Jump to content
Dogomania

[B-stok] Wszystkie Kluseczki rozdane;) Ich mama Gaja już jest w swoim wspaniałym DOMU


Iwona&Wiki

Recommended Posts

Guest monia3a

[quote name='marillka']wiem, ja kz kotami sie robi ale z psami????

przykocie domowym - bez spacerów odrobaczanie raz na 3 miesiące
przy kocie wychodzacym - sam biega niewiadomo gdzie i co robi - co miesiąc
[/quote]
Moja kotka jest odrobaczana raz na pół roku a jest kotem domowo wychodzącym.

Zmienię weta bo nie mam już zaufania do obecnego tym bardziej, że co jakiś czas zmieniąją się lekarze a ja wolę mieć stałego :p
Teraz chcę zrobić ciach hurtowo :evil_lol: dla koci i piesi będą razem dochodzić po zabiegu..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 534
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znalazłam ogłoszenia :)

Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][B][COLOR=#800080]Paweł[/COLOR][/B][/EMAIL] / [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
19 lipca 2007 [COLOR=#006600][B]NOWE ![/B][/COLOR]
[B]Chcę:[/B]przyjmę[B]Dotyczy:[/B]woj. mazowieckie (Warszawa)[B]Treść:[/B] Chętnie adoptujemy pieska małej rasy. Wiek i płeć nie maja żadnego znaczenia.

Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][B][COLOR=#0000ff]Aldona Krause[/COLOR][/B][/EMAIL] / 02 lipca 2007 (od 18 dni)[B]Chcę:[/B]przyjmę[B]Dotyczy:[/B]woj. kujawsko-pomorskie (Inowroclaw)[B]Treść:[/B] Pieska przyjme najchetniej nie dużą sunię z wojewodztwa kujawsko pomorskiego 660 121 338 [email][email protected][/email]
gadu-6192969


może tu będą chcieli Gaję :)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

:niewiem: [B]Gaja[/B] raczej nie jest małym pieskiem

Z tego co widziałam na zdjęciach to sięga kolana a to już średni a nawet duży pies

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Jeszcze :shake:
Może w poniedziałek jak Karina zrobi jakieś fajne fotki i podrzuci mi tekscik do allegro to wystawię aukcję.

Link to comment
Share on other sites

i rzeczywiscie Gaja nie jest mala to pies nawet jako-tako onkowaty jest :oops:

totalna zmylka u mnie

fajne linki sa w przyklejonym watku "darmowe ogloszenia" tam jest ogrom linkow do stron gdzie oglasza sie psiaki pod koniec na kilku ostatnich stronach jest jeszcze kolejna lista - linki ktorych nie ma na pierwszej stronie

powodzenia i do zobaczenia za 2 tygodnie bede trzymac kciuki

Link to comment
Share on other sites

Ona jest sliczna. Zdjęc nie zrobiłam :p . Dziś się postaram zrobić.

Bardziej to ona mi pasuje na haszczaka brązowego. Oczy na pewno ma huskowate. A wczoraj jak byłam na agility i startował jeden haszczak brązowy, to wypisz wymaluj nasza Gaja :)

Charakter też huskowaty. Teraz ma z kim biegać. Ganiają się z Marlejem jak wariaci :)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Kochane a co słychać u Gafy, Draki, Grandy i Rabana??
Macie już jakieś wieści??
Ja do Kraksi wybieram się pod koniec tygodnia albo po niedzieli wezmę aparat to cyknę jej pare fotek :loveu:
Pewnie już wyrosła i nosek się zagoił ale i tak napewno mnie nie pozna :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Na początek zdjęcia:

[IMG]http://img442.imageshack.us/img442/4907/obraz553yl3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img442.imageshack.us/img442/1241/obraz554dw9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img442.imageshack.us/img442/6623/obraz555kp4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img442.imageshack.us/img442/1125/obraz556df0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]Więc Hakito, można robić Allegro.:p [/B]

A teraz kilka spraw organizacyjnych:

[B]Pierwsza sprawa: [/B]
[B][COLOR=red]Należałoby zrobić na dniach sterylkę[/COLOR].[/B] Już wczesniej o tym pisałam. Ja nie mam jak jej w domu przetrzymać przez kilka dni - na okres sterylki. Sterylka jest ważna, bo przede wszystkim- kojec ten, który mam nie będzie przeszkodą dla potencjalnych adoratorów, a poza tym, dzieci mała już miała, więc wystarczy.

[B]Sterylkę trzeba zrobić w tym tygodniu (najlepiej na początku tygodnia)[/B], bo jest 2 tygodnie po szczepieniach i dwa tygodnie przed następnymi szczepieniami. Jeżeli teraz jej nie zrobimy to będzie możliwe to dopiero za 4 tygodnie, [B][COLOR=darkred]a za 4 tygodnie ona już może mieć cieczkę.[/COLOR][/B]

[B]Więc czy jest ktoś z okolic Białegostoku, kto mógłby przetrzymać sunię przez 7-10 dni?? [/B]

Gaja jest troszkę dzika, byłaby to też świetna okazja zobaczyć jak się zachowuje w bloku.


[B]Druga sprawa:[/B]
Ja wyjeżdżam 11 - 22 sierpnia z Jonatanem z domu. Niestety Robert nie radzi sobie z całą zgrają, więc chciałabym go trochę odciążyć z obowiązków.
Ponieważ Marley jest taki jaki jest, boję się, że jak wrócę to znajdę ciała Gai i nie daj Boże Pytii :evil_lol: . Potem przyjedzie do mnie Kinga i mnie zabije :evil_lol:, więc może [B]by się ktoś znalazł, kto by przetrzymał Gaję do 23 sierpnia ??[/B]

Liczę na Was, kochani [B]:razz:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...