Jump to content
Dogomania

Wilczarz irlandzki


speed

Recommended Posts

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tilia

Widziałem go tylko chwile i podobał mi sie.Rzeczywiście nie za duży,ale ładnie zbudowany(kątowanie super,co u pitlochry's też norma).Nie jestem pewien tylko,czy charakter miał w porządku,ale jak mówie tylko chwile go obserwowałem na wystawie w Opolu i Poznaniu.

Link to comment
Share on other sites

Speed- Web nie jest tak otwarty jak Chuck, jest spokojniejszy i taki chyba bardziej obojętny- myślę, że niezbyt służy mu takie jeżdżenie po świecie, szkoda psa. Jakby miał jeden stały dom i pana byłby zupełnie inny- to taki typ chyba. Poza tym jak go widziałeś pewnie nie zdążył się jeszcze przyzwyczaić do Hani, mógł czuć się niezbyt pewnie (tak przypuszczam).

Link to comment
Share on other sites

No to teraz ja! :D

Z ogromną przyjemnością ;) mam zaszczyt przedstawić Wam mojego Siwulca :D

Z Fabią (owczarkiem belgijskim):

2680.jpg

Na ringu (nasz debiut!):

2681.jpg

Z Fifką:

2682.jpg

Cd. szarpaniny (od razu widać kto tu jest Alfa ;) ):

2683.jpg

W kuchni:

2685.jpg

Charcie spojrzenie:

2686.jpg

Link to comment
Share on other sites

Spojrzenie... mmmm nas też rozbraja, zresztą charcie spojrzneie rozpaliło w naszych sercach miłość do tych psów.

Na wystawie poszło dobrze, do czasu....

Siwy dumnie biegał po ringu, potem lekko się tylko cofnął jak sędzina chciała mu zobaczyć zgryż, ale bez problemu poprosiła o to mnie, następnie zaczęła go obmacywać i Siwy mimo swojego metliku w głwie ładnie to znosił, ale do tego doszedł jeszcze asystent, który doskoczyłna trzeciego i Siwy skoczył na niego z zębami :(

DYSKWALIFIKACJA! :(

Ale opis dość ładny. Najbardziej podobała im się szlachetna głowa szanownego Siwulca vel mordercy... ;)

Link to comment
Share on other sites

o kuuurcze :( :( - to taki z niego kwiatek? :wink: często asystent (albo nawet dwóch) ogląda psa, robi się zamieszanie. No trudno, miejmy nadzieję, że następnym razem będzie lepiej :)

Gratulujemy w takim razie szlachetnej głowy :) :)

Link to comment
Share on other sites

Oh jak miło. Obie trójki przypadły sobie do gustów ;) Tylko bidna Fifi nie zdobyła względów u Fabini. Bo sądzę, że gdyby Fabia się na nią nie wkurzała, to tamta by do niej nic nie miała.

No, ale że charty podobno też miały udziałw towrzeniu rasy owcz. belgijskich to moze stąd to porozumienie....

No i poza tym chemia... Mało co a by dzieci z tego nie było.... ;)

Charciątka belgijskie by się porodziły.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

O xsięciunie to one są. Mam takiego jednego w domu, to wiem :D :D :D

Wirka

To po prostu poczekam, aż będziesz miała możliwość :)

Tynka

Jakim telefonem Twój mąż robił zdjęcia? Ja też robię, ale moje takie ładne i duże nie wychodzą. O co tu chodzi ?

Link to comment
Share on other sites

Rotti, mam nadzieję, że naciągnę kogoś na zeskanowanie mi tych zdjęć. Właśnie przed chwilką skończyłam wysyłać informatykowi materiały do stronki Siwego, więc zaczynam sie ostro mobilizować, by mieć jak najwięcej fotek....

Link to comment
Share on other sites

Rotti - moja chłopina powiedziała że w Nokii to jest tak że wchodzi się w opcje kamery (robienia zdjęć) potem w jakość i ustawia się wysoką.

Powiedział że w Motorolce nie wie jak jest i musiałby ją dorwać w swoje łapki, ale może jest podobnie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...