Jump to content
Dogomania

Lira,Inka,Figa, Tajga - LIF-e galeria + T :-)


Od-Nowa

Recommended Posts

U nas też śnieg... Masakra, najchętniej bym z domu nie wychodziła, zwłaszcza, że od 2 tygodni nie mogę opanować przeziębienia. :( Dasz mi na osłodę życia jakieś ładne fotki? :)

p.s. Ja tu codziennie zaglądam, tylko tak mało piszę, ale wiedz, że jesteś obserwowana. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[B]Kashdog[/B] - zazdroszczę!! u nas tylko deszcz!! chętnie zaglądnę na zdjecia pierwszego śniegu :lol:

[B]Bonsai[/B] - już czuję czyjś wzrok na karku :evil_lol:
fotki na osłodę życia? hmm... poszukam czegoś specjalnego :cool3:


mój obiektyw już na tyle się zacina,że przy takiej pogodzie nadaje się tylko do obsługi manualnej!!!! więc tej zimy sobie nie pofocę :shake:

Link to comment
Share on other sites

tak sobie pomyślałam.... w Kielcach zupełna bieda, brak finansów a psów do adopcji przybywa z minuty na minutę... może ktoś zechciałby zamówić za grube pieniądze portret swojego psa ??:cool3:
format - powiedzmy A4
technika - dobrana w zależności od psa ;)
wywoławcza - jak najwyższa :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Od-Nowa']tak sobie pomyślałam.... w Kielcach zupełna bieda, brak finansów a psów do adopcji przybywa z minuty na minutę... może ktoś zechciałby zamówić za grube pieniądze portret swojego psa ??:cool3:
format - powiedzmy A4
technika - dobrana w zależności od psa ;)
wywoławcza - jak najwyższa :p[/quote]


Kochana wrzucaj to ale już w bazarek , masz dużą szansę na dochodowy interes dla Kielc :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Rudzia-Bianca [/B] - no żeby bazarki rysunkowe robić trzeba mieć czas i rozruszaną rękę, co by 5 minut strzelać portreciki :evil_lol:

[B]*zaba*[/B] zamawiasz?
ja CI zrobię zaraz. to się jakoś nazywa.... a już wiem - wymuszenie lub szantaż emocjonalny :diabloti::loveu:


wiecie co, starzeję się... jeszcze rok temu nie straszne mi były wichury, zamiecie itd. godzinami biegaliśmy po dworze
a dziś - wymiękłam :placz:
tylko kocyk i czekolada :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*zaba*']A jak zrobisz portret psa mieszkajacego daleko :razz: :-([/quote]

Ktos się wybierze na wycieczkę :evil_lol:

[quote name='Od-Nowa'][B]Rudzia-Bianca [/B] - no żeby bazarki rysunkowe robić trzeba mieć czas i rozruszaną rękę, co by 5 minut strzelać portreciki :evil_lol:

[B]*zaba*[/B] zamawiasz?
ja CI zrobię zaraz. to się jakoś nazywa.... a już wiem - wymuszenie lub szantaż emocjonalny :diabloti::loveu:


wiecie co, starzeję się... jeszcze rok temu nie straszne mi były wichury, zamiecie itd. godzinami biegaliśmy po dworze
a dziś - wymiękłam :placz:
tylko kocyk i czekolada :cool3:[/quote]

Dasz radę kochana , ręka Ci się sama rozrusza na tych pięknotach dogomaniackich :loveu:

Hehehe czyżby następna marudząca na śnieg ?? Co się stało :diabloti:

Brrrrrrrrrr paskudnie jest a ja wiem że gdzieś po Myślenicach biega przerażony bokser, którego nie udało nam się znaleźć :(
Wyskoczył mi biedak jak jechałam z pracy przed auto na skrzyżowaniu ale zanim zaparkowałam uciekł .
Był bardzo przerażony , pewnie marznie teraz strasznie:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Od-Nowa']


wiecie co, starzeję się... jeszcze rok temu nie straszne mi były wichury, zamiecie itd. godzinami biegaliśmy po dworze
a dziś - wymiękłam :placz:
tylko kocyk i czekolada :cool3:[/quote]

a ja młodnieje chyba...:diabloti: w zeszłym roku, w większości przypadków w taką pogodę siedziałam w domu, a dziś rano poszłyśmy godzinę pobiegać po błocie, po południu na jakiś godzinny spacer, a wieczorem pofrisbować:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Od-Nowa']
wiecie co, starzeję się... jeszcze rok temu nie straszne mi były wichury, zamiecie itd. godzinami biegaliśmy po dworze
a dziś - wymiękłam :placz:
tylko kocyk i czekolada :cool3:[/QUOTE]

To tak jak ja... Może to tak dlatego, że w zasadzie zima nas zaskoczyła? Śnieg w październiku... kto to widział.

Link to comment
Share on other sites

Snieg jest super, tylo jeszcze za ciepło, żeby breja się nie zrobiła...

Grzywki na zawodach [url=http://picasaweb.google.pl/Rega501/AgilityFinaPucharuPolski2009Warszawa?feat=directlink#5392185522438297042]klik[/url], [url=http://picasaweb.google.pl/Rega501/AgilityFinaPucharuPolski2009Warszawa?feat=directlink#5392185849412537650]klik[/url],

Link to comment
Share on other sites

[B]Rudzia-Bianca [/B]- boksery sobie Ciebie wybrały! oby się udało go odnaleźć. tak potwornie zimno jest...
Rudziu a na śnieg ja nie narzekam, bo go nie ma. U nas tylko deszczysko lodowate pada. Jakby był śnieg to już bym z biegówkami koczowała w parku a tak tylko się zakopać pod kołdrą:p

[B]BellaLab[/B] - Ty już lepiej nie młodniej :eviltong::lol: zaczniesz mówić językiem niezrozumiałym :diabloti:
Biedna Bellcia, następnym razem wezmę ją do siebie pod kocyk a Ty biegaj po parku w najlepsze jak masz chęć :diabloti::lol:

[B]Bonsai [/B]- o! to jest sedno!! czyli to jeszcze nie starość :evil_lol: po prostu człowiek nie gotowy :p

[B]puchu [/B]- bardzo dziękuję za grzywkowe zdjęcia ;) Ania je sobie poogląda bo i tu zagląda :p
co do śnieg - proszę o przesłanie choć odrobinki :lol:



u nas śniegu ani widu ani słychu. Za to wicher i desczysko koszmarne!!
wyciągnęłam zimową kurtkę, czapkę rękawiczki, buty. Ubrana w ten arsenał cały wymarzłam potwornie na półgodzinnym spacerze!!
dość, dość, dość. Najbardziej nienawidzę listopada bo jest taki właśnie wilgotny przenikliwy chłód... ale przeciętny listopad przy tym co jest za oknem to pikuś!!:cool3:
No i Lirutka biedna zupełnie przerażona. Boi się załatwić nawet na spacerze.
W domu ciągle blisko, na dwór nie chce wychodzić. Jak już wyjdzie to patrzy na mnie z takim wyrazem pyska jakby mówiła: "czyś Ty oszalała??!!" Biedne psisko.
Tajdziorka za to tańcuje na ogonie z nudów!! świrowanie jej tylko w głowie :cool3: jutro musi się wyszaleć bo nei dotrwamy do weekendu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

śnieg to obok podatków i chorób chyba najgorsze co może człowieka spotkać :evil_lol::placz:
U nas miejscami białawo, na chodnikach chlapa wstrętna , pada mżawka,jest tak obrzydliwie że z pracy do domu nie chce wychodzić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ekipa spacerowa robi wrażenie! Niesmowite takie stado grzywek!
Taniu u nas wczoraj była pełnia zimy, parę cm śniegu i twoja chrzestna córeczka oszalała ze szczęścia - tak wariowały z Dirki że myślałam że ich nie opanuję! Dziś już gorzej bo bardziej ciapa i błoto. Jak lubię zimę to jednak jeszcze za wcześnie na takie numery!

Link to comment
Share on other sites

[B]Tania [/B]OGROMNE podziękowania za zdjęcia mojego stada :grins:
A w sobotę wyjdź spod kołderki i na spacerek :sweetCyb: jadę na Partynice i nawet łyse zabieram :razz:
[B]Gusia[/B] zgadzam się w zupełności....
Dziś moje stado w ramach przeprosin za brak codziennego spaceru dostało pyszne ciasteczka :razz: ( psie oczywiście) Po całym dniu z końmi już nie dałam rady dalej marznąć :shake:
[B]Puchu[/B] CUDOWNE utajnione zdjęcia... jak Tania napisała, już oglądałam :multi: i bardzo, bardzo dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Od-Nowa']

[B]BellaLab[/B] - Ty już lepiej nie młodniej :eviltong::lol: zaczniesz mówić językiem niezrozumiałym :diabloti:
Biedna Bellcia, następnym razem wezmę ją do siebie pod kocyk a Ty biegaj po parku w najlepsze jak masz chęć :diabloti::lol:


wyciągnęłam zimową kurtkę, czapkę rękawiczki, buty. Ubrana w ten arsenał cały wymarzłam potwornie na półgodzinnym spacerze!!


Tajdziorka za to tańcuje na ogonie z nudów!! świrowanie jej tylko w głowie :cool3: jutro musi się wyszaleć bo nei dotrwamy do weekendu :diabloti:[/quote]

:diabloti: no nawet gdybym zamiast się starzeć, młodniała o rok, to jeszcze jakieś 16 lat do niezrozumiałego języka mi zostanie:lol::diabloti:

my zima, jesień, wiosna łazimy i biegamy najdłużej:diabloti: to zdecydowanie "nasze" pory roku, a latem leżymy pod kocykiem... no może z tym kocykiem to przesada:lol:

Z zimową kurtką, czapką i rękawiczkami również się przywitałam, ale gorąco mi było:diabloti:

a Tajge mogę przygarnąć na jakiś czas:lol::diabloti: pobiegamy sobie, poklikamy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]eria[/B] - [QUOTE]śnieg to obok podatków i chorób chyba najgorsze co może człowieka spotkać :evil_lol::placz:[/QUOTE]
no z tym się zgodzić nie mogę bo serce mi pęknie :diabloti: śnieg jest super - jak jest! a nie jakieś breje i deszcze :lol:
ale porównanie doskonałe :diabloti::loveu::evil_lol:

[B]weszka[/B] - małe źrebiątko poznaje uroki życia :lol: ależ to musiało pięknie wyglądać! jak już spadnie na dobre to musicie jeszcze Sympe zabrać! 3 pieprzaki w śniegowym wariactwie to musi być odlot :lol::loveu:

[B]gusia1972 [/B]- jesień złota już była :p przez tydzień?
po weekendzie ma się wypogodzić! przeżyjemy :evil_lol:

[B]Melisa[/B] - no proszę nawet komputer działa :multi: odczarował się :lol:
zdjęć jeszcze kilka mam z tego spaceru :cool3:

[B]BellaLab[/B] - ja też tak miałam do tej pory. Jesień zima, wiosna szaleństwo. lata nienawidzę. dlatego się dziwię,że nagle na myśl o wyjściu na zewnątrz mdleję :evil_lol:
jakiś kinder biovital by się przydał :lol:
Tajdziorka Pańciuszek nie udostępni :diabloti:

[B]Rudzia-Bianca[/B] - trzymam kciuki! plan jakiś macie co z nim zrobić? czy wiecie komu uciekł??

Tajdziorka na ogonie nie będzie...
ale za to sesja ustawiana się odbyła.... :diabloti: jak Pańciuszek zobaczy rano co psy robią na zakazanej dla nich kanapie - zostanę oskalpowana :lol:

[IMG]http://img62.imageshack.us/img62/5550/img7788kopia.jpg[/IMG]

tak mi się spodobało,że chyba przyszła pora na zmianę banerka... chociaż to zdjęcie które jest uwielbiam najbardziej ze wszystkich!! Było zrobione na pierwszym wielkim "spuszczonym" spacerze Tajgi po przybyciu do nas.
na Partynicach zresztą. na spacerze z grzywkami ;)

wkleję sobie tu oba i się zastanowię czy zmienić..

[URL=http://www.dogomania.pl/forum/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=13163022/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9576/lirtaj.jpg[/IMG][/URL]


[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f80/lira-inka-figa-tajga-lif-e-galeria-t-63102-post5153232/#post5153232"][IMG]http://images30.fotosik.pl/235/9e93472c1a632d61.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

darmowy, prościutki i do takich głupot bardzo fajny :p
PhostoScape

ściągnęłam bo Gusia powiedziała,że w nim można masowo kompresować zdjęcia. tego akurat jeszcze nie próbowałam ;)

no to już na prawdę na dobranoc ostatnie ale z małego aparatu
Figusia
[IMG]http://img134.imageshack.us/img134/2085/img0030m.jpg[/IMG]


ale żeby mi były obejrzane te zdjęcia z poprzedniej strony!:diabloti::lol:
branoc

Link to comment
Share on other sites

[url]http://img62.imageshack.us/img62/5550/img7788kopia.jpg[/url]
[url]http://img62.imageshack.us/img62/6484/img7783bb.jpg[/url]
Świetne :loveu:
Lira wyszła jakoś tak jakby była przerażona, a Tajga zupełnie odprężona :diabloti:
[url]http://img134.imageshack.us/img134/2085/img0030m.jpg[/url]
Ten wzrok :loveu:

Moim zdaniem oba bannerki ładne, ale ten stary jakoś mi tak lepiej pasuje :roll::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...