Jump to content
Dogomania

Dalmatyńczykowe dziecko w Bydgoszczy./Pojechała do nowego domku, pod Bydgoszczą!


Estera

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W takim razie przez sowją głupote straciłam możliwość adopcji Milki...
Bo po prostu źle zrozumiałam twój post i odrazu pomyslałam,że bede miała problemy z wizytami u weta...No jak tak będę czytać na maturze to jej nie zdam....:/
No nic,tak sobie myśle,że może Milka bedzie miała lepiej u tej kobiety,jesli to jakieś gospodarstwo agroturystyczne,to napewno ma jakiś ogród i pies bedzie miał ciągły dostep do dworu,a no i bedziesz mogła ją odwiedzać,bo zawsze to bliżej niż do Warszawy:)
Możesz odemnie wyczochrać plamkowaną....
A wogóle to miałam się zapytać ,bo na zdjęciu wygląda mi na brązowo-białą...no chyba ,że źle widze...???

Link to comment
Share on other sites

Milciak jest brązowo- biała :) Jest śliczna.

Oczywiście uczepiła się mnie, w domu chodzi za mną krok w krok. Mama mi mówiła, że gdy wyszłam wieczorem do kościoła, Miluś cały czas stała pod drzwiami i cichutko piszczała. Aż wróciłam. Teraz leży za mną na kanapie. Gdy tylko ktoś wchodzi do pokoju wstaje i zaczyna szczekać. Na dworzu też mnie pilnuje, hihihihih. Będzie świetnym stróżem :)

Link to comment
Share on other sites

Podobno gospodarstwo mają ogromnneeee. Mają kózki, koniki, więc miejsca jest dużo. A Milka będzie miała koleżanki i kolegów, hihihih. No i dom mają podobno duży. I tak będzie, że w każdej chwili młoda będzie mogła wyjśc na dwór i w każdej chwili do niego wrócić, więc super :)

Link to comment
Share on other sites

Oj babeczki kochane, trochę Was poniosło, ja sama gadałam z Esti, czy nie przygarnąć plamiastej na tymczas, ale obawiam się, że dostałabym od matuli nakaz eksmisji, bo to byłby już 3 pies. Do tej pory mamy już 14-letnią sunie mix z sznaucera miniatury a także moją ukochaną Neri: 8,5-miesięczną ON-ke, no i zapomniałabym o jedynym mężczyźnie w naszym domu: Antonio-królik miniatura, więc choćbym chciała, to nie dałoby rady, za to służę uprzejmie spacerkami z Neri dla Milki.
Zaraz wychodzimy na ostatni wspólny spacerek i bieganko, bo mała jutro ma jechać do nowego domciu.
I to jest moi kochani najważniejsze: że wszystko się dobrze zakończyło.:multi:
A złość, no cóż, złość piękności szkodzi i czasem warto o tym pamiętać :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mała pozakraplana zaraz idziemy na spacerek, ciekawe ile ich tam dzisija będzie biegać :lol: Wczoraj biegały 4 piesy + moja Diuna która stała między moimi nogami i obserwowała :lol: No najpierw zrobiła rundkę do śmietnika i spowrotem :lol:
A co do złości....Dobrze Ashnah wiesz, że mi już nic nie pomoże :lol:

Link to comment
Share on other sites

Na spacerku było wyjątkowo spokojnie: Neri i plamiasta po raz ostatni się wybiegały i wybawiły. mam nadzieję, że teraz w nowym domku też będzie się dobrze bawiła z nowym przyjacielem ON-kiem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Milciak jest już w nowym domku :) Mówię Wam tam to jest raj na ziemii! Ci ludzie mają ogromną ziemie! Wszystko ich, polana, plaża nad Wisłą, łąka, nawet pole ze zbożem! Z tego co wiem Milka zostanie Milką, będzie tak dalej nazywana :) Ma kolegę- rodowodowego owczarka niemieckiego po kastracji. Na początku nic nie wpsomniałam o sterylce Milki, a Pani Hania od razu do mnie " Ale wiesz my będziemy musieli ją wysterylizować". Ucieszyło mnie to bardzo :) Oprócz kolegi On-ka Milka będzie miała konika, owce, baranka, kózki, kurki. Tylne wejście do domu jest cały czas w dzień otwarte więc jak ma ochotę- siedzi w domu, chce być na podwórku -wychodzi :) Rąk do głaskania masa. Żal mi trochę było się z nią rozstawać, ale wiem, że będzie tam miała super. Lepiej niż u mnie ;) Do tego właściciele Milki powiedzieli, że jak tylko będę miała ochotę wpaść do nich, do Milki- zapraszają serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

Estera nawet nie wiesz jak sie cieszę!!!:multi:

Czasami nawet biedne psy trafiają do raju na ziemi :) "mojej " podhalance z tymczasu też tak się udało! mogę ją oglądać tutaj:

[URL]http://www.dolina-koni.pl/?m=200703[/URL]



mam nadzieje, ze kiedyś wkleisz zdjęcia dalmaśki z nowego domu!

Estera jestes wielka!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

iwop- no to podhalanka też super trafiła! Ja niestety Milusi oglądać na stronie żadnej nie mogę. Chciałam dzisiaj wziąć aparat, ale oczywiście cierpię na sklerozę i mimo, że aparat był przygotowany, nawet baterie naładowałam!- zapomniałam. Prawdopodonie pojadę do Milki 19-20 maja, jej państwo organizują wyścigi konne, a ja pojadę ją wyściskać :loveu: I nie zapomne aparatu ;) Tylko żebyście Wy do tego czasu o mojej małej krówce- tymczasówce nie zapomniały :loveu: :loveu: :loveu: Powiem Wam, że jakoś mi smutno w tym domu bez niej. Wiem, ze trafiła super, lepiej chyba się nie dało... Ale pusto tu, cicho. Nie tak jak jeszcze wczoraj. Moje zwierzaki też jakieś takie apatyczne chodzą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Prawdopodonie pojadę do Milki 19-20 maja, jej państwo organizują wyścigi konne, a ja pojadę ją wyściskać :loveu: I nie zapomne aparatu ;) Tylko żebyście Wy do tego czasu o mojej małej krówce- tymczasówce nie zapomniały :loveu: :loveu: :loveu: Powiem Wam, że jakoś mi smutno w tym domu bez niej. Wiem, ze trafiła super, lepiej chyba się nie dało... Ale pusto tu, cicho. Nie tak jak jeszcze wczoraj. Moje zwierzaki też jakieś takie apatyczne chodzą.[/quote]
Wierzę Esterko, że jest smutno bez niej w domu ale też super, że na taki dom trafiła:multi::multi::multi: nie zapomnimy o niej, będę czekać na zdjęcia:loveu:
Bądź krówko szczęśliwa w swoim nowym domku!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wapiszon']Estera masz cudowną Mamę!!![/QUOTE] wiem :cool3:
martik jak tylko jakieś bede miala zaraz wkleje :cool3:

Dostalam dzisiaj sms-a o tresci: "Esterko Milka czuje sie dobrze i ponoc najchetniej spedza czas w domu na tapczanie" sms od kolezanki mamy. Milka jest u Jej kuzynki ;) :loveu: :loveu: :loveu: Czyli Milcia moze to co u mnie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj się dowiedziałam, że Milka została przechrzczona na "Sonię" :)
Podobno nadal uwielbia się wylegiwać na kanapach i fotelach, ale nauczyła się, że do łóżka nie wolno :P Uwielbia bawić się i biegać, z Komesem polubili się bardzo :loveu:
Dziś będę miećfilimik z Milką- już Sonią w roli głównej :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...