Jump to content
Dogomania

Alfi i Joko - oba szczęśliwe w nowych domkach !!!


Becia66

Recommended Posts

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majuska']W końcu dzwoniła, jesteśmy umówione na poniedziałek, żeby dograć spotkanie, w sensie - zapoznanie sie psów, chyba pojedziemy do niej z Joko ;) Fajna pani, dobrze nam się gadało :)[/QUOTE]


doglądnij od razu czy jej york nie potrzebuje twojej pomocy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

oby się udało, adopcje stoją okropnie, niby ktoś dzwoni, interesuje sie, a potem ta ekscytacja mija i psy dalej siedzą. Niech Joko rozpocznie dobrą passę, chociażby dla Gucia ktory ma szansę na domek i byłby sąsiadem mojej kochanej Iguni co to mieszka w domku jak z bajki.

Link to comment
Share on other sites

NO!
Udało się, tzn. psiaki sie zaakceptowały, Joko mieszka bardzo blisko przytuliska w sumie, Jest to mały domek, w domku Pani z dorosłym synem i małym yorkowatym Ptysiem, psiakiem po przejściach, którego pańcia wspaniałym podejściem, cierpliwością i miłością wyprowadziła " na ludzi" . No i nasza Joko w tym wszystkim :D jako dama do towarzystwa :D Pani jest przesympatyczna, widac, że z wielkim serduchem. Psiaki chodzą na spacery na smyczach, jest gdzie, bo terenów wkoło wiele, w domu jest sporo miękkich kanap i poduch do polegiwania oraz pańcia do dyspozycji przez całą dobę :) widzę to bardzo dobrze :)
Zdjęć mam jak na lekarstwo, bo psiaki wirowały ze sobą i wogóle się nie chciały focić, większość rozmazana , no ale macie i patrzcie, może chociaz cokolwiek uda się zobaczyc :) :


[IMG]http://img826.imageshack.us/img826/1333/yysx.jpg[/IMG]

[IMG]http://img708.imageshack.us/img708/4049/ntu8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img30.imageshack.us/img30/3766/r6v2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img34.imageshack.us/img34/5990/ncv2.jpg[/IMG]


jak się Jokulec zadomowi i poczuje "jak u siebie" to się na ciachanko do Justynki umówimy ;)

Link to comment
Share on other sites

No tak...
najpierw Ptyś ją mocno molestwał, ale to jakoś opanowali, potem zaczał się szał Joko, gryzienie drzwi, rwanie firanek, wszystko po to, aby najprawdopodobniej zwiać z tego domu..nie wiem..u mojej Kaski jest podobno grzeczna i nic takiego nie robi. Póki co na za tydzień jesteśmy umówione na sterylkę, proponuje za ten tydzień ją ogłaszac jako wysterylizowaną, to będzie dodatkowy atut. Nie wiem też juz jakiego domu jej szukać, może takiego,żeby mogła zostawać na dzień na ogródku, żeby nie demolowac mieszkania....nie wiem juz sama, tez mi ręce opadły do ziemi. U Kaśki wolałabym aby nie zostala na stałe, bo ona nie ma żadnej stabilizacji życiowej, nie wiadomo, czy nie zechce gdzies wyjechać, przeprowadzac się, itp.( że nie wspomne o finansach ) a wtedy wiadomo...mi na głowie zostanie trzeci pies, a nie mogę sobie na to pozwolić.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

UFFF!!!! z czystym sumieniem mogę ogłosic, że Joko ma wreszcie dom!!!! :D :D :D

siedziala tam już od tygodnia, ale wybaczcie..nie można było zapeszyć, dopiero jak nabrałam pewności, że nie wróci , ogłaszam tę radosną nowinę!!!!!

Mieszka w Rzeszowie, w bloku, starsza Pańcia jest cały czas w domu, więc łobuziak sam nie zostaje, obie panie są przefajne, dzis były w gabinecie u Justynki i wiem, że na pewno nie ma mowy o żadnych zwrotach, Joko jest grzeczna, wyniuniana, wychuchana, ma mnóstwo rozrywek, spacerów, dogadzają jej, tak więc możemy odetchnąć z wielką ulgą.
Do trzech razy sztuka :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']a ja miałam fajnego maila w sprawie Joko ( zapomniałam zdjąć ogłoszenie z alegratki :p ) , pani już się szykowała pojechać po tego małego gżdyla do Boguchwały , z Warszawy :lol:[/QUOTE]

lepiej że jest tu na miejscu, z Warszawy gorzej by było odwozić :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...