Jump to content
Dogomania

Nutka - szczęśliwa w wymarzonym domu :)


Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wiewoira']Witam wszystkich ponownie.
Po kolejnej wizycie u Nutki z przykroscia musze napisac ze z dogadania sie suczek nici ...Moja Nira nie zapomniala opuchniecia po dziabnieciu a Nutka czuje sie zbyt niepewnie przy tak duzej psinie co w efekcie powodowalo obustronny konflikt :(
Musze jednak docac ze Nutka rozkwitla i jest jeszcze bardziej urocza niz byla z tym swoim charakterkiem.
Bardzo mnie cieszy ze sa osoby zaineresowane Nuteczka i trzymam mocno kciuki ;)[/QUOTE]

Szkoda, że się nie dogadały. Kolejna bida może znajdzie miejsce w Twoim sercu i domu :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiewoira']Przez telefon nie mam pojecia jak zdj Farta dodac ale na fejsie znajdziecie.Danusia wie tez o co chodzi i wie jak znalezc namiary[/QUOTE]
tutaj link do wydarzenia [URL="https://www.facebook.com/events/727442717272862/727473240603143/?notif_t=plan_mall_activity"]Farta https://www.facebook.com/events/727442717272862/727473240603143/?notif_t=plan_mall_activity[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Trzymam mocno za srode:lol:

A Farcik ma watek na dogo?[/QUOTE]

Też trzymam kciuki za śliczną Nuteczkeco mi kawałek serca skradła :)
Co do Farcika to nie wiem czy ma wątek bo jeszcze mało obeznana tu jestem ...mama nadzieje ze ma albo szybko bedzie miał,ja na razie rozmyslam jak tu zdj jakieś sie dodaje :shake:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki zajrzyjcie do kolejnego Naszego podopiecznego, ze złamaną łapą i guzem...:-(
Nie mamy go gdzie umieścić ani za co leczyć...

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246987-TRAGEDIA-porzuconego-psiaka-guz-z%C5%82amana-%C5%82apa-bezdomno%C5%9B%C4%87-co-dalej-POM%C3%93%C5%BBCIE!-%28[/url]

Link to comment
Share on other sites

Hej,
no to Nutusia będzie miała świetny dom :).
Państwo niezwykle życzliwi i zwierzęcolubni - poznałam Panią, Pana i Syna - dom z ogrodem, przy cichej, spokojnej uliczce, jeszcze nie do końca ogrodzony, bo Syn Państwa będzie budował obok swój dom i dopiero wtedy teren zostanie zamknięty. Nutusia wpadła Panu w oko od pierwszego wejrzenia i - już na nią czekają :).
Mam nadzieję, że Pani zajrzy na ten wątek i może będzie czasem pisać jak się ma psinka w Dobrym Świecie.

W podróż wyruszyłam o 9.00 rano i --- już po niespełna 6 godzinach byłam z powrotem :--|.
Jechałam autobusem, pociągiem, samochodem (Pani przyjechała po mnie do Mińska), busikiem i tramwajem :).
Lili proponowała mi zwrot kosztów, ale - Pani mi zwróciła 30 zł :)! Dopiero teraz uświadomiłam sobie, że to za dużo, bo zapłaciłam: 12,50 pociąg + 8 busik + 4,40 tramwajowy normalny + 3,40 autobusowy 20-minutowy = 28,30 zł.
A więc poproszę o numer konta - zwrócę zaokrągloną resztę - bo każdy grosz jest bardzo cenny, jeśli już nie dla Nutki, to dla innej bidy.

Później zeskanuję bilety i wstawię na wątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiewoira']Nie tylko z Farcika bo jest ich tam 16 mordek skazanych na wywoz do Myslowic... To straszne ze stworzenia skrzywdzone przez ludzi nie moga liczyc na obrone prawna i pomoc finsnsowa od panstwa :([/QUOTE]

To prawda.
One by zycie za czlowieka oddaly a czesto to wlasnie czlowiek jest ich najwiekszym wrogiem:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']Hej,
no to Nutusia będzie miała świetny dom :).
Państwo niezwykle życzliwi i zwierzęcolubni - poznałam Panią, Pana i Syna - dom z ogrodem, przy cichej, spokojnej uliczce, jeszcze nie do końca ogrodzony, bo Syn Państwa będzie budował obok swój dom i dopiero wtedy teren zostanie zamknięty. Nutusia wpadła Panu w oko od pierwszego wejrzenia i - już na nią czekają :).
Mam nadzieję, że Pani zajrzy na ten wątek i może będzie czasem pisać jak się ma psinka w Dobrym Świecie.

W podróż wyruszyłam o 9.00 rano i --- już po niespełna 6 godzinach byłam z powrotem :--|.
Jechałam autobusem, pociągiem, samochodem (Pani przyjechała po mnie do Mińska), busikiem i tramwajem :).
Lili proponowała mi zwrot kosztów, ale - Pani mi zwróciła 30 zł :)! Dopiero teraz uświadomiłam sobie, że to za dużo, bo zapłaciłam: 12,50 pociąg + 8 busik + 4,40 tramwajowy normalny + 3,40 autobusowy 20-minutowy = 28,30 zł.
A więc poproszę o numer konta - zwrócę zaokrągloną resztę - bo każdy grosz jest bardzo cenny, jeśli już nie dla Nutki, to dla innej bidy.

Później zeskanuję bilety i wstawię na wątek.[/QUOTE]



:multi::multi::multi:

Wiedzialam ze to cudko dlugo na dom czekac nie bedzie;)I to jaki dom:lol:

Wiewoira szkoda ze sunie sie nie dogadaly.

Link to comment
Share on other sites

jola_li dziękujemy serdecznie za wizytę :) Martwiłyśmy się trochę jak jej efekty, a wystarczyło na wątek zaglądnąć hihi ;)
Potwornie się najeździłaś, żeby dotrzeć do celu, a Państwo ofiarowali pieniążki samowolnie - także zatrzymaj je dla siebie lub przeznacz na dowolny cel, zresztą to niewielka różnica cenowa a zaangażowanie Twoje niesamowite :)
Jeszcze raz dziękujemy!!!

Państwo już szykują się do podróży - Nutka jutro jedzie do domu!!!! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']jola_li dziękujemy serdecznie za wizytę :) Martwiłyśmy się trochę jak jej efekty, a wystarczyło na wątek zaglądnąć hihi ;)
Potwornie się najeździłaś, żeby dotrzeć do celu, a Państwo ofiarowali pieniążki samowolnie - także zatrzymaj je dla siebie lub przeznacz na dowolny cel, zresztą to niewielka różnica cenowa a zaangażowanie Twoje niesamowite :)
Jeszcze raz dziękujemy!!!

[B]Państwo już szykują się do podróży - Nutka jutro jedzie do domu!!!! :) :) :)[/B][/QUOTE]

Ale jesteś przecież ja miałam to napisać :placz:

Dziękujemy Jola_li jeszcze raz bardzo, bardzo!! :Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...