Jump to content
Dogomania

BART z Korabiewic - ogromny ból i wrośnięta kolczatka- JUŻ W NOWYM DOMU


ebi

Recommended Posts

  • Replies 537
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochany Bart, o smutnych oczach, pokazuje sie wszystkim i przypomina ze ciagle czeka na czlowieka o wielkim sercu!
[quote name='ebi']Najlepiej czuje się we własnej klatce:

[IMG]http://i18.tinypic.com/4t8ymht.jpg[/IMG][/quote]

Link to comment
Share on other sites

Hopsaj Barciku - po domek i po pomoc...
Mamy już pierwsze wpłaty dla Barta [URL]http://www.forum.dajmudom.pl/viewtopic.php?p=159#159[/URL], bardzo dziękujemy za wsparcie :loveu:
Niestety sporo jeszcze brakuje do zapłacania za operację, która kosztowała około 400,00 zł., a przecież rachunek codziennie rośnie...

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy jesteście kochani i to na pewno dzięki temu że tyle osób trzyma kciuki za Barta jest coraz lepiej.

Dzisiaj już straciłam nadzieję na jego socjalizację, unikał najdrobniejszego kontaktu i chował się do klatki, ale przy pomocy niezastąpionych pracowników i wolontariuszy na SGGW oraz mojego męża, którzy wspólnymi siłami "namówili go do wyjścia na dwór" .... powoli, powoli aczkolwiek niepewnie zaczął nabierać przekonania, że bliskość człowieka nie zawsze musi oznaczać coś złego.

Po godzinie spaceru chyba już tej pewności nabrał całkowicie bo nastąpiła eksplozaja uczuć. Bez przerwy chciał żeby go głaskać, tarmosić, łasił się do nogi, tak niby przypadkiem spoglądając do góry jaką wywoła reakcję. No a już kompletnie nas zaskoczył kiedy zaczął turlać się po trawie z brzuchem do góry, aż zaczęłam się obawiać że pospadają mu opatrunki i ziemia dostanie się do rany.

Oczywiście nie potrafi chodzić na smyczy a niesamowite jest także to że nie umie schodzić po schodach. Udało mu sie to dopiero po kilku próbach.

Jeszcze raz ogromne podziekowania dla wszystkich, którzy wsparli i nadal wspierają Barta i jego leczenie.Tak jak napisała Bajka_BB mamy jeszcze trochę długu ale wierzę że uda się wszystko doprowadzić do końca i znaleźć dobry dom dla Barta.

Nie miałam ze sobą aparatu więc zdjęcia postaram się zamieścić jutro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ebi']Wszyscy jesteście kochani i to na pewno dzięki temu że tyle osób trzyma kciuki za Barta jest coraz lepiej.

Dzisiaj już straciłam nadzieję na jego socjalizację, unikał najdrobniejszego kontaktu i chował się do klatki, ale przy pomocy niezastąpionych pracowników i wolontariuszy na SGGW oraz mojego męża, którzy wspólnymi siłami "namówili go do wyjścia na dwór" .... powoli, powoli aczkolwiek niepewnie zaczął nabierać przekonania, że bliskość człowieka nie zawsze musi oznaczać coś złego.

Po godzinie spaceru chyba już tej pewności nabrał całkowicie bo nastąpiła eksplozaja uczuć. Bez przerwy chciał żeby go głaskać, tarmosić, łasił się do nogi, tak niby przypadkiem spoglądając do góry jaką wywoła reakcję. No a już kompletnie nas zaskoczył kiedy zaczął turlać się po trawie z brzuchem do góry, aż zaczęłam się obawiać że pospadają mu opatrunki i ziemia dostanie się do rany.

Oczywiście nie potrafi chodzić na smyczy a niesamowite jest także to że nie umie schodzić po schodach. Udało mu sie to dopiero po kilku próbach.

Jeszcze raz ogromne podziekowania dla wszystkich, którzy wsparli i nadal wspierają Barta i jego leczenie.Tak jak napisała Bajka_BB mamy jeszcze trochę długu ale wierzę że uda się wszystko doprowadzić do końca i znaleźć dobry dom dla Barta.

Nie miałam ze sobą aparatu więc zdjęcia postaram się zamieścić jutro.[/quote]

ebi bardzo sie ciesze ze nawiazalas taki dobry kotakt z Bartem. Ogladalem jego finanse, nie wygladaja zbyt dobrze :(. Pod koniec miesiaca postaram sie jeszcze cos wplacic. Czy Bart ma aukcje charytatywna na allegro? - fundacje moga wystawiac takie aukcje. Jezeli nie moze warto sprobowac. Trzymam mocno za Was kciuki!
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki ISRAEL, tak rzeczywiście nie wygląda to najlepiej.

Koleżanka wystawia na Allegro aukcje charytatywne dla zwierząt ze schroniska w Korabiewicach, są tam także aukcje na rzecz Barta:

[url]http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4269936[/url]

Ja spróbuję jeszcze na dogo bazarku.

Link to comment
Share on other sites

Barciku tak bardzo chciałabym ci pomóc... ale nawet finansowo za bardzo nie jestem w tej chwili w stanie :placz: Myślałam, że w tym miesiącu wreszcie moja sytuacja sie zmieni ale znów nic z tego :shake: znowu wszystko sie komplikuje :placz: :angryy:

Ehh zdrowiej pieseczku szybciutko i zmykaj do domku, w którym będą cię pieścić i kochać do końca twych dni - tak jak na to zasługujesz!! :calus:

Link to comment
Share on other sites

A ja to się poryczałam...:placz: Wzruszyłam maxymalnie...:-( Jak takie biedne Zwierzątko szybko potrafi zaufać człowiekowi, nawet po ciężkich doświadczeniach...:-(

Bardzo się cieszę, wspaniałe wiadomości. :loveu:

Czekamy niecierpliwie na foteczki...;)

Link to comment
Share on other sites

Hakita ja też nie wyobrażam sobie żeby Bart wrócił do schroniska, teraz kiedy zobaczył że może być zupełnie inaczej, że może być kimś ważnym i kochanym.

Nie wiem czy powinnam zamieszczać to zdjęcie bo widok jest przykry, ma zdjęty opatrunek żeby rana lepiej się goiła:

[IMG]http://i18.tinypic.com/6b2ue03.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Bart :loveu::loveu::loveu::loveu: ach jak miło oglądać twoją radość i to jak chętnie nadstawiasz łebek do pieszczot :loveu: :lol: aż sie wzruszyłam widząc te fotki :oops: oby tak dalej kochany :razz:

[B]ebi[/B] a co do fotki Barta pijącego wodę (na którym widać rane) to: pewnie, że powinnaś je zamieścić, chcemy wiedzieć co u Barta w miare na bieżąco i to nie tylko o tych dobrych ale smutniejszych faktach też :eviltong: A pierwsze fotki Barta, na samym początku, były znacznie bardziej przykre i drastyczne :roll: Teraz to ta rana już sie tak ładnie podgoiła, że wygląda jak większe draśnięcie ;) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...