Jump to content
Dogomania

dubel


maxishine.

Recommended Posts

[quote name='Yuki_']Majkowska w krakowie nieraz potrzebny jest DT dla chomikow o psach i kotach nie wspomnę.;)[/QUOTE]Waldek chętnie przyjmie małe kotki i chomiczki na TYMCZAS ;)


Ej a wyjaśnij mi,jak wy wkońcu mieszkacie bo kiedys pisałaś chyba że w bloku - a w takim razie skąd jest tyle zdjęć zwierząt na trawnikach, torów itd? Przecież nie wynosisz chyba przed bloki?


[quote name='Yuki_']Tylko powiedz mi jak można wywalić takie maluchy. O matce nie wspomnę, bo ona cierpi szukając swoich dzieci. I pewnie ma depresję :roll:[/QUOTE]
A jesteście pewni że one były wywalone? Ktoś je wam przyniósł pod drzwi?
Bo coraz częsciej widzę że organizacje zgarniają wszystko co małe żeby temu szukac domu, a np sytuacja wygląda tak że matka jest nieobecna lub też uciekła żeby zwrócić uwagę wroga. Ale po dorobieniu ideologii wszystkie małe zwierzątka są porzucone i potrzebują nas (dla odmiany te stare i chore sobie jakoś poradzą), teraz był wysyp "uratowanych" jeży, czy saren - no leżały bidoki same w krzakach... Ludzie są tak cholernie nieświadomi że przypisuja zwierzakom ludzkie emocje, krzywdząc je, bo jak jeszcze kotu wyjdzie na plus to zabranie sarny do domu to zniszczenie jej życia...

Link to comment
Share on other sites

Ludzie są nieświadomo, że sarna, zostawia swoje młode i oddala się od niego, żeby swoim intensywnym zapachem nie zaprosić na wyżerkę jakiegoś drapiznika i przychodzi doń tylko na karmienie.
Ludzie myślą, biedne porzucone sarnie dziecko, ale prawda jest taka, że natura tak to stworzyła.

Tak mi to wytłumaczył ostatnio opiekun saren w takiej leśnej zagrodzie.

Link to comment
Share on other sites

[url]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t1.0-9/p180x540/10491266_1437293426555156_7453299666432946253_n.jpg[/url] słodko to wygląda, ale zawsze mam ciary dy to robi haszczak. Już wiele razy słyszałam od właścicieli husky, że po pewnym czasie ich psy przez przypadek skręciły jakiemuś kotu kark, mimo że nieraz nosiły w pysku koty... raz za mocno ścisnęły pysk, o ten raz za dużo dla kotka :p

Ej, bo szelki dodają imidżu, choć i u nas robią się popularne, nawet norweskie :D
Dobrze, że ta druga sytuacja skończyła się dobrze, ale nie znoszę chamstwa psiarzy.

Link to comment
Share on other sites

[url]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/p180x540/10511367_1437293349888497_5413429881568852832_n.jpg[/url] jakiego ma ochroniarza :evil_lol:

[url]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t1.0-9/p180x540/10491266_1437293426555156_7453299666432946253_n.jpg[/url] :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...