Jump to content
Dogomania

[B-stok] Wszystkie Kluseczki rozdane;) Ich mama Gaja już jest w swoim wspaniałym DOMU


Iwona&Wiki

Recommended Posts

Ja zrobię, tylko zorganizuj tekst.:cool3:

Karina, trzeba popisać do wszystkich
białostockich dogomaniaczek,
choć przyznam nie wiem z jakim skutkiem.
Pisałam niedawno do chyba wszystkich
w sprawie szczeniora Pauliny-Paolki.
Odpowiedziała tylko Dada.:shake: :p

Ale, jak zawsze, spróbować trzeba.:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 534
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Coś takiego wymyśliłam.

Można coś zmieniać :)

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Gaja - miła, przyjazna, roczna sunia. [/B][/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Gaja to biszkoptowa sunia, średnbiego wzrostu - do kolan, w typie rasy husky. [/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Przez rok błąkała się po lasach, w maju tego roku w lesie urodziła 5 szczeników. Cała rodzinka znalazła schronienie w Domku Tymczasowym. [/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Maluchy znalazły już swoje domki, teraz Gaja szuka własnego, kochanego.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Gaja jest bardzo przyjazną sunią. Bardzo lubi być głaskana, kochana. Nie jest agresywna w stosunku do ludzi. Z innymi psami się dogaduje. Ładnie reaguje na swoje imię.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Bardzo lubi biegać, skakać, bardzo ładnie bawi się z innymi psami. Uwielbia gonitwy po łąkach.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Szukamy bardzo dobrego domku, w którym będzie się czuła bezpiecznie, w którym będzie kochana, który ją pokocha i jej zaufa. [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Z ludźmi nie umie się bawić :diabloti:
Nie wie co to piłeczka, nie wie po co jest sznurek, itd.

A z psami właśnie od dwóch dni zaczęła się bawić. A dokładnie z Marleyem. Latają po łąkach jak opętani. Jedno drugie gania i Gaja normalnie zachęca do zabawy.

Kinga, Ty nie na urlopie? :crazyeye:

Może tekścik szybko walniesz, Ty to potrafisz :evil_lol:

A tak w ogóle, to ładna jest, nie?

Link to comment
Share on other sites

a tak w ogóle to bardzo ladna jest :loveu:

ja nie na urlopie, bo w domu mam lazaret :placz:
mój mąż - główny kierowca - powalony przez grypę żoładkową leży w fazie agonalnej
jedno dziecko zalega od trzech dni bez chęci do życia na łóżku
ja niewiele lepiej
:shake: :shake: :shake:

urlop trza aneksować o min. 2-3 dni :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']

Może tekścik szybko walniesz, Ty to potrafisz :evil_lol:

A tak w ogóle, to ładna jest, nie?[/quote]

to ja się jeszcze poczepiam tego bawienia z ludźmi, co to nie umie :cool3:

a weź Ty to zdanie w ogóle wywal - przecież jak suka biega, skacze, bawi się z psami, lubi być głaskana - to jest jak najbardziej kontaktowa i to tylko kwestia czasu, zeby zaskoczyła z piłeczką i innymi rzeczami

a żebyś Ty wiedziała, jak moje DOMOWE Z DŁUGIM STAZEM psy reagują na akcesoria do zabawy... to byś dopiero zapłakała na ten żałosny widok :placz: :
- albo zlewka totalna i chrapniecie, wszystko wypada z pyska w totalnym znudzeniu
- albo pusty wzrok pt: Matko jedyna, o co ci kobieto chodzi
- albo skulenie się na widok podniesionej ręki z piłeczką albo kijem i Mina Psa Po Przejściach

..po czym każde leci do swoich spraw i ma mnie w nosie :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']Już wywaliłam.

W sumie masz rację. Coraz bardziej przekonuję się do Twojego stylu wychowania psów - niech robią co chcą i tyle :evil_lol: .

[/quote]

oj, bo ja mam same trudne przypadki :niewiem:

Drachma taka, na przykład - to na tresurze na PT była wbrew pozorom w czołówce grupy - a już przy komendzie: waruj-zostań - to biła wszystkie psy na łeb :p - jak już ZAWAROWAŁA i grzmotnęła cielskiem na ziemię - to anioł, nie pies - jak sfinks :loveu:
ale juz aportować - to nie chciala :shake: , pluła tym aportem beznamiętnie :placz: , wiec na egzamin się nie udałyśmy :shake:

... wiec nie myśl, koleżanko Karino, że nie miałam KIEDYŚ ambicji wychowawczych :oops: - ale z czasem jakoś tak ... malały one i malały... :oops:

Link to comment
Share on other sites

[B]Karina[/B], byłas dzis rano z Gają u weta? Coś nowego?

A wracając do allegro, to zabyłam napisać:oops:
o tym zaszczepieniu i książeczce,
więc dziś dopiszę. I wstawię gratkę i inne.
[B]Karina[/B], popatrz, czy coś jeszcze zmienić, ew. dopisać?

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='Iwona&Wiki'][B]Karina[/B], byłas dzis rano z Gają u weta? Coś nowego?

A wracając do allegro, to zabyłam napisać:oops:
o tym zaszczepieniu i książeczce,
więc dziś dopiszę. I wstawię gratkę i inne.
[B]Karina[/B], popatrz, czy coś jeszcze zmienić, ew. dopisać?[/quote]

Podpowiem Ci, że jeśli dopisujesz zmiany w allegro to najlepiej robić to po upłynięciu 12 godzin od wystawienia aukcji wtedy nie obciążają Twego konta dopłatami i płacisz tylko za pierwsze wystawienie aukcji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Podpowiem Ci, że jeśli dopisujesz zmiany w allegro to najlepiej robić to po upłynięciu 12 godzin od wystawienia aukcji wtedy nie obciążają Twego konta dopłatami i płacisz tylko za pierwsze wystawienie aukcji[/quote]

Chyba przed upływem 12 godzin, bo właśnie później ponownie naliczają. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

No właśnie niee
Wczoraj przetestowałam dodawałam info dla mojej małej i już minęło 12 godzin i nie wyskoczyło mi info o dopłacie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']No właśnie niee
Wczoraj przetestowałam dodawałam info dla mojej małej i już minęło 12 godzin i nie wyskoczyło mi info o dopłacie[/quote]

A u mnie właśnie zawsze wyskakuje...:placz: To ja mam jakoś inaczej??? :-o

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Ja właśnie wróciłam z wizyty u .............

Kraksi :multi:

Jest długa jak jamnik o linię wogóle nie dba :evil_lol: cały czas jak była tak i jest klucha :eviltong: ( ma to chyba po mnie :grin: )
Nosek już prawie całkiem zagojony jest minimalnie biały, dosłownie 2 mm
Uszy ma jak nietoperz, stoją i rozchodzą się na boki
Na początku mnie nie poznała ale za chwilę był taniec radości i oczywiście posiusianie na podłogę :shake:
Z kolan to wogóle nie schodziła, buzię mam calutką umytą, wieczorne mycie odpada ;)
Sierść zaczyna ładnie połyskiwać.
Zostałam zaproszona za jakiś czas w odwiedzinki i może skorzystam :p
Chip wstawiony, tylko jeszcze nie zaszczepiona drugi raz :mad: zwróciłam uwagę, że tak nie może być i obiecała mi Pani, że w tym tygodniu zaprowadzi małą do weta!
Zdjęcia zaraz wkleję, nie poznacie czorcika małego :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...