Jump to content
Dogomania

Psy do adopcji z hotelu Dobry Pies


ronja

Recommended Posts

Mysza nie zagląda tu, to mogę wygadać ;)

Poszła do domku Szczurka Ogórka do bardzo sympatycznej i ciepłej pani.

 

A z małych suczek to idealna byłaby Lala. Lala nie interesuje się Dakotą. Jest przyjacielska - mieszka z Sisetą i Dziadkiem i lubi się przytulać. Filipka też lubi:)

 

Martuś, a mogłabyś proszę wysłać mi kilka fotek na maila, żebym mogła przesłać Pani? To Twoje "ulubione" też - koniecznie ;)

I podstawowe info - wiek, szczepienia, sterylka itp....

Link to comment
Share on other sites

Z jednej strony szkoda, bo miałam nadzieję, że to któreś ze starej wiary, z drugiej strony super, że Szczurka-Ogórka już nie ma szans na zostanie w przyszłości starą wiarą :) Bardzo się cieszę, że ktoś ją pokochał!

A gdyby pani od Nutusi pokochała Lalunię cieszyłabym się jeszcze bardziej :)

 

Siseta i Gustlik są boskie, a Filipek rośnie jak na drożdżach :)

No i niezmiennie dziwi mnie cisza w sprawie Samika, Milki i Bierki, niepojęte to jest...

Link to comment
Share on other sites

Nutusiu, przepraszam, własnie miałam wysyłac. Miałam wczoraj powrót wieczorem z kursu z przygodami i już nie dałam rady. W pracy nie mam mozliwości korzystania z netu prywatnie, niedawno dotarłam do domu dopiero.

Do mnie nikt się nie odezwał. Z jakiego nr pani ma dzwonic? Muszę wiedziec, to oddzwonię, bo w pracy teraz rozmawiać przez telefon też nie mogę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No niestety, nikt się nie spodziewał, że będzie tak trudno.

Był moment zwątpienia czy w ogóle uda się cokolwiek z nią zrobić, bo przecież pies musi chodzić na smyczy.

Jak takiego dzika wyadoptować.

Dzięki determinacji i cierpliwości Bartka (ze wsparciem Marty) już jest o wiele lepiej.

Dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Niektórzy to się bardzo zasiedzieli. Nie licząc Sisi , najdlużej jest u nas Milka.

O Lalę nie było ani jednego telefonu - a maleńka, śliczna, zgodna i bardzo proludzka.

Ostatnio na Samika pani była już zdecydowana. Umówiła się na spotkanie i nie przyjechała, nie zadzwoniła - taki klasyk...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...