Jump to content
Dogomania

Gucio z mostu lutoryskiego już w fajnym domku !!!


Becia66

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Karolciu też dostajesz takie uwagi z tablicy ?

[TABLE]
[TR]
[TD] [COLOR=#7b8392][B]Zmieniliśmy typ Twojego ogłoszenia[/B]

Typ Twojego ogłoszenia (prywatne lub firmowe) został zmieniony, ponieważ sugerował innego rodzaju ofertę.
Prosimy o wybieranie prawidłowego typu oferty w czasie dodawania ogłoszeń w naszym serwisie. [/COLOR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 2"]
czego oni chcą od tych ogłoszeń dla bezdomnych psów ..
najpierw allegro , a teraz tablica
a tyle jest ogłoszeń z ukrytą sprzedażą ..
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

A kroi się, kroi, w sobotę Gutek jedzie do domu do Babicy! Domek przez nas prześwietlony, no i niespodzianka!!! Gutek będzie sąsiadem IGI!!!! Pamiętacie IGĘ? Jeszcze do końca nie wiem o której pani się wybierze, ale być może że rano i wtedy ty majuska musisz go odprawić :) z adresatką i ze wszystkim!!

Link to comment
Share on other sites

Świeżutkie wieści, pani sama zadzwoniła powiedzieć, że Gucio jest super, wszystko obszedł, chodzi za nią kro w krok, trzyma się przy niej jak wierny kompan, ona do kuchni, on do kuchni, ona do sypialni on do sypialni, ona do łazienki on do łazienki :) Pojadł, popił, był na spacerze w lesie. Wszyscy się nim zachwycają, mama pani cały czas go głaszcze i mówi jaki śliczny!! Także na razie jest super!!!! :) oby tak dalej!!!

Link to comment
Share on other sites

Nie fiksujta baby, dostał adresówkę, co tu dodawac, pańcie bardzo fajne , więc Gutkowi sie bardzo fartnęło, chociaz poszarpał na ich oczach na powitanie piszczącego fajnego kurczaka, nastawiłam pańcie, że on lubi czasem cos pogryźc, więc niech mu zapewniaja jakieś zdrowe gryzaki :D

Link to comment
Share on other sites

Świeżutkie wieści, u Gucia super git!!! Nie chce mi się przytaczać całej rozmowy, ale ogólnie ochy, achy, wzdechy, Gucio jest super, wspaniały, grzeczny, śliczny, kochany, karmiony rarytasami, rozpieszczany! Spaceruje po lesie nieraz po 3 godziny (jak dzwoniłam pani właśnie była na spacerze w lesie z Guciem ma się rozumieć), zbiera grzyby, wyrywa się za zwierzyną...no jednym słowem jest SUPER!!! :) :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...