Jump to content
Dogomania

Puma,czarna koteczka chociaż ma swój domek potrzebuje naszego wsparcia na leczenie!


Recommended Posts

[I]wątek zakładam na prośbę osoby,która adoptowała od nas Pumę[/I]

Moi drodzy kilka miesięcy temu przygarnęłam ze schroniska kociaka, urzekł mnie swoimi zielonymi oczkami i czarną sierścią, z tego tez tytułu wabi się on Puma. Miesiące które spędzaliśmy razem z kotkiem były piękne, wstawałam do szkoły kociak mnie budził, wracałam czekał pod bramą, a gdy szliśmy spać kładł się obok mnie i zasypiał. Uwielbiał wskakiwać na parapet i oglądać to co dzieje się na zewnątrz, jednak teraz boje się że jeśli nie uzbieram potrzebnych pieniędzy nie uratuję łapki Pumy. Kotek jest bardzo pocieszny, zawsze gdy czuje, że coś złego się dzieje, gdy nie mam humoru, gdy płaczę wskakiwał mi na kolana, tak jakby chciał mnie pocieszyć. Teraz jednakże przeżył wypadek samochodowy w wyniku którego ma poważnie złamana łapkę i pękniętą przepuklinę. Mam ogromną prośbę o wsparcie finansowe, nie stać mnie na te 2 operację, a bardzo zależy mi na życiu i zdrowiu Pumy, gdyby Państwo mogli mi pomów w uzbieraniu pieniędzy uratowalibyśmy mu życie. Proszę o pomoc, Dominika
koszt całkowitego leczenia Pumy w lecznicy to ok 700,- bardzo prosimy o wsparcie!

[IMG]http://i41.tinypic.com/25tgv0x.jpg[/IMG]

[B][COLOR=#ff0000][SIZE=5]Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt"Azyl"[/SIZE][/COLOR][/B][SIZE=5][B][COLOR=#ff0000]Biała Podlaska[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]79 8025 0007 0015 8307 2000 0010[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]z dopiskiem[/COLOR][COLOR=#ff0000]" kotka Puma "[/COLOR][/B][/SIZE]

[COLOR=#008000][B]wpłaty na leczenie Pumy[/B][/COLOR] :loveu:

ewa gonzalez - 14,-
A.M - 40,-
16.08 - 15,58,-

K.H - 7,-
K.K - 50,-
R.P - 100

[B][COLOR=#ff0000]
[/COLOR][/B]

Edited by kinga_kinga7
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewa gonzales']Zagladam z pozdrowieniem:modla::buzi::kociak:jak teraz kotunia ? proszę o num konta , wysle choć troszenke :thumbs:[/QUOTE]

ślicznie dziękujemy Ewuniu :mdrmed: noc u Pumy minęła bardzo dobrze,nie było i mam nadzieje nie będzie żadnych komplikacji :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...