Jump to content
Dogomania

Po co ja Wam pokazuje pieski od 97 roku w schronie...Zosia odeszła-pokochana....[*]


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 628
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no własnie nie wiem czemu... tak tam lubi włazić, może jej się z budą kojarzy bo jest mała..:cool3:.i lubi lezec na zimnych płytkach... zaczynają ją szwy swędzieć i mi goni teraz w kołnierzu potrzsjac głową po mieszkaniu :roll::p

Link to comment
Share on other sites

"Przekupiłam" Sofijkę super mięciutkim łóżeczkiem "w psie łapki" z miekką podusią i wysokim oparciem, żeby ją wyekspediować z lazienki... jak piszę na komputerze to tam śpi... ale najbardziej woli ze mną na kołderce..:cool3: łazienkę zamykam, bo wciąz spała na płytkach zamiast na kocyku który jej i tam kładłam i bałam się o jej nóżki...
biegunki już się skończyły i dominowanie moich piesiów też. Zosieńka ma mnóstwo wigoru i pieknie prosi jak chce na spacerek. jest SŁOOOOOODKAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

dawno nie pisałam, ale wyciągałyśmy 16 psów :diabloti:z kolazanką ze schronu i mam dziadka z Tych na tymczasie u mamy i padam...

Zosieńka moja słodka jest moją uKOCHANĄ SUNIĄ.. już troszkę ją przekonałam do rojala, ale muszę jej namaczać. śpi mi na nogach właśnie i jest cudowna. cieszy się z zycia cała sobą. ma tylko zwyczaj porywania co się da na polu (ostatnio martwego ptaka) i musze mieć szybki refleks. zrobię niedługo fotki. obiecuję. kocha mnie tak bardzo, że bardzo bardzo dziękuję za to że ją mogłam dostać.:loveu::loveu::loveu:zdrówko jej dopisuje bardzo..

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/11/f76be43e7613c348.jpg[/IMG][/URL]oj lizak to wspaniala psina,,,wierna i zalizala by czlowieka na smierc!!!!pamietam ja,,,a ten wzrok!!!!ooooo potrafila tez rzadzic i pokazac nawet czarnej,,gdzie raki zimuja!!! a potem przeprosic za zle zachowanie slimac zanymi oczkami i szorstkm jezorem,,,,:lol:

Link to comment
Share on other sites

teraz w święta zrobię jej foty- pod choinką też:p. Obiecuję. Zosieńka jest wciąż przylepna tak jak w pierwszym dniu, nie odstępuje mnie i rządzi mną całkowicie.. patrzy mi w oczy i mówi: "chcę to, chcą tamto, .. a ja mówię : dobrze!! :lol::p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moja Kochana Zosieńka ma już fotki pod choinką (wysłałem je do jagienkiz prośbą o wstawienie).. bo no naprawdę jest najwspanialszym prezentem tego roku dla mnie:p. Jak zawsze śpi teraz przy mnie.. Nadal nie lubi suchej karmy, trzeba jej mieszać pół na pół z pasztetem drobiowym i namaczać wtedy może być:p, i cóż jeszcze ? jest tak słodka, myślałam, że jej przejdzie po pewnym czasie takie drepatnie za mną i lizanie non stop, ale nie.. nawet gdy myję zęby, ona musi leżeć na moich nogach.. a w ogóle Zośka to straszna uparciucha, na tej zasadzie, że jak taki mały czołg z impetem sunie tam gdzie chce, wpycha się za mną wszędzie, a gniewać się na nią nie sposób.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...