Jump to content
Dogomania

CACIB Warszawa - 13-14.07


owczarek'ab

Recommended Posts

[SIZE=3][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Mama prośbę do Białostoczan którzy jadą na wystawę Warszawską samochodem czy ktoś by miał miejsce w bagażniku na 20kg worek karmy? Chciałam kupić takową w Warszawie ale pociągiem to ja tego nie przytacham do Białegostoku. Plissss. ;)[/FONT][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Chefrenek']Będzie ktoś w niedzielę z aparatem?[/QUOTE]
Tak ja, pewnie chodzi o buldożki? ;) o 10 będę przy mopsach i tak sobie latała po wystawie zanim wejdą nf o 11.45 to mogę trochę zdj porobić;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Tak ja, pewnie chodzi o buldożki? ;) o 10 będę przy mopsach i tak sobie latała po wystawie zanim wejdą nf o 11.45 to mogę trochę zdj porobić;)[/QUOTE]

Dokładnie. Buldogi wchodzą o 10 i będzie ich 73 do ocenienia więc czasu na fotki trochę będzie. Interesuje mnie otwarta suk jakby co czyli już pod koniec sędziowania. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak']Najlepiej by było gdyby Dogomaniacy oznakowali się jakoś ;). Może uciąć pasek białego papieru, złożyć w kokardę i przypiąć do rękawa jak tarczę szkolną? Kawałek białej kartki chyba każdy w domu znajdzie :cool3:[/QUOTE]
Ja zazwyczaj chodzę ubrana na czarno, będę miała sporą czarną torbę "worek", mam średnie brązowe proste włosy często związane w kok na czubku głowy, więc mnie rozpoznacie :evil_lol: Na pasku od aparatu mam widoczny napis LUMIX;)
[quote name='Chefrenek']Dokładnie. Buldogi wchodzą o 10 i będzie ich 73 do ocenienia więc czasu na fotki trochę będzie. Interesuje mnie otwarta suk jakby co czyli już pod koniec sędziowania. ;)[/QUOTE]
Ok to postaram się być jak jeszcze nf nie wejdą na ring :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak']Ja spróbuję oblecieć wszystkie ringi sobotnio-niedzielne, robiąc zdjęcia. Siakieś kotyliony pozapinać, w zeszłym roku zdjęć co niemiara, okazało się w obiektyw wpadały nie te osoby co być powinny. Mieszkam obok miejsca wystawy i na wszystko z chłodnym okiem, mój diabeł tasmański się nie łapie, to przynajmniej uszczęśliwię kogoś zdjęciami.[/QUOTE]
Jak znajdziesz czas, to zapraszam na ring nr 13 - basenji. Wchodzimy o 11.40. Nie musisz napinac sie na fotki mojej rasy, myslę, że będzie pare osób to porobią:) Ale miło by było sie przywitac i choć chwilke porozmawiać:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Ten kto dziś wystawia ma super pogodę. Oby jutro była taka sama.[/QUOTE]

Oby!

Do zobaczenia wszystkim, mam nadzieję, że choć jedna osoba będzie pamiętała o spanielach tyb. i o 12;20 zawędruje pod ring 19 (ten sam, na którym wcześniej występują Chińskie Grzywacze - więc prosimy o pozostanie :) )
Ja po tych opisach chyba i tak nikogo nie rozpoznam, więc w razie czego po ocenie proszę śmiało do mnie podejść :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Riven']zrobiłabyś zdjęcia Airedale Terierom ?[/QUOTE]

Jasne, zrobiłem zdjęć mnóstwo, z tym że część aparatem a końcówkę telefonem/ się bateria nie naładowała przed/. Ogarnę temat, poproszę swoją lepszą połowę, wyślemy zdjęcia na PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Ten kto dziś wystawia ma super pogodę. Oby jutro była taka sama.[/QUOTE]

Dla krótkoryjkowych było chwilami nawet za gorąco ;)

[quote name='Laetitia']Mam pytanie do osób, które były dzisiaj na wystawie. Czy komuś z Was udało się wejść z psem, który nie brał udziału w wystawie?[/QUOTE]

Dało by się dziś bez problemu. Przy wejściu w punkcie weterynaryjnym sprawdzano tylko szczepienie przeciw wściekliźnie, a dalej można było łazić z psem, gdzie dusza zapragnie ;) miejsca dużo, szczególnie dalej od ringów. Czy pies jest zgłoszony sprawdzono mi dopiero przy odbiorze numerka przy ringu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Laetitia']Mam pytanie do osób, które były dzisiaj na wystawie. Czy komuś z Was udało się wejść z psem, który nie brał udziału w wystawie?[/QUOTE]

Będziesz jutro ze swoim cudem? Widziałam galerie- jest boskim psiakiem! :)

Ja mam zamiar "przemycić" w torbie moją lolkę :P jezeli nie będzie można wejść

Link to comment
Share on other sites

Pytałem się dziś w sekretariacie, można wejść z psem z ważnym paszportem, ale to chyba bzdura , bo psy wystawiane nie muszą mieć paszportu na wystawę, istotne jest szczepienie p/wściekliźnie i ogólna kondycja psa -wet stoi przy wejściu i ogląda. Ogólnie spokój, tylko awantury przy szalonych westach:evil_lol:. Taka pogoda jest w porządku, się sierściuchy nie umęczą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia&Lola']Będziesz jutro ze swoim cudem? Widziałam galerie- jest boskim psiakiem! :)

Ja mam zamiar "przemycić" w torbie moją lolkę :P jezeli nie będzie można wejść[/QUOTE]
Zamierzam zaryzykować i zabrać ze sobą małego. Mam nadzieję, że nas wpuszczą, a jak nie to spędzimy cały dzień w Warszawie łażąc bez celu, bo jedziemy PKSem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...