Jump to content
Dogomania

Kraków- KAJA –collie który kocha całym sercem! MA KOCHAJĄCY DOM!!!!!!!!!!!!!!


irenaka

Recommended Posts

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kiedy przygotowuję kolejny wpis na dogomanii, to zawsze mam nadzieję , że to będzie wpis ostatni. Że może stanie się cud i ludzie się opamiętają. Że nie będzie takich przypadków jak Kaja. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kaja została zabrana do chorzowskiego schroniska z interwencji a następnie przewieziona z tego schroniska do hoteliku w Niepołomicach. Opiekę zawdzięcza Pani Lucynce -wspaniałej osobie o cudownym wrażliwym sercu. Kiedy dowiedziała się, że Kaja trafiła do schroniska natychmiast podjęła decyzję o jej przewiezieniu.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kaja jest pięknym owczarkiem collie wdzięcznym jak tylko potrafi za każdy gest człowieka.[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=black]Jest niezwykle wrażliwa i przymilna.[/COLOR] Wtulona w człowieka jest najszczęśliwsza na świecie.[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dlaczego została porzucona?[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Można się domyślać. Jest w wieku ok. 6 lat i ma problemy z oczkami. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Na lewe oczko jeszcze widzi, ale drugie jest niestety w gorszym stanie.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Czy to może być powód jej porzucenia?[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Znając ludzi każdy powód jest dobry, ale jak można nie kochać takiego psiaka?[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Trzeba być bezdusznym potworem , aby tak delikatnego psa w ten sposób potraktować.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zrobię wszystko, żeby jej pomóc w szukaniu domu.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Szukam ludzi odpowiedzialnych i wrażliwych na krzywdę. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Przecież to niemożliwe aby a takiej sytuacji nie znalazł się ktoś, kto ją pokocha.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Marzę aby znaleźć dla niej dom z ogrodem, aby nie musiała pokonywać w przyszłości zbyt dużo schodów. A może pokocha ją ktoś, kto już ma collie i będzie on dla Kaji przewodnikiem?[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jedno jest pewne, nie oddam Kaji , jeżeli nie będę pewna, że ją pokochają, tak jak ja.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Podaję kontakt:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Irena [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]500-18-19-20[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo Cię proszę o allegro. Może być z tym telefonem do mnie.Mam tylko te trzy zdjęcia (reszta nie wyszła, taki ze mnie fotograf). Będę w sobotę w hoteliku to zrobię następne.
Mam nadzieję, że Vatineskaa zastanowi się nad zabraniem Kaji. Ale zdaję sobie sprawę, jak musiała przeżyć śmierć Rufuska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']
A moze Vatineskaa z forum collie, ktora miala wziac naszego Rufuska (*) wzielaby Kaje ?[/quote]

Oj, Aga ja tak sobie właśnie od razu pomyślałam.
Byłoby wspaniale, gdyby się zdecydowała. W końcu Rufus też miał problemy z oczkami, więc dla niej to nie jest problem.

Link to comment
Share on other sites

Gdyby wiedzieli co tracą! Drugiego takiego pieszczocha jak Kaja nie widziałam. Dzisiaj Pani Bożenka z hoteliku powiedziała, że co jej przywożę psiaka to coraz większy pieszczoch.
Ale przebój dzisiejszego dnia to marchewka.
Ponieważ Kaja je gotowane jedzonko, to Pani Bożenka ustalała ze mną menu dla Kaji na jutro.
Problem numer jeden: Czy Kaja będzie gryzła marchewkę, czy też utrzeć jej na tarce?
Drugi problem to czesanko. Trzeba delikatnie, pomalutku, bo może Kaja nie lubi?
Cała Bożenka! Strasznie Ją lubię, za to cudowne podejście do zwierząt. Jak już jakiś piesek trafi do niej po tak ciężkich przeżyciach to go rozpieszcza do granic.
Mam na jutro zadanie bojowe. Znaleźć dobrego psiego okulistę w Krakowie.
Może ktoś na dogomanii kogoś poleci?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Irenko, jakby bylo wiecej zdjec, mozna by dac Kaje na allegro.

A moze Vatineskaa z forum collie, ktora miala wziac naszego Rufuska (*) wzielaby Kaje ?[/quote]

Ulka ,a co z tym slepiutkim coli co jest w mieleckim schronisku ,moze jego zdjęcia dać na watek Kaji bo są do siebie bardzo podobne i cos o nim napisać bo może udało by sie znaleść dwa domki dla tych slicznych pozuczonych przez ludzi psiaczków. Moze Vatineskaa wzieła by jednego colaczka i już pozostało by poszukac jednEGO.
Irenka napisala do pani Magdy ,żeby Kaje wziąść do programu "kundel"i wiem że ma być w następny czwartek więc może oba colaczki znajdą domki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Ulka ,a co z tym slepiutkim coli co jest w mieleckim schronisku ,moze jego zdjęcia dać na watek Kaji.[/quote]
Foksiu, nasz Rufusek odszedl na Teczowy Most.
Dlatego pomyslalam, ze moze Vatineskaa wzielaby Kajunie.

Link to comment
Share on other sites

Aha, nie zorientowalam sie :oops:
Mawi jest, to bardzo fajny pies, wyrobil sie troche w tym boksie na przodzie schroniska, dawniej byl troche dzikawy, teraz lubi glaskanie, pieszczoty. Zdjecia Mawiego sa na jego watku.
Bylabym bardzo szczesliwa, gdyby sie udalo znalezc dla niego dom :p

Link to comment
Share on other sites

Irenko, to jednak jedziesz z Kaja do tego doktora w Hucie? Mam nadzieje, ze on zdiagnozuje Kajuniowe oczka i powie, czy mozna je zoperowac
u dr Garncarza.

Ja sama jestem po operacji oczu w Klinice w Katowicach, wiem jakie to wazne, zeby dobrze widziec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']
Ja sama jestem po operacji oczu w Klinice w Katowicach, wiem jakie to wazne, zeby dobrze widziec.[/quote]

Aguś, mam nadzieję, że wszystko teraz dobrze z Twoimi oczami ?
Musisz je mieć zdrowe, bo poprzez dogo TY jestes naszymi oczami na mieleckie schronisko :loveu: !

Kaja też musi dostac szansę, by dobrze widzieć!!
Trzymam kciuki za diagnozę :kciuki: .

Link to comment
Share on other sites

Jadę do dr. Stefanowicza. Jest polecony przez dr. Garncarza z W-wy.
Oczywiście, że zrobię co tylko możliwe, aby Kaji ratować resztę wzroku.
Po prostu uznałam, że najlepiej znaleźć lekarza który jest znany u dr. Garncarza. W ten sposób będę pewna diagnozy.
Już dzisiaj bardzo się denerwuję.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Niestety, dr.Stefanowicz nie daje żadnych szans dla Kai.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Okazuje się, że miałam tylko wrażenie, że ona na jedno oczko widzi.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ma doskonały węch i słuch i dlatego tak dobrze sobie radzi.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dzisiaj już staram się na spokojnie do tych wiadomości podchodzić, ale w sobotę było mi ciężko.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kaja jest jednak tak piękna i kochana, że nie mam wątpliwości, że znajdzie kochający dom.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wklejam na pocieszenie dla siebie i dla Was jej zdjęcia. Jest naprawdę szczęśliwa.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Będzie jeszcze bardziej kiedy będzie miała kochającego pana.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...