Jump to content
Dogomania

Gdynia 15.07.07


Aisa_

Recommended Posts

  • Replies 268
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aisa_']To w Sopocie jest jakiś port?
Hmmm...
Jestem z Gdyni, nie z Sopotu, ale jak mieszkam tu tak jakby hmmm od urodzenia :lol: sopockiego portu nie kojarzę.
Masz na myśli molo?
Port żeglarski mamy w Gdyni, może o to chodzi? ;)

Najprościej dojść do przystanku SKM - obojętnie jakiego; Sopot, Sopot Wyścigi, Sopot Kamienny Potok i dojechać na przystanek Gdynia - Redłowo. Psa można przewieźć bez problemu, są wagony dla pasażerów z dużymi bagażami, tam możesz z pieskiem pójść. (lepiej niż tłuc się w autobusie...) Później trzeba wejść na górę po schodkach i w lewo z jakieś 100-200m, przy dość ruchliwej ulicy...[/quote]

Tak miałam na myśli molo :oops:

Bardzo Dziękuję! Wybieram się bez psa, więc nie mam problemu z jego przewozem :)

Link to comment
Share on other sites

Ok.
Skleciłam jakieś mapki. Na pierwszej jak widać molo i przystanek SKM.
Trzeba niestety przejść spory kawałek, ale za to Monciakiem :)
[IMG]http://img131.imageshack.us/img131/917/sopotvy6.jpg[/IMG]

Wsiadasz w SKMkę i wysiadasz na trzecim przystanku. Jedziesz przez Sopot Kamienny Potok i Gdynię Orłowo, wysiadasz w Gdyni Redłowie.

[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/8416/gdyniaxl7.jpg[/IMG]
Jak widać mijasz takie skrzyżowanie 4 ulic. Mapka jest zapewne stara, bo będziesz mijać rondo. Za rondem już tylko mały kawałek i po prawej wejście na stadion Arki.
Nie mam pojęcia czy wchodzi się właśnie w tamtym miejscu, czy gdzieś indziej - nigdy nie byłam na żadnym meczu, mimo, że mieszkam praktycznie naprzeciw :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia:)']zna ktos miejsce gdzie mozna przenocowac z soboty na niedziele z psem?[/quote]

Poszukaj może na stronach z wyszukiwarkami...
Jedyne co ja znalazłam z akceptacją zwierząt to takie ogłoszenie:
[URL]http://www.superspanie.pl/pomorskie/gdynia/zeglarz/[/URL]

Najtańsze i stosunkowo niedalekie od terenu wystawy.
(inne ceny za jeden pokój z akceptacją zwierząt, a do tego nie w Gdyni, a w Gdańsku wahają się od 150 do 200 ;))

Link to comment
Share on other sites

Witam Wszystkich - W Gdyni obowiązują tylko Ksiazeczki Zdrowia z aktualnymi szczepieniami także nie zawracajcie sobie głowy Swiadectwami Zdrowia.
Ring 1 -Sędzia Hans Peter Schweimer
Ring 2 -Andrzej Stępiński
Ring 3 Piotr Sliwka
Ring 4 -Katarzyna Fiszdon
Ring 5 Andrzej Każmierski
Ring 6 Jozef Stummer
Ring 7 Piotr Król
Ring 8 Małgorzata Zakrzewska
Ring 9 Monika Cyperling
Ring 10 Małgorzata Szmurło
Ring 11 Henryk Fonfara
Ring 12 Zygmunt Jakubowski
ring 13 Elżbieta Chwalibóg
Ring 14 Małgorzata Lorenc
Ring 15 Dorota Witkowska
Ring 16 Halina Dmowska
Ring 17 Iwona Urbanowska
Ring 18 Elżbieta Augustyniak
Ring 19 Barbara Larska
Ring 20 Henryk Stępka
Ring 21 Tadeusz Chwalny
Bilet wstępu ulgowy 4 zł normalny 8 zł.Dzieci do lat 6 bezpłatnie ,emeryci rencisci rownież. Cena parkingu 10 zł. Toalety w budynkach,pojemniki z woda dla piesków będą na miejscu . Apelujemy równiez aby sprzatac po swoich pieskach ,beda wydawane specjalnie przeznaczone do tego torebki. Zaznaczam, że na płycie boiska będą specjalne słuzby ,które będa zwracały uwagę wystawcą. Będzie 20 koszy,także jest gdzie pozbyc się nieczystosci po naszych milusinskich. Oczywiscie bedzie równiez ekipa,która zajmie sie sprzątaniem. Wystawa bedzie odbywała sie na 2 boiskach lezacych obok siebie/to info dla tych którzy odwiedzą nasza wystawe 1 raz/ .Super bufet,wata cukrowa.Także serdecznie zapraszamy -zyczymy sukcesów wystawowych miłej sympatycznej atmosfery,a odwiedzajacym naszą wystawę życzymy mile spedzonej niedzieli. Dodatkowo mamy zaszczyt gościć nasze piekne Charty Polskie na Klubowej Wystawie Charta Polskiego-takze jest to równiez dla nas wyzwanie i nowe doswiadzczenia-z góry przepraszamy za ewentualne wpadki i niedociagniecia ale niestety tego nie da sie uniknąć-obiecujemy,że każda następna wystawa bedzie lepsza od poprzedniej na które juz Państwa ZAPRASZAMY.:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aisa_']Ok.
Skleciłam jakieś mapki. Na pierwszej jak widać molo i przystanek SKM.
Trzeba niestety przejść spory kawałek, ale za to Monciakiem :)
[IMG]http://img131.imageshack.us/img131/917/sopotvy6.jpg[/IMG]

Wsiadasz w SKMkę i wysiadasz na trzecim przystanku. Jedziesz przez Sopot Kamienny Potok i Gdynię Orłowo, wysiadasz w Gdyni Redłowie.

[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/8416/gdyniaxl7.jpg[/IMG]
Jak widać mijasz takie skrzyżowanie 4 ulic. Mapka jest zapewne stara, bo będziesz mijać rondo. Za rondem już tylko mały kawałek i po prawej wejście na stadion Arki.
Nie mam pojęcia czy wchodzi się właśnie w tamtym miejscu, czy gdzieś indziej - nigdy nie byłam na żadnym meczu, mimo, że mieszkam praktycznie naprzeciw :lol:[/quote]


Bardzo Dziękuję, może uda mi się dotrzeć, choć moja orientacja terenu w komunikacji miejskiej w innym mieście niż Warszawa, burzy się błyskawicznie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Pamparam :) A ja będę sekretarzem na ringu Malamutów, Samojedów i Husky :loveu: A mój przyjaciel gospodarzem :)

Już się nie mogę doczekać :)[/quote]


hohohoho, to powodzonka :multi: :multi: może Cię na chwilkę odwiedzę zobaczyć jak sobie radzisz;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='finigan']My tez będziemy z Akitami Amerykańskimi i pudelkami :)

Do zobaczenia !!

Pozdrawiam,
Blanka[/quote]


Widzę, ze będzie Wam trzech dni brakowało do młodzieży ;)
Miło mi będzie Wam pokibicować, tym razem nie w konkurencji!
(my już młodzież :multi: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akegata']Czy wszyscy dostali potwierdzenia? Bo my nie i to na dla ani jednego psa, a na liscie wystawcow jestesmy:shake:[/quote]

Ja potwierdzenie z numerkiem dostałam, ale za to nie mam godziny rozpoczęcia oceny :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akegata']Jak zawsze co roku z Gdynia musi byc cos nie tak:angryy:[/quote]

Oooj, no, bez przesady.
Wystarczy porównać wystawę gdyńską (krajówkę, CWC) do warszawskiej (międzynarodówka, CACIB) :diabloti: i od razu lepiej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akegata']Dalczego? Mi w Warszawie wszystko pasowalo, ale w zeszlym roku, bo w tym nie bylam!
A z Gdynia co roku mam jakies jaja i chyba dlatego ze jestem z Gdyni, zreszta wystaw w calym kraju nigdy nie mialam zadnych problemow:shake:[/quote]

Jeśli chodzi o Warszawę, to wystarczy tylko przejrzeć wątek - forumowicze chcą napisać skargę do organizatorów :evil_lol:
Na gdyńskiej wystawie jeszcze nie byłam, ale myślę, że będzie ok.
Przynajmniej będą śmietniki i służba porządkowa. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...