Jump to content
Dogomania

[B-stok] Wszystkie Kluseczki rozdane;) Ich mama Gaja już jest w swoim wspaniałym DOMU


Iwona&Wiki

Recommended Posts

  • Replies 534
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kasie']A co robią psy skoro Karina na urlopie? Głodują? Polują? Jak on amogła je tak zostawić... :shake:[/quote]

Na urlopie byłam z Jonatanem. Reszta psów przeszła terapię odchudzającą :diabloti:. Efekty marne - tyle samo ważą ile ważyły, więc chyba TZ je karmił :roll:.

Link to comment
Share on other sites

Witam po urlopie.

Gaja ma się dobrze, wypiękniała, wyładniała. Niestety odzew jest prawie żaden. Dzwonią ludzie po huskiego. Wywalimy z ogłoszeń tego huskiego, bo mam dość durnych telefonów typu: mam psa huskiego chciałabym sunię, albo do bloku do dzieci. Echhh

Dla poprawy humoru wstawię kilka zdjęc Rabana i opis od nowej pani:

[COLOR=black][FONT=Arial]Jak widać na zdjęciach, Raban ma sie bardzo dobrze. Rośnie jak na drożdżach. Przybrał na wadze już 4
kg. W domu nie psoci, jest nad wyraz mądrym i grzecznym psem! Ma własny plac zabaw i super kumpli do
przewalania się po trawnikach i w piachu :) Jest też cichym, ale liczącym się pracownikiem
kancelaryjnym :) Załączone zdjęcia pochądzą z sesji zrobionej własnie w jego miejscu pracy. Jak
widać ma własne biurko i narzędzia pracy. Jest ostrożny w kontaktach z obcymi, zawiera tylko
przemyślane znajomości ;)
Ogólnie rzecz ujmując jest słodkim, pociesznym, wesolutkim blondynem. Wszystko mu rośnie tylko nie
ogon! Lewe ucho dzielnie trzyma się już pionu, a prawe próbuje mu dorównywać. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/8664/dsc00002nv7.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona&Wiki']to prawda, jest podobny do mamusi :)

Karina, Marysia od Bobka szuka łagodnej suni.
A jak Gaja z kotami? Bo tam potrzebny kotolub.
Jak nie zżera, to miałaby tam super![/quote]


W sumie nie wiem. Jakoś specjalnie chyba ich nie gania. W kazdym razie nie widziałam, żeby ganiała za kotami. Kiedyś Ira wchodziła do budy Gai i do tej pory Ira żyje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']W sumie nie wiem. Jakoś specjalnie chyba ich nie gania. W kazdym razie nie widziałam, żeby ganiała za kotami. Kiedyś Ira wchodziła do budy Gai i do tej pory Ira żyje :)[/quote]
No brzmi obiecująco.:evil_lol:
To skontaktuj sie z [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=34852"][B][COLOR=red]Marysią[/COLOR][/B] [/URL](Maria55) na PW.
Wczoraj na wystawie mówiła, że szuka suni dla rodziny:)

Link to comment
Share on other sites

W ogóle zapomniałam napisać, ze wczoraj Gaja była na szczepieniu.

Pojechała razem z Marleyem w samochodzie i zrobiła postępy:

1. Nie stała całą drogę drżąc tylko siedząc a nawet w drodze powrotnej leżąc. Marley gdzieś cały czas się pałętał po samochodzie i chyba na nią działał uspakajająco.

2. Weszła do gabinetu sama i tylko troszkę trzeba było ją namawiać.

3. Weszła sama do samochodu w drodze powrotnej. Tu chyba też patrzyła na Marleya, który zanim wyjechaliśmy spod domu to wskakiwał i wyskakiwał z samochodu chyba z pięć razy. On nigdy nie może się zdecydować co chce zrobić.

Tak więc panna się cywilizuje powoli.

[B]Więc kto chce kochaną sunię, która trochę się wszystkiego boi ale coraz mniej, która łasi się i przychodzi po głaski, która lubi biegać, która jest już zaszczepiona, i która chce kogoś pokochać (oprócz mnie :))???[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasie']Raban jest przepiękny.
A co do Gai to po prostu czeka na ten specjalny domek. Tak czasem bywa. Tak jak Atos teraz ;)[/quote]

Ja tez tak myslę, że kiedys odnajdzie swoich właścicieli. Na razie ma gdzie mieszkać, ma co jeść i ma się dobrze, więc nic na siłę.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Wiecie do jakiej rasy jest gaja podobna ??

Do białego owczarka szwajcarskiego :loveu:

Oglądałam właśnie tę rasę i wypisz wymaluj Gaja :p

Link to comment
Share on other sites

No faktycznie ma coś z owczarka szwajcarskiego :)

A na razie nie mogę oduczyć jej jedzenia..... kup. Zanim znajdę na łąkach wszystkie koopy po moich 4 zwierzakach, to niestety z dala widze jak ona wcina. Nie wiem, może ciągle jest zagłodzona, choć na żebrach czuć już trochę tłuszczu więc wg mnie jest ok.
Czy może głód i brak pożywienia w przeszłości nie pozwala jej przyjąć do wiadomości, że Pańcia przynosi żarcie dwa razy dziennie.

W każdym razie rano ugotowałam makaron z warzywami i dorzucę jej jako dopełniacz. Może w końcu się naje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Może jakis witamin jej brak...nie wiem od czego to moze byc...[/quote]

Witaminki jej daję codziennie, no może prawie codziennie :eviltong: .
Myślę, że rok na wolności zrobił swoje. Musi się przyzwyczaić, że jedzenia jej nie zabraknie. Ciągle rzuca się na jedzenie jakby pierwszy raz widziała a w sumie dostaje dużo więcej niż powinna wg tabelki na worku.

Inna sprawa, że nie robiłam jej żadnych badań. Myslę, że za 2 tygodnie (teraz miała szczepienia ostatnie) zbadamy krew. Wyniki i tak się przydadzą do sterylki.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Jakiejś witaminy musi jej braknąć tak przynajmniej kiedyś zawsze twierdził mój tato, nasz pierwszy owczarek jadł kupki i zaczął dostawać witaminy w proszku i po jakimś czasie przestał się dokarmiać:evil_lol:
Choć jeśli karmisz psa suchą karmą powinna ona mieć odpowiednią ilość witamin i nie ma potrzeby jej dodatkowo suplementować ( choć ja zawsze daję moim psom cebion i na stawy arthron complex ) a z tego co poczytałam ostatnio tu na forum niektórzy dają psom flawitol omega6 bo ma jakieś flokulanty czy jakoś tak ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...