Jump to content
Dogomania

Negra vel Kekła


qmu

Recommended Posts

[quote name='qmu']ooo na bank ten barf bedzie lepszy niz chappi :) z reszta po testach alergicznych wszystko będzie jasne, albo i nie ;/[/QUOTE]

tylko ustal dobrze barfa dla młodzieży aby niczego nie zabrakło w diecie ( najlepiej wejdź na forum [url]http://amstaff-pitbull.eu/index.php[/url] musisz się zarejestrować ) i tam ci dobrze doradzą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']tylko ustal dobrze barfa dla młodzieży aby niczego nie zabrakło w diecie ( najlepiej wejdź na forum [URL]http://amstaff-pitbull.eu/index.php[/URL] musisz się zarejestrować ) i tam ci dobrze doradzą[/QUOTE]

jestem tam jestem bo to dobre źrudło informacji, ale jakoś wole dogo :)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://imageshack.us/a/img163/6320/lmyx.jpg[/IMG]

a tu brudas...
[IMG]http://imageshack.us/a/img845/5682/xhc5.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img12/9868/or7q.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img266/6895/63c3.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img15/722/kbjl.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

hehehe taka krowka troche rosnie, a gdzie tu jeszcze dopiero co pol roku ma :)

i chyba pierwsza cieczka juz niebawem bo juz coniektore psy chca ja gwalcic ;/ wlacznie z Dizelem.
To mozliwe zeby to juz? i bez krwawicy przy tym ? bo plamek jakos zadnych ani na poscieli ani na podlodze nie zauwazylam a psy do niej podlatuja i probuja swoich sil.

Link to comment
Share on other sites

chwile temu odbyly sie pomiary ...
Negra wazy juz 17.4kg i ma 42cm w klebie cos tak czuje ze gdzies na okolo 50 cm sie zatrzyma :)
jak ja porownuje z doroslymi psami no to wyglada to roznie do niektorych brakuje juz niewiele do innych jeszcze sporo...

Generalnie na spacerku spotkalysmy pania z klatki obok ktora tez ma suke AST cala bezowa, pierwszy raz widzialam u psa taki paraliz na widok szceniaka, cala zdretwiala, a jak zostala pociagnieta to sie poruszala jak nakrecany piesek (pol paraliz). nie wytrzymalam i zaczelam tak sie smiac ze Negra postanowila podsoczyc i dac mi calusa w zeby hahahaha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']Planujesz sterylke?[/QUOTE]

Phase planuje planuje bo nie wyobrazam sobie ciaglej walki z adoratorami mojej sucz przy kazdej cieczce mysle ze w marcu 2014 sie to stanie bo zawsze deko taniej jak jest akcja sterylizacja.

z reszta moi koci tymczasowicze tez zawsze w marcu ladowali u weta na kastracje lub sterylke :)


Za trzy dni opusci mnie ostatni koci tymczasowicz :( i juz zadnych kociszy nie biore na DT miekkie serce mam, ale juz dosyc, wszedzie klaki lataja, moj men tylko wyzywa i powiedzial dosc.

Ale cos czuje ze pojawi sie jakis niewielki piesio za jakis czas na DT.

Link to comment
Share on other sites

yhhh co ja z ta wariatka mam masakra jakas ...
generalnie to chyba faktycznie jakas pol tajna cieczka bo dizelu wczoraj tylko ja bzykac chcial, Fox tez probowal wiec chyba raczej to to...
Ale wczoraj na wieczornym spacerze a raczej w drodze klatka schodowa w dol na 2 pietrze sasiad ma psa Negra przystanela pod drzwiami na moment i ostentacujnie sie zlala obok wycieraczki (na szczescie), oczywiscie zaraz na nia ryknelam i przestala momentalnie lac, ale niebardzo wiem jak mam to odebrac wogle od dwoch dni jej deko siada na lepek jakas pobudliwa sie zrobila troche bardziej i zarcie jej przestalo pasic podchodzi do miski jak by nie wiem pomyje tam jakies miala a to miecho z kasza czy ryzem ew troche suchego. na komendy sie robi glucha jak pien z bozej laski zrobi siad i jak ja przywoluje to tez niezbyt chetnie wraca albo nie wraca wcale...
Coz jednak bedzie trzeba chyba zaczac pracowac z klikerem i wyklikac psie posluszenstwo...

Link to comment
Share on other sites

rozpoczelam szkolenie z klikierem :)
niestety bez wiekszych rewelacji Negra praktycznie nic nie skumala :(
reakcja na target zerowa ma go w d...., jako tako wylazilo jej targetowanie mojego palca na 10 podejsc 6 wykonala czyli niezle :) za to niestety dostrzeglam przy dzisiejszych cwiczeniach ze ta rudawa meda nie skupia sie na mnie tylko na zarciu jakie mam przy sobie ;/

postanowilam wiec narazie olac targetowanie i wypracowac u niej skupienie na przewodniku a nie smakolykach :)

mam nadzieje, ze caly moj plan szkoleniowy nie runie i nie okaze sie to mission imposible ;p

Edited by qmu
Link to comment
Share on other sites

no cóż mieliśmy dziś oddać kota do DS, ale ja nie moge był u mnie od malutkiego kociaka. Wczoraj zryczałam się jak głupia i Adam w końcu powiedział, że skoro tak to niech zostanie, a on jakoś to przeżyje :)
rany i jak tu nie kochać takiego faceta :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='qmu']no cóż mieliśmy dziś oddać kota do DS, ale ja nie moge był u mnie od malutkiego kociaka. Wczoraj zryczałam się jak głupia i Adam w końcu powiedział, że skoro tak to niech zostanie, a on jakoś to przeżyje :)
rany i jak tu nie kochać takiego faceta :)[/QUOTE]
to super:)
Oscar lepiej wykonuje komendy na gesty niż słowne,kliker u Nas się wogóle nie sprawdził
musisz się uzbroić w mega cierpliwość,a przedewszystkim znaleść odpowiednią metodę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']to super:)
Oscar lepiej wykonuje komendy na gesty niż słowne,kliker u Nas się wogóle nie sprawdził
musisz się uzbroić w mega cierpliwość,a przedewszystkim znaleść odpowiednią metodę[/QUOTE]

daje sobie czasu i na spokojnie cudow sie nie spodziewam, ale moj poprzedni psiok boksio Grot calkiem ladnie odpalal na klikier negra powoli tez zaskakuje, choc wiem ze metodami tradycyjnymi tez nie bylo by problemu ja szkolic bo jest bystra :)
Widzialam psy po szkoleniu klikierem zupelnie inaczej sie zachowuja niz psy po normalnym szkoleniu, a ze Negra to mala kombinatorka na wszystkie strony to mysle ze to dobry sposob. Przekopalam sie przez cala ksiazke az dwa razy zeby aby napewno dobrze pojac o co w tym wszystkim chodzi i jak sie prawidlowo za to zabrac. Z Grocikiem to raczej byly pruby bo juz mial swoje latka ale i tak skutkowalo tu mam nadzieje bedzie podobnie.
Moze tylko mi sie zdaje, ale wydaje mi sie ze przy klikierze pies bardziej mysli niz mechanicznie wykonuje polecenia :)

Link to comment
Share on other sites

normalnie jestem przerazona :shake::nerwy:
Wstaje rano do pracy, patrze a Negra cala w bablach :crazyeye:, oczywiscie zaraz przed oczami ukazala mi sie historia Fionki (amstafki uczulonej na wszystko ktora zle zdiagnozowano), pelen pogrom.

Czekamy az otworza weta, nie wiem skad sie to wzielo wczoraj o 23 na ostatnim spacerze bylo jeszcze ok zadnych babli, a dzis cale boki grzbiet tylne lapy na przednich tez kilka widzialam i pod szyja.

Poki do weta nie dotre obserwuje co sie dzieje i robie dokumentacje foto bo moze mi sie zdaje ale tego chyba troche przybywa.

Negra tak w sumie to spi po prostu nawet zbytnio sie nie probuje drapac ale na wszelki wypadek jak widze ze zacztna zatapiac kly w zadku nie pozwalam jej tam sie chorcowac.

ehhh :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...