Jump to content
Dogomania

Po co ja Wam pokazuje pieski od 97 roku w schronie...Zosia odeszła-pokochana....[*]


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 628
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Babcia Nuka i dziadek Zibi poszli dzis na długi spacer,Nuka przeszczesliwa,po schodach lazi w te i nazad bez problemow.Ona nie jest babcia ledwie dychajaca,to całkiem zwawa babcia,co na spacerach pomyka jak cięzkawa sarenka.Apetyt ma ogromny i wciaga groszki bez opamietania.Wcale nie ma nadwagi,na co wyglada,tylko sie troche z wiekiem "zdeptała" ,bo zeberka wyczuwalne.Czesanie i inne zabiegi pielegnacyjne-znosi super.Specjalnie wzielam Zibi na spacer,ktorego nie zna,ignorowala go.
Kłebem siega mi do kolana (przypominam,ze mam 160 cm wzrostu),jest niska,ale krepa i ta krepa budowa robi jej kilogramy.Moze jutro przyjedzie do nas Deedee z aparatem,to bysmy od razu filmik nakreciły,zebys miala jasnosc,co do jej wielkosci. Na rece pozwala sie wziac bez problemu.
Zerknelam w karte i ma przepukline pachwinowa oraz gruczolaka na sutku-ze wzgledu na wiek,pozostawione w spokoju.Nic sie tam nie dzieje.
Oczywiscie do weta (chyba w poniedziałek da rade),zeby Nuke obejrzał dokladnie.
W schronie dokladnie od kwietnia 1997 roku.Nigdy nie bylo nawet proby adopcji,mimo,ze zawsze wszyscy sunke lubili.Gdy przyszla,zostala okreslona na 4 lata.Teraz ma 14.

Link to comment
Share on other sites

acha no to będzie podobna do mojej Kropki rozmiarowo, która tez nie miała szans nas adopcję w Rudzie Ślaskiej.:loveu::loveu: No to kiedy Sunia może przyjechać do mnie? wiem, że to kawałek, ale może jakoś metodą "sztafety"?

Link to comment
Share on other sites

Ja nawet nie smiem myslec,ze ona moze miec dom i to u Ciebie!
Serio? czekaj,ja jeszcze ten filmik musze zrobic albo ja z czlowiekiem obfocic,zebys byla pewna,ze dasz rade z jej wielkoscia.Bo nie chce Cie obciazyc psem,ktory jest za duzy.
A jak juz ja obejrzysz....zaczniemy organizowac transport.Nuke jestem w stanie doniesc do domu na piechote!!!!

Link to comment
Share on other sites

no ale ja sobie myslę tak... Zahir tez jest duży (33 kilo), kropka tez (21 kilo) no i wzięłam je bo akurat nikt ich nie chciał z racji wieku... no to Nuka będzie trzecia...:loveu::loveu:no o Hugu nie piszę bo to kruszynka tylko 17 kilo.
(Przepraszam Karukusów, którzy pewnie liczyli, że po smierci mojego Ukochanego Kasanowy wezmę psiaka z krakowskiego schronu, ale niestety weternaki krakowskie są niewysterylizowane, a ja mam dwa samce, z których przynajmniej jeden ma przeciwskazanie do kastracji).
a poza tym zakochałam się w Nuce...:loveu:ja lubię takie lżące przytulne Misie.

Link to comment
Share on other sites

Widzisz? Juz dwie jestesmy!Doniesiemy! A tak na serio-w najgorszym wypadku poprosze Abi-ona ma miekkie serce i juz znamy te trase :) Tina z Sopotu stała sie Krakowianka,a jeszcze przedtem mała Zębatka :)
Powiedzialam w schronisku,ze byc moze mala moze isc po latach do domu,pracownicy bardzo sie ucieszyli,jej opiekunka,od razu po nia poszła,zeby sprawdzic czym predzej,jak to ze schodami.A Nuka lizała,lizała,lizała...ona nawet ma sympatyczny chuch,jakos nie zabija oddechem.

Link to comment
Share on other sites

Nie zapomnimy :)
W pazdzierniku,moi dobrzy znajomi jada do Nowego Sacza,wlasnie przez Krakow.Postaram sie tam wepchnac Nuke.Tylko odbior suni bedzie musiał byc "na telefon",czyli ciagla czujnosc,bo oni nie beda mogli szukac po Krakowie ulicy,jada na egzamin słuzbowym wozem.Mam nadzieje,ze to wypali,bo ludzie psiarze ,no i za darmo :)
Nuka poszla dzis znowu na spacer,sa fotki porobione,jak ja trzymam na rekach Aga sobie wszystko obejrzysz.
Ogledziny przez weta w srode.
Apetyt doskonały,humor dopisuje i i czuje sie doskonale z miłym zamieszaniem,jakie wokoł niej powstało.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj poznałam Nukę "osobiście" i.......to przecudowny pies!!!! :loveu::loveu::loveu:
Mnie jako zupełnie obcą jej osobę przywitała tak radośnie i ciepło że aż łezka się zakręciła w oku, przemiły piesek, aż dziw że tyle tam siedzi i nic, ma wspaniały charakter, jest pogodna i radosna, jest kochana :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

tak ja jestem zdecydowana na pociąg. Podobno jesli dobrze to sprawdziłam w necie mam pociąg w piatek o 16 z Krakowa do Sopotu. :loveu::loveu:Nuka juz ma imię ode mnie Gerda. Acha chetnie obejrze fotki ostatnie żebym wiedziała jak duże łózeczko z gabeczki jej kupić i podusię :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Aga,kaerjot sprawdzila takze,ze bylabys o 23 .30 w Sopocie,a nie mamy noclegu!!!! Za to jest taki pociag,co jedzie 12 godzin,wyjazd o 6 rano,a o 13.30 jestes w Sopocie.Tam 2 godzinki i znowu w droge.

Aha-Ciotka Isia (wlascicielka Antosa z lwia grzywa) dala 50 zł z przeznaczeniem na pomoc psom schroniskowym.Mysle,ze bedzie zadowolona,gdy te pieniadze ułatwia Nuce powrot do normalnego zycia.Czyli 30 zl bedzie na opłate adopcyjna,a 20 zl jako "zaczyn" na szczesliwa podroz.A dzis wieczorem zrobie bazarki,z opcja "kup teraz".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...