Jump to content
Dogomania

Kliker - skuteczne szkolenie psa


gabryska

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ula_czarnuszka']To warto poczytać jeszcze [URL="http://www.dogs.gd.pl/kliker/"][COLOR=red][B]>>tu<<[/B][/COLOR][/URL]
Zwłaszcza z prawego paska link "JAK NAUCZYĆ.."[B][COLOR=red]:cool3:[/COLOR][/B][/quote]

Dzięki za lekturkę na dzisiaj :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']Jak dla mnie kliker to dla bardzo lękliwych psów.I nie przynosi szybkich skutków ,o ile jakieś przynosi...[/quote] Olek chyba nie wiesz co piszesz:D dlaczego dla bardzo lekliwych psow?? kliker jest bardzo szybki.. dla lekliwych i dla nieustraszonych;) oczywiscie mozna uczyc tez innymi pozytywnymi metodami ale ta jest najszybsza. a Ty jak uczysz swoje psy? tzn czym? [quote] Tak próbowałem.[/quote] wiec chyba cos Ci nie poszlo
[COLOR=White][SIZE=1]koniec offa[/SIZE][/COLOR]
ksiazke widzialem i wydaje sie bardzo dobra dla poczatkujacych w szkoleniu psa (siad, waruj i inne podstawy;) )
[B]psiulka[/B] mysle ze pomoze:)

Link to comment
Share on other sites

Jak byłam oststnio w księgarni zastanawiałam się na kupnem tej ksiązki, ale jednak nie kupiłam. Teraz troche żałuje jak już będę maiła kase to pewnie polece kupic skoro tak tyle tutaj o niej dobrych opini ;) .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='olekg18']Jak dla mnie kliker to dla bardzo lękliwych psów.I nie przynosi szybkich skutków ,o ile jakieś przynosi...[/quote]

Kliker jest bardzo przydatnym "urzadzeniem" ;), gdy dowiedzialam sie o tej ksiazce, od razu ja kupiłam, tego czego do konca nie wiedzialam o metodzie klikerowej, mogłam doczytałam w tej ksiazce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ula_czarnuszka']A nick często odnosi się do psa a nie do forumowicza :eviltong:
Np. Ula to imię mojej suki, choć w tym przypadku płeć się zgadza:p[/quote]

Ufff, też bym wpadła w "nickową" pułapkę :p

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jestem już w połowie wiec mogę coś napisać ;).
Na mój gust to dla początkującego jest dobra.
Ja od dawna próbuje szkolić klikerowo, ale mi to nie wychodziło i nie mogłam zbyt zrozumieć na czym to polega. Ta książka mi to trochę rozjaśniła więc znów szkole swoje psiaki ;).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Ciastek']i jak?

ja jestem początkującym klikerowcem, mam nadzieję, że ksiażka co nieco rozjaśni sprawy klikania :p

zamówiłam książkę przez Empik i czeeeekam...[/quote]


Jak dla mnie dobrze, że była z płytką.
Dla początkujących w sam raz, dla troszkę bardziej zaawansowanych [ja - w sensie, że już nie laik :P] nudnawe, ale warte przeczytania.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kliker- w prawie każdym sklepie zoologicznym- internetowym. np w karusku, krakvecie petshopie itp [SIZE=1]( wpisz w googlu "kliker sklep zoologiczny" to ci wyskoczy duzo pozycji),[/SIZE] ale radze przejechac sie do zwyklego sklepu zoo bo koszt wysyłki klikera zapewne przewyższy cenę samego produktu ;) chyba ze jeszcze coś kupisz.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Kupiłam ( a w zasadzie zamówiłam ) w sklepie internetowym tą książkę. ( i jeszcze pare innych + kliker :cool1:) .
Powinna dojść za dwa dni :loveu:. Już nie mogę się doczekać !
Książka jest w sam raz dla mnie ponieważjestem zupełnie początkująca.

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie doszła do mnie ta ksiażka ! :multi:
Poprzeglądałam książkę i przeczytałam niektóre interesujące mnie działy i muszę powiedzieć że książka jest rewelacyjna ! Bardzo pomogła mi załapać niektóre rzeczy w klikerze - jestem zupełnie początkująca. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...