Jump to content
Dogomania

FOKS i jego historia.


Waldek

Recommended Posts

  • Replies 632
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Waldek ale ciebie to tylko piekne bestie znajduja, pewnie masz w sobie cos czym ich przacigasz same duze dorodne psy. Jak dotad nie spotkales na swojej drodze zadnego maluszka, ale uwazaj bo i na to moze jeszcze przyjdzie czas. Wymiziaj odemnie ten ksiazecy rod.

Link to comment
Share on other sites

Ada-jeje, a owszem spotkałem mnóstwo maluszków którym szukałem nowych domków , aktualnie mam nawet trzy do oddania jedna panienka ma 1,5 miesiąca a parka ma około miesiąca.... na razie matki je jeszcze dokarmiają ... starsza jest już zarezerwowana i matka młodszych również :)....

muszę szukać domku dla tej młodszej parki ....

Foks razem z nimi mieszka i jeszcze ich nie zeżarł więc chyba przetrwają ...


Dzięki za mizianki ;)

a to o czym piszę to dwie kocie mamuśki ze swoimi dziećmi ...heheheheh


bo ja tak bardziej kociarz jestem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Waldek']Ada-jeje, a owszem spotkałem mnóstwo maluszków którym szukałem nowych domków , aktualnie mam nawet trzy do oddania jedna panienka ma 1,5 miesiąca a parka ma około miesiąca.... na razie matki je jeszcze dokarmiają ... starsza jest już zarezerwowana i matka młodszych również :)....

muszę szukać domku dla tej młodszej parki ....

Foks razem z nimi mieszka i jeszcze ich nie zeżarł więc chyba przetrwają ...


Dzięki za mizianki ;)

a to o czym piszę to dwie kocie mamuśki ze swoimi dziećmi ...heheheheh


bo ja tak bardziej kociarz jestem ;)[/quote]

ha ha a to dobre powiada ze bardziej kociarz a tu nam prezentuje 3 piekne psiury jestem zachwycona Foksem piekny pies piekne ubarwnienie czy on gdzies przypadkiem nie posiada tatuazu taki okaz:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Waldek']Sporyszka, sprawdzaliśmy w uszach i pachwinach .....nie ma tatuażu ...

w sumie to tak naprawdę trudno mi zrozumieć aby ktoś mógł go porzucić, a może się zagubił .... błąkał się w Markach k/W-wy przez parę dni ....a może i dłużej ???[/quote]

no nic teraz juz nie wazne zreszta co to za wlasciciel, ktory nie szuka swojego psa wazne ze trafil na Ciebie dzieki temu zyje
jak ja nienawidze kleszczy:mad:
PS. Po avatarku juz wiadomo czemu takie piekne zdjecia wychodza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Waldek']w sumie to tak naprawdę trudno mi zrozumieć aby ktoś mógł go porzucić, a może się zagubił .... błąkał się w Markach k/W-wy przez parę dni ....a może i dłużej ???[/quote]
Waldek ludzie zupełnie powariowali i wcale bym się nie zdziwiła jak by sięokazało że "właściciele: się go pozbyli bo był już dla nich nie wygodny w jakiś sposób!

Link to comment
Share on other sites

haker11, chyba że ma jakieś ukryte wady charakterologiczne ...ale ja takich nie stwierdzam....chetnie bym go pokazał komus kto zna bardzo dobrze owczarki niemieckie aby uzyskać opinie fachowca na jego temat .... może ktoś jest z okolic Konstancina ???

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/4762/fox10forumjh6.jpg[/IMG][/URL]

I jeszcze jedno zdjęcie Foksa z początków jego bytności u nas.....jutro postaram się wrzucić te aktualniejsze gdzie wuidać jużpewna poprawę....

a dziś będę z doskoku bo mam nocny dyżurek ...pozdrawiam..

Link to comment
Share on other sites

dziękuję Alchemik w jego imieniu ...właśnie zaraz do niego jadę ....

po głębszym namyśle doszedłem do wniosku , że chyba jednak chipa nie będę sprawdzał, w końcu gdybym go nie przygarnął i wyleczył to byłoby już po nim ....dałem mu drugie nowe życie a poprzednie mnie chyba już nie interesuje ...

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem z toba,o psa trzeba dbac a nie kupic go i tak go pozniej traktowac!!
zdjecia tak jak pies super,mam nadzieje ,ze bedzie wam razem dobrze
ps.stosujesz jakis program do obrobki zdjęć czy poprostu robisz takie fotki:)
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Waldek, zdjęcia po prostu piękne. Zresztą mając takich modeli i modelkę... ;)

Czipa sprawdź na wszelki wypadek. Tylko Ty będziesz wiedział. Mam nadzieję, że po znalezieniu psa zgłosiłeś ten fakt w schronisku, bo w innym wypadku, gdyby właściciel przypadkiem się znalazł, możesz mieć kłopoty... Raz, że pies faktycznie mógł komuś zaginąć, mógł też zostać skradziony a później porzucony, albo porzucony przez właściciela, bo chorował, a teraz gdy doprowadziłeś go do porządku, właściciel nagle może zechcieć psa odzyskać. Ludzie potrafią być paskudni :mad:

Mam nadzieję, że żadnych problemów nie będzie, a pies zostanie u Ciebie. I że dogada się z Cyganem. Jeśli nie masz odświadczenia w łączeniu psów, to zrób to pod okiem jakiegoś psychologa, behawiorysty. Raczej nie ryzykuj "zapoznania" na działce, czyli na terenie, który Cygan uznaje za swoje terytorium. Weź kogoś do pomocy i spotkajcie się z psami na neutralnym terenie, podczas spaceru. Wrócić możecie już razem, ale na początku nie zostawiaj psów razem bez dozoru. Cygan może być zazdrosny o [I]swoją[/I] sukę, na to też uważaj.

Czekam na nowe fotki, bardzo przyjemnie się je ogląda! :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...