Jump to content
Dogomania

BURBON- kolejna ofiara wyciągnięta z mordowni...ale bez pomocy może do niej wrócić.


missiaa

Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MALWA']Przelałam wczoraj 40 zł dla Burbona, 20 zł od Pani Anny GR, a 20 zł od siebie.[/QUOTE]


dziękuję, stan konta Burbonowego na dzień dzisiejszy w sumie 55 zł.
Domku gdzie jesteś :( Ludzie się może boją, że on taki duży i pewnie agresywny, a on przecież taki słodziak :)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na mój pierwszy bazarek:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247648-Perfumy-ozdoby-do-w%C5%82os%C3%B3w-Colibra-spinki-do-mankiet%C3%B3w-do-3-XI-2013-21-00[/url]
Między innymi dla Burbona.
Proszę, zajrzyjcie może coś się spodoba:)
Z góry bardzo dziękuję :)
ania68

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Zapraszam na mój pierwszy bazarek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247648-Perfumy-ozdoby-do-włosów-Colibra-spinki-do-mankietów-do-3-XI-2013-21-00[/URL]
Między innymi dla Burbona.
Proszę, zajrzyjcie może coś się spodoba:)
Z góry bardzo dziękuję :)
ania68[/QUOTE]

Ide popatrzeć...................

Link to comment
Share on other sites

[FONT=arial]Okazało się, że jeden z psiaków z Olkusza przyjechał z Lambliami, inne psy z tego miejsca też to mogą mieć, przydałoby się odrobaczyć profilaktycznie te które stamtąd przyjechały.
Dla Burbona potrzebne opakowanie Metronidazolu koszt 14,98 zł

i Aniprazol 3 dni po 3 tabl i po 10 dniach powtórka chociaż 1 dzień 3 tabl
[/FONT]
[FONT=arial]razem 12 tabl po 4 zł
48+14,98 zł= 62,98 zł

Czy kto dorzuci się do leków dla chłopaka? Poza tym zbliża sie termin kolejnej zapłaty za hotel, brakuje dużo pieniążków. Pomocy!

[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='missiaa']dotarła wpłata od Agnieszka103, ajw, basiek8.
Dziękuję, uzupełniam rozliczenie.

Dziś 29.10..... i wciąż dużo brakuje do pełnej kwoty za hotelowanie, kto jeszcze wspomoże Burbonka?[/QUOTE]
na hotel w Bytomiu
A tu taki ładny wpis na fb: Iwona Majerska dostała ode mnie ''po pysku'' dziś z samego rana. Beta Eso, a tak naprawdę Beata Sokół-Oczkowicz też oberwie przy najbliższej okazji. Karolina Nieduziak i Justyna Janas (prowadzi hotelik dla psów w Bytomiu) to ich przydupasy. Beta i Iwona wyciągają psy w złym stanie z Olkusza, robią im krwawe wydarzenia i trzepią kasę do własnej kabzy. Niestety mam na to przykre dowody...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']w ktorym hotelu znajduje sie Burbon? w Bytomiu? moze dasz rade choc raz napisac prawde? Nie ma hotelow bez prowadzenia zarejestrowanej dzialalnosci gosp. w takim razie jest to PDT, Na czyje konto jest wplacana kasa Twoje czy Janas. Biedni my naiwni, wyszla kolejna afera na dogo i to z Twoim udzilalem. Sa na dogo tez osoby uczciwi ktorzy sledza losy bezdomniakow, czy aby nie trafiaja psiaki z deszczu pod rynne a kasa do prywatnych kieszeni.[/QUOTE]

opamiętaj się kobieto bo już czytać się nie da!!!! wymyślasz jakieś bzdury i oskarżasz na oślep - Burbon jest w LEGALNIE ZAREJESTROWANYM HOTELU w Kamienicy pod Miechowem (w MIEJSCOWOŚCI Kamienica żebyś zaraz sobie nie uroiła, że w budynku zwanym kamienicą bo znowu Cię fantazja poniesie...) - Hotel działa legalnie, płaci podatki - byłam, widziałam, robiłam TAM Burbonowi zdjęcia, które są tutaj na wątku, miałam tam też swoich podopiecznych i dostawałam NORMALNE RACHUNKI; hotelu w Bytomiu nie znam i nie byłam tam nigdy

Ada-jeje - SPRAWDŹ najpierw zanim zaczniesz oskarżać ludzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']opamiętaj się kobieto bo już czytać się nie da!!!! wymyślasz jakieś bzdury i oskarżasz na oślep - Burbon jest w LEGALNIE ZAREJESTROWANYM HOTELU w Kamienicy pod Miechowem (w MIEJSCOWOŚCI Kamienica żebyś zaraz sobie nie uroiła, że w budynku zwanym kamienicą bo znowu Cię fantazja poniesie...) - Hotel działa legalnie, płaci podatki - byłam, widziałam, robiłam TAM Burbonowi zdjęcia, które są tutaj na wątku, miałam tam też swoich podopiecznych i dostawałam NORMALNE RACHUNKI; hotelu w Bytomiu nie znam i nie byłam tam nigdy

Ada-jeje - [B]SPRAWDŹ najpierw zanim zaczniesz oskarżać ludzi[[/B]/QUOTE]
zalowac nalezy ze na Tobie takie afery nie robia wrazenia i smutne to ze jest Ci obojetny los pozostalych zwierzat wyciaganych z mordowni w Olkuszu do pseudohotelu w Bytomiu. Wiem o tym ze Angelika prowadzi legalny hotel i jest istota z empatia i secem, o czym tez pisalam a jakos mi umknelo ze Burbon jest jednak u Angeli. jak nic nie bede robic to i mylic sie nie bede, a Ty skoro nie chcesz czytac wpisow o aferach to nie musisz. [B]Nie oskarzylam ANGELI[/B] wiec daruj sobie swoj pusty wpis.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']nie oskarżyłaś Angeli, ale oskarżyłaś [B]Karolinę[/B] o coś co nie miało miejsca bo Burbon jest u Angeliki a nie w Bytomiu więc nie uważam, żeby mój wpis był pusty :roll:[/QUOTE]
owszem [B]Karolina[/B] znalzla sie na liscie osob podejrzanych, zerujacych na krzywdzie zwierzat, a jak czytasz dokladnie to powinnas zauwazyc ze sa to wpisy z fb, i nie ma podstaw zeby im nie wierzyc obserwujac watek poolkuski i afere z Bialka z jej szczeniakami. Ty jednak popierasz takie dzialania, bo oburzaja Cie napisane fakty na fb, dalas juz tego dowod osobie z Raciborza, ktora wyciagala dla Ciebie psiaka. Wystarczylo sprostowac moj wpis ze Burbon jest jednak w hotelu u Angeli, gdzie zapewne ma dobra opieke. Od lat mozna czytac Twoje narzekania na mordownie, nie spelniajac swojego obywatelskiego obowiazku.

Link to comment
Share on other sites

nie czytałam "faktów" napisanych na FB więc daruj sobie wciskanie mi, że popieram jakieś działania o których nie mam pojęcia - nie każdy musi działać pod Twoje dyktando i udzielać się tam gdzie Ty byś sobie tego życzyła i niespecjalnie interesuje mnie co o mnie myślisz; a narzekać na mordownię mogę i będę - zabronisz mi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiek8']Z doświadczenia ( na innych wątkach)wiem, że takie pyskówki doprowadzą do rezygnacji osób deklarujących wpłaty i Burbon zostanie sam. Dlatego bardzo Was proszę abyście wyjaśniały sobie wątpliwości na pw.[/QUOTE]
Naprawde nie ma co wyajsniac na PW, [B]to moja wina, ze pomylilam hotel Burbona, [/B]i dobrze ze malawaszka to natychmiast wylapala, bo i mnie zalezy zeby chlopak ktory ma dobra opieke u Angeli mial wsparcie finansowe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']nie czytałam "faktów" napisanych na FB więc daruj sobie wciskanie mi, że popieram jakieś działania o których nie mam pojęcia - nie każdy musi działać pod Twoje dyktando i udzielać się tam gdzie Ty byś sobie tego życzyła i niespecjalnie interesuje mnie co o mnie myślisz; a narzekać na mordownię mogę i będę - zabronisz mi?[/QUOTE]
Twoj wpis mowi o Tobie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...