Jump to content
Dogomania

"PRZYTULISKO" G"- skrajne zaniedbanie i potworna potrzeba miłości! UŚPILI RUDIEGO !!


Bonsai

Recommended Posts

Miałam dwa telefony o Lolka, więc Bejotko chyba Twoje ogłoszenia działają.

Domki co prawda średnio brzmiały, i choć ich nie skreśliłam, to nie wiem czy zadzwonią ponownie, bo oba domy to domy na wsi - pies miałby być na dworze. Powiedziałam, że jak najbardziej mógłby mieszkać na podwórzu (choć on nadawałby się do domu, bo ładnie utrzymuje czystość, a poza tym jest krótkowłosy, no ale nie wykluczam domu z ogrodem, jeżeli ktoś mnie przekona), ale nie na łańcuchu ani w kojcu, przy czym podkreślałam to wielokrotnie, że to dla nas bardzo ważne i mam wrażenie, że nie do końca się ze mną oba domy zgadzały i unikały tego tematu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Miałam dwa telefony o Lolka, więc Bejotko chyba Twoje ogłoszenia działają.

Domki co prawda średnio brzmiały, i choć ich nie skreśliłam, to nie wiem czy zadzwonią ponownie, bo oba domy to domy na wsi - pies miałby być na dworze. Powiedziałam, że jak najbardziej mógłby mieszkać na podwórzu (choć on nadawałby się do domu, bo ładnie utrzymuje czystość, a poza tym jest krótkowłosy, no ale nie wykluczam domu z ogrodem, jeżeli ktoś mnie przekona), ale nie na łańcuchu ani w kojcu, przy czym podkreślałam to wielokrotnie, że to dla nas bardzo ważne i mam wrażenie, że nie do końca się ze mną oba domy zgadzały i unikały tego tematu.[/QUOTE]

Trzeba przyjrzeć się domom ... Mam w sąsiedztwie psa, który pilnuje autokomisu - z całego serca życzyła bym mu schroniska. Biedak nigdy nie jest spuszczony z łańcucha i żyje w fatalnych warunkach. TOZ dwukrotnie nic nie zdziałał.
Jeśli są podejrzenia, że na łańcuch - ja bym nie dawała takim ludziom psa.

Link to comment
Share on other sites

Podobno Wojtek miał bardzo ciekawy telefon w sprawie Shaggy'ego, Pani mieszka w bloku, a psa mogłaby zabierać ze sobą do pracy. Niestety Pani myślała, że psiak jest w schronisku we Wrocławiu, i po informacji, że jednak nie, jej entuzjazm trochę opadł, ale chyba jeszcze nic straconego. Wojtek będzie z nią w kontakcie. Zaproponowałam, żeby zrobić wizytę przedadopcyjną, a jeśli wypadnie pomyślnie, może Karol przy okazji zabrałby Shaggy'ego do Wrocławia, skoro i tak tam jedzie.

Podobno szansę na dom ma też Anakin, ale tu nic więcej nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, musimy jakoś pomóc Iksikowi. Chłopak się zasiedział i fundacja potrzebuje naszej pomocy. Macie jakieś pomysły? Może z ogólnej skarpety psiaków z G. dorzucimy się trochę do potrzeb Iksika? Poza tym może i jemu [B]Bejotko[/B] mogłabyś porobić ogłoszenia? Napiszę jakiś tekst do ogłoszeń.

Tak napisała Dorota z fundacji Sos dla jamników:
[quote]To smutne jak się patrzy. Nie mamy na opłacenie hoteliku Iksikowi. Przez kilka miesięcy wpłyneło ... 100 zł. Nawet go nikt nie udostępnia. Niestety nie mamy kamer celebrytów robiących sobie słitfocie z naszym Iksikiem. Focie są jakie są. Czy ktoś ma jakiś pomysł?
W miejscu gdzie był już by był uśpiony. Wszystkie psiaki z tego czasu co był zostały uśpione.
❥❥❥ SKARPETA IKSIKA ❥❥❥
______ WPŁYWY:
LINDA A. +10.00
EWA S. +40.00
MAGDALENA U. +50.00
______________________
razem +100
_____ WYDATKI
Doba w hotelu to 12 zł, Iksik jest od marca w hoteliku, rachunek prosty, do tego szczepienia i kastracja (wtawie w domu dokładne kwoty wydatkó nie mam tu przy sobie faktur)
Hotel marzec
Hotel kwiecień
Hotel maj
Hotel czerwiec
kastracja
szczepienia[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję!!!!

Nie wiem czy masz fb, ale tu są wszystkie informacje: [url]https://www.facebook.com/events/806874792661822/?fref=ts[/url]

Kontakt do Doroty: 507 735 732

Iksik jest psem o delikatnym charakterze i takiego opiekuna potrzebuje. Cały cieszy się na widok człowieka, jednak doświadczenie z ludźmi podpowiada mu, że lepiej pozostawić bezpieczną odległość. I dlatego Iksik chodzi krok w krok za opiekunem, bawi się, bierze smakołyki, daje sobie zapiąć smycz, ale boi się dotyku, głaskania. To wszystko da się zmienić - Iksik potrzebuje jednak spokoju, stałych zasad, i przede wszystkim zrozumienia.

Jest uroczym małym pieskiem, z zabawnie krzywymi przednimi łapkami - stąd jego imię. Jednak co pierwsze widać w jego wyglądzie to... przepiękne, bursztynowe oczy. Pełne nadziei, ale i obaw.

Przebywa w hoteliku w okolicach Warszawy.

Jeśli będziesz miała problemy ze ściągnięciem zdjęć z fb, to daj znać, podeślę Ci na maila (tylko musisz mi go podesłać :) ).

Link to comment
Share on other sites

Fotki już mam (choć większość była z napisem "udostępniając pomagasz" :) ale wybrałam takie bez.
Proszę o info ile Iks ma lat (bo ciężko przebrnąć przez tyle postów i znaleźć). Ogłaszać, na Kalisz? Na W-wę ciężko, bo zginie w mnóstwie ogłaszanych psów...

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://olx.pl/oferta/cudowny-jamniczkowaty-iks-CID103-ID6D7tR.html"][B][COLOR=#b22222]IKS[/COLOR][/B][/URL]

ogłosiłam Iksika na Olsztyn :) - na razie jest na [U]OLX, Alegratce i Gumtree.[/U]
Idę na urlop ale wyjeżdżać będę dopiero w środę, więc zdążę ogłosić jeszcze na:[FONT=&amp] [U]oglaszamy24.pl, lento.pl, zwierzaki.a4z.pl, przygarnijzwierzaka.pl, adopcje.org, morusek.pl, e-zwierzak.pl, naszemiasto.pl, ogloszenia.wp.pl, doadopcji.pl, pethome.com, zoomia.pl[/U][/FONT]

I mocno trzymam za przystojniaka kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...