Jump to content
Dogomania

Fredi zostaje u Dancik i Sebka :) :) :)


iwonamaj

Recommended Posts

  • Replies 486
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AlfaLS']Kurcze, mnie zawsze załatwiała wszystko "od ręki" :shake:.[/QUOTE]

tak wiem bo zawsze zwracałam się o pomoc do tego właśnie moderatora :) nie mam pojęcia co tym razem się stało że żaden moderator nie jest w stanie zwolnić mi 2 postu do rozliczeń a moje prośby pozostają bez echa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']To zdjęcie jest rewelacyjne :)[/QUOTE]



To zdjęcie oddaje charakter tego harpagana ;) Słodki łobuz i zbój z niego :) Dziś po nocy po nas skakał i polował na wystające palce spod kołdry ;) Fredzio to po prostu wulkan energii. Dziś z rana odbywały się najpierw zapasy z Rudkiem, potem gonienie ogona Rayka...następnie przerwa na jedzenie a potem dalsze gonitwy za czym i za kim popadnie :) ….a teraz biedaczysko wycieńczony śpi w kanapie. Zbiera siły na kolejne harce :) Mówię Wam jak to śmiesznie wygląda jak taki mały knypekzachowuje się jak szef stada :) Madziu oczywiście że go od Was ucałuje ….oczywiście jak go wpierwej złapie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dancik']To zdjęcie oddaje charakter tego harpagana ;) Słodki łobuz i zbój z niego :) Dziś po nocy po nas skakał i polował na wystające palce spod kołdry ;) Fredzio to po prostu wulkan energii. Dziś z rana odbywały się najpierw zapasy z Rudkiem, potem gonienie ogona Rayka...następnie przerwa na jedzenie a potem dalsze gonitwy za czym i za kim popadnie :) ….a teraz biedaczysko wycieńczony śpi w kanapie. Zbiera siły na kolejne harce :) Mówię Wam jak to śmiesznie wygląda jak taki mały knypekzachowuje się jak szef stada :) Madziu oczywiście że go od Was ucałuje ….oczywiście jak go wpierwej złapie ;)[/QUOTE]

Wiedziałam że mu się spodoba mieszkanie z innymi zwierzakami :). Zapowiada się że będzie z niego niezłe ziółko, w sumie już jest :P.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaB']Wiedziałam że mu się spodoba mieszkanie z innymi zwierzakami :). Zapowiada się że będzie z niego niezłe ziółko, w sumie już jest :P.[/QUOTE]


Madzia oj racja ...ziółko z niego że ho , ho ...lata jak błyskawica i tylko patrzy na kogo by tu skoczyć, zaczepić i uciec ;) A przez to że jest taki malusieńki wygląda to komicznie :) Ewidentnie podoba mu się że jest tu tyle obiektów do zaczepiania ...a i moje koty się rozruszały , już po nocy gonitwy wspólne się odbywają, co wcześniej raczej nie miało miejsca ..nawet Rayek powoli wciąga się do zabawy . Mamy wesoło :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Danusiu jak będą potrzebne pieniążki to pisz zaraz przeleję. Zakończyliśmy właśnie bazarek dla Puszka i Fredzika więc troszeczkę nam wpadnie do skarbonki "ziółka" ;)
I ten błysk w oku ;) kochany maluszek :loveu:[/QUOTE]


Martusia dzięki kochana za troskę ale żadnej kasy mi nie trzeba ...przy 3 kotach to i 4 bez problemu się wyżywi :) Chyba że na zaszczepienie go ale to już jak Iwonka przyjedzie....wtedy się tym zajmiemy. Buźka :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dancik']To zdjęcie oddaje charakter tego harpagana ;) Słodki łobuz i zbój z niego :) Dziś po nocy po nas skakał i polował na wystające palce spod kołdry ;) Fredzio to po prostu wulkan energii. Dziś z rana odbywały się najpierw zapasy z Rudkiem, potem gonienie ogona Rayka...następnie przerwa na jedzenie a potem dalsze gonitwy za czym i za kim popadnie :) ….a teraz biedaczysko wycieńczony śpi w kanapie. Zbiera siły na kolejne harce :) Mówię Wam jak to śmiesznie wygląda jak taki mały knypekzachowuje się jak szef stada :) Madziu oczywiście że go od Was ucałuje ….oczywiście jak go wpierwej złapie ;)[/QUOTE]

U Was Danusiu to on może wybierać z kim chce poszaleć ;):) Ja buziaczki dla całej Waszej gromadki przesyłam :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dancik']Martusia dzięki kochana za troskę ale żadnej kasy mi nie trzeba ...przy 3 kotach to i 4 bez problemu się wyżywi :) Chyba że na zaszczepienie go ale to już jak Iwonka przyjedzie....wtedy się tym zajmiemy. Buźka :*[/QUOTE]

Nie nie nie Danusiu ....kupimy zatem karmę i dowieziemy ;) jak tylko Iwonka wróci wszystko ustalimy :) damy radę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Nie nie nie Danusiu ....kupimy zatem karmę i dowieziemy ;) jak tylko Iwonka wróci wszystko ustalimy :) damy radę ;)[/QUOTE]


Ech Martusia a ileż to taki bąbelek malutki zje ...tyle co nic. No ale dobra pokłócimy się później ;) Buziaczki od nas i od łobuziaka co teraz sobie słodko śpi :*

Link to comment
Share on other sites

A oto trochę kadrów z życia bąbelka...trochę tego jest bo nie mogę się powstrzymać od fotografowania go :)


Ps. Sebastian mówi że Fredzio to diabeł wcielony he, he ;)[IMG]http://img546.imageshack.us/img546/9528/ycfg.jpg[/IMG][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/9929/k8l1.jpg[/IMG][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/818/o929.jpg[/IMG][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/7462/ngsx.jpg[/IMG][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/4449/u2o7.jpg[/IMG]

Edited by Dancik
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...