Jump to content
Dogomania

EUTANAZJA, CZY TO JEDYNE WYJŚCIE? Parys za TM


Pyrdka

Recommended Posts

  • Replies 289
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malagos']Nie mam pojęcia, co się stanie, jak padnie wyrok: pies niereformowalny. A tak przecież może być, u psów też są choroby psychiczne. Ludzi się po prostu izoluje, ale co zrobić z psem, który w każdej chwili może zaatakować?.....[/QUOTE]

to jest moja zmora, każdego dnia się zastanawiam co będzie, jeśli szkoleniowiec powie, że to pies zwichnięty psychicznie i nic się z tym nie da zrobić...
ale póki co walczymy i mamy nadzieję, że się uda :)

Link to comment
Share on other sites

Melduje się u chłopczyka - mój seth jest również mixem malamuta i był w schronisku - rodzina go oddała bo dotkliwie pogryzł ich dziecko - wzięłam go z boksu do uśpienia i co? Jest teraz wspaniałym psem - ma czasami swoje za uszami ale już nigdy nie wykazał agresji do dzieci, więc wierzę że paryskowi się uda wyjść na "ludzi" trzymam kciuki za chłopczyka!!!

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2]Zauważyłam właśnie dwa nowe zdjęcia Parysa na profilu hoteliku, więc od razu je wykradłam i przynoszę tutaj:[/SIZE]

[url]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1370_442808489160268_122539739_n.jpg[/url]

Edited by Pyrdka
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj rozmawiałam ze szkoleniowcem, Karol mowił, że Parys zaczął się już rzucać na Sołtysa (ONka szkoleniowca) i Dziadka (naszego podopiecznego) i wyprowadził Sołtysa z równowagi, gdzie to na prawdę jest ostoja łagodności, przylepa i w ogóle mega ułożony pies i do tej pory jeszcze żaden psiak nie doprowadził Sołtysa do tego, by doszło do ostrej wymiany zdań - oczywiście przez kraty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyrdka']Wczoraj rozmawiałam ze szkoleniowcem, Karol mowił, że Parys zaczął się już rzucać na Sołtysa (ONka szkoleniowca) i Dziadka (naszego podopiecznego) i wyprowadził Sołtysa z równowagi, gdzie to na prawdę jest ostoja łagodności, przylepa i w ogóle mega ułożony pies i do tej pory jeszcze żaden psiak nie doprowadził Sołtysa do tego, by doszło do ostrej wymiany zdań - oczywiście przez kraty.[/QUOTE]

Parys, chłopie :placz: błagam zachowuj się chociaż w taki sposób jak u "nas":placz:
Pyrdka- Karol nie odważył się Go jeszcze wypuszczać? Kurde- teren u niego jest ogromny- szkoda, że nie ma wydzielonego mniejszego wybiegu- szczerze to na ten teren nie odważyłabym się Go puścić.
Linka i kaganiec- wszystko ok, tylko, że Parys jest tak nieprzewidziany... smyczy nie da zapiąć a co dopiero kaganiec...
Parys zrobi wiele za żarełko- i jest mu wszystko jedno czy kiełbacha czy karma. W hoteliku u Aśki wyjście z boksu do boksu (na czas sprzątania) czy z boksy na duży wybieg- było zawsze za michą z karmą. Z zabraniem mu miski z boksu- a stała ma ziemi (nie tak jak u Karola w kojcu na obrotowych drzwiczkach) nigdy nie było problemu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...