Jump to content
Dogomania

Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.


Poziomka

Recommended Posts

Szczepienia są aktualne, odrobaczanie miał we wrześniu (pratel), proponuję powtórzyć. Jeśli chodzi o łapę - oszczędza ją. M.in. dlatego tak długo nam zeszło ze "spacerem". Szedł kilkaset metrów i odpoczywał kilka-kilkanaście minut.
Leczenie - dostałam kserokopię wypisu wizyt u dra Komorowicza w okresie 21.01-07.02. 2013 z diagnozą "zwyrodnienie w stawie biodrowym prawym i zluzowanie tego stawu". Z karty informacyjnej psa wynika, że od 10.09 do 24.09.2013 r. dostawał Artroflex. Z informacji od pani, która wydawała psa wynikało, że ostatnio też brał Artroflex, ale zapisu nie ma.
Jeśli nie macie nic przeciwko, to proponuje zawieźć na tygodniu psa do naszych wetów (leczyli go jak byliśmy w schronisku). Tylko przydałaby się płyta z rtg.

Link to comment
Share on other sites

Niech Cioteczki doradzą ale według mnie trzeba Go koniecznie obejrzeć gdy tylko troszkę się zadomowi.
Tylko chyba powinnyśmy wykonać jak najwięcej badań aby Go za często nie stresować. Nie wiem może się mylę to od razu mnie poprawcie ale podstawa jak krew i mocz to szybciutko. I te łapiny. Bo może trzeba będzie jakieś wspomagacze zakupić np Apto-flex. I karma.

Link to comment
Share on other sites

Karo przespał spokojnie noc. Micha z żarełkiem wyciągnęła go z budy, wszamał wszystko, popił wodą ^^ Nawet się otarł i dał na spokojnie poklepać :) Podreptał trochę w kojcu i zmył się na sianko. Widać trudność w poruszaniu i zesztywnienie. Dzisiaj mu jeszcze dam spokój i czas za zaaklimatyzowanie się. A jutro zapozna się już z moim stadkiem nos w nos. Bo moje "bestie" już się doczekać nie mogą :D Jedna sunia nawet cała noc do budy nie weszła tylko warowała przy kojcu :P Lubi przystojniaków :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miron h']Karo przespał spokojnie noc. Micha z żarełkiem wyciągnęła go z budy, wszamał wszystko, popił wodą ^^ Nawet się otarł i dał na spokojnie poklepać :) Podreptał trochę w kojcu i zmył się na sianko. Widać trudność w poruszaniu i zesztywnienie. Dzisiaj mu jeszcze dam spokój i czas za zaaklimatyzowanie się. A jutro zapozna się już z moim stadkiem nos w nos. Bo moje "bestie" już się doczekać nie mogą :D Jedna sunia nawet cała noc do budy nie weszła tylko warowała przy kojcu :P Lubi przystojniaków :P[/QUOTE]

No,to że z Karego przystojniak to wszyscy wiedzą:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miron h']Karo przespał spokojnie noc. Micha z żarełkiem wyciągnęła go z budy, wszamał wszystko, popił wodą ^^ Nawet się otarł i dał na spokojnie poklepać :) Podreptał trochę w kojcu i zmył się na sianko. Widać trudność w poruszaniu i zesztywnienie. Dzisiaj mu jeszcze dam spokój i czas za zaaklimatyzowanie się. A jutro zapozna się już z moim stadkiem nos w nos. Bo moje "bestie" już się doczekać nie mogą :D Jedna sunia nawet cała noc do budy nie weszła tylko warowała przy kojcu :P Lubi przystojniaków :P[/QUOTE]
Dziękujemy ślicznie za relacje. Sunia wie co robi, Karo jest fajowy. Martwi mnie tylko to oszczędzanie łapy i zesztywnienie.

Link to comment
Share on other sites

Wpłaty na koncie Karo:
Bestia666 ----------- 263 zł
Sara2011 ----------- 20 zł styczeń i luty
Justyna J ------------ 50 zł
Beata S -------------- 40 zł
Kabaja --------- zaszalała na całego 150 zł UWAGA!! grudzień, styczeń luty !!!
Teraz tak czy Justyna J to Mela Jakimiuk i wpłata jednorazowa?
A Beata S to także wpłata jednorazowa czy deklaracja bo nie wiedziałam jak napisać?
Stan konta Karo ------- 713 zł. !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poziomka']Wpłaty na koncie Karo:
Bestia666 ----------- 263 zł
Sara2011 ----------- 20 zł styczeń i luty
Justyna J ------------ 50 zł
Beata S -------------- 40 zł
Kabaja --------- zaszalała na całego 150 zł UWAGA!! grudzień, styczeń luty !!!
Teraz tak czy Justyna J to Mela Jakimiuk i wpłata jednorazowa?
A Beata S to także wpłata jednorazowa czy deklaracja bo nie wiedziałam jak napisać?
Stan konta Karo ------- 713 zł. !!!![/QUOTE]

Beata S to stała za styczeń i luty (czyli 2x10 zł)plus trochę gratis na nową drogę życia

Link to comment
Share on other sites

Jednak się psiury nie doczekały jutra ^^ Zapoznały się już dzisiaj :) Karo w otoczeniu stadka zapomniał, że jest chory i zaczął w śniegu szaleć jak szczeniak :lol: Rozruszał całe towarzystwo i ganiały się dobre pare minut :) Więcej nie chciałem ryzykować ze względu na jego bioderka i nóżki. Wychodzi już ładnie z budy, ogonek powiewa w jedna i druga stronę. Przytulak straszny :) Teraz mu się nawet do kojca wejść nie chciało, musiałem smycz przypiąć i zaprowadzić :D Rozbawił się :D
Tak jest bardzo grzeczny. Zjada ładnie. Jutro postaram się zrobić kilka zdjęć i wkleić. Pozdrawiam.

Edited by miron h
.
Link to comment
Share on other sites

Miron to wspaniałe wiadomości. Chłopak się szybko rozkręca. Pieniążki za pobyt Karusia już do Ciebie wysłałam, jutro powinny być na Twoim koncie. Ciotki na pewno mówiły, że piesio jest zaszczepiony i odrobaczony. Karma zostanie dla Niego dowieziona a docelowo trzeba podjąć decyzję jaka będziemy Mu kupować. Dziękujemy za wieści o Przytulaku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Karusiu ciesze się, że już nie siedzisz w tym strasznym miejscu i życzę Ci aby Cię jakiś dobry domek pokochał. W lutym coś do skarbonki Karusiowej wrzucę, zaraz po wypłacie[/QUOTE]
Bardzo pięknie dziękujemy razem z rozbrykanym Karusiem.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miron h']Jednak się psiury nie doczekały jutra ^^ Zapoznały się już dzisiaj :) Karo w otoczeniu stadka zapomniał, że jest chory i zaczął w śniegu szaleć jak szczeniak :lol: Rozruszał całe towarzystwo i ganiały się dobre pare minut :) Więcej nie chciałem ryzykować ze względu na jego bioderka i nóżki. Wychodzi już ładnie z budy, ogonek powiewa w jedna i druga stronę. Przytulak straszny :) Teraz mu się nawet do kojca wejść nie chciało, musiałem smycz przypiąć i zaprowadzić :D Rozbawił się :D
Tak jest bardzo grzeczny. Zjada ładnie. Jutro postaram się zrobić kilka zdjęć i wkleić. Pozdrawiam.[/QUOTE]

Jak fajnie czytać takie wiadomości:-). Dobrze że chłopak jest taki zgodny w stosunku do innych psiaków. I grzeczny i przytulak i ładnie zjada- chłopak ideał:loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Karo wczoraj pospacerował więcej niż zwykle więc trudno dziś jednoznacznie określić czy chodzi sztywno tylko z powodu zwyrodnienia stawu (ja też mam zakwasy:)). Wobec psów zachowywał się bez zarzutu. Nawet jak go obszczekiwały.[/QUOTE]

no to ładnie pobłądziliście,biedny piesek zakwasów mu narobili:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara2011']Cioteczki, jaką karmę radzicie zamówić dla Karo ?[/QUOTE]

to zależy,ale myślę,ale tylko tak sobie myślę coby nie było,że do momentu zdiagnozowania zwykła podstawa mu wystarczy np.Bosch nie jest drogi i podobno niezły

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...