Jump to content
Dogomania

Satrsza babusia PuśPusia szuka domku na staruśkie latka!:)


Norkowa

Recommended Posts

Kupiłem, kilka pakietów ogłoszeń, każdy po 30 ogłoszeń, 4 przeznaczone dla Pusi i jej koleżanek/kolegów.

[B]Norkowa[/B] - czy mogę na wątku pakietów napisać, że przekazuję dla je dla Ciebie do dowolnego wykorzystania?

Link do pakietów
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245889-Og%C5%82oszeniowy-dla-Majki-i-Kory-30-og%C5%82osze%C5%84-za-6z%C5%82-do-01-09-do-21-00[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Puśpusi robiliśmy dużo ogloszeń jak trafila pod nasza opiekę...niestety nie było ani pół telefonu wtedy...a teraz jest starsza :( i do tego nie każdego stać na leczenie psa Vetmedinem, bo to drogi lek :(

Norkowa - trzeba było może zrobić jej wątek na ogolnym PWP...bo w tych "regionalnych" to mało kto zagląda...chyba

Link to comment
Share on other sites

w Starachowicach też jest starsza pusiopodobna sunieczka - to tak w razie w, gdyby chętni rzuciliby się w celu adopcji :(

[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/p480x480/735242_155189301299167_2021814938_n.jpg[/IMG]

[url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.155184714632959.36435.100004242935090&type=1[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='asiuniab']zapisuję się u suni;
a gdzie Ona przebywa w schronisku, bo przeczytałam wątek i się nie zorientowałam[/QUOTE]


Puśpusia przebywa w darmowym dt. Pomagamy dt w miarę możliwosci w zakupie wetmedinu - bo to drogi lek.

Niedlugo panią Magdę - jej opiekunkę czeka operacja na kręgoslup :( nie wiem, co będzie z psami, ktore ma pod opieką...nikt ich nie chce :( :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Puśpusia przebywa w darmowym dt. Pomagamy dt w miarę możliwosci w zakupie wetmedinu - bo to drogi lek.

Niedlugo panią Magdę - jej opiekunkę czeka operacja na kręgoslup :( nie wiem, co będzie z psami, ktore ma pod opieką...nikt ich nie chce :( :([/QUOTE]

No właśnie andzia69 udzieliła odp:)
Fakt psiaków u Magdy zostało dużo. Za dużo;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']matko, jak ja kocham takie niepozorne bidy, sama mam swoje w domu i taką podobną pod opieką Amadorki; ale bdt to skarb na wagę złota;
życzę Pani Magdzie zdrowia, dla Niej i dla bid którymi się opiekuje;[/QUOTE]

Cioteczko dziękuję w imieniu Magdy i jej podopiecznych:) Ale niestety operacja kręgosłupa jest nieunikniona, potem rehabilitacja. Psiaków ma tam sporo już, a jeszcze w tym tygodniu ktoś podrzucił ONkowatego pięknego psiaka:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Puśpusi robiliśmy dużo ogloszeń jak trafila pod nasza opiekę...niestety nie było ani pół telefonu wtedy...a teraz jest starsza :( i do tego nie każdego stać na leczenie psa Vetmedinem, bo to drogi lek :(

Norkowa - trzeba było może zrobić jej wątek na ogolnym PWP...bo w tych "regionalnych" to mało kto zagląda...chyba[/QUOTE]
słuchajcie wyjścia nie ma, trzeba ogłaszać Ją, bo nie wiadomo kiedy na ogłoszenia zaglądnie jakiś staruszomaniak??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='israel']Co u Pusi słychać?
Z ogłoszeń nie ma żadnego odzewu? Czy Pusia nie potrzebuje nowego jedzonka albo smaczków?[/QUOTE]

cisza...nie ma telefonów ani o nią, ani o młodsze psiaki, które siedzą i siedzą :(
Pusia na razie jakoś sobie radzi - jak to pani Magda mówi - kaszląca i pierdząca, ale wesola babcia :) :) no niestety ludzie nie chcą psiakow starszych...a co dopiero z problemami :( Babcia Pusia je gotowane jedzonko ze względu na braki...w uzębieniu :evil_lol: Smaczki by może i przekąsiła - ino miętkie być muszą ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pusiek nadal szuka bardzo pilnie domku! Jej opiekunka już w tym miesiącu musi opuścić swój dom, zabierze póki co psiaki ze sobą do KRK ale niestety jej pobyty w szpitalu są długie;( Psiaki zostaną umieszczone w schroniskach... jak da radę sobie Pusiek;(??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='israel']No to jak Pusia chciałaby smaczki to coś zadziałamy ;)

Norkowa - możemy liczyć na pomoc w tej kwestii - tak jak ostatnio? Tylko poproszę o miętkie dla Pusi ;)[/QUOTE]

Dzięki za dary :loveu: Masz bardzo ładny banerek :p
Puśpusi schronisko raczej nie grozi...ale przydałoby się odpsić panią Magdę przed pojściem do szpitala. Siwson mógłby iśc do domu...ale jak na razie to nic nie chce iść do domów :( Udało mi się znaleźć 2 dt dla "madziowych" psów, ale i tak za mało :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...