Jump to content
Dogomania

Czarujący HARRY czeka na swój dom !


rikolo

Recommended Posts

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-xMRgxR6FsrE/VAtRcYdDKcI/AAAAAAAAWWc/OIHSZkUdk88/s640/DSC_2350.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-tyoAmxd685A/VAtRcyn1_-I/AAAAAAAAWWg/lTv0L4-OlVM/s640/DSC_2351.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pmcbEtJI5to/VAtRdjexGXI/AAAAAAAAWWo/STkHubiEwlw/s640/DSC_2354.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzisiaj Harry wybrał się na spacer w towarzystwie Kanona, za którym zdecydowanie nie przepada. Co z tego, że Kanon jest duuuuużo większy - przecież trzeba mu pokazać, kto tu rządzi ;) Na szczęście nasz olbrzym wolał unikać upierdliwego szczekacza. Ba, nawet się go bał  :evil_lol:  Za to po spacerze, kiedy plątaliśmy się po terenie schroniska, Harry znalazł sobie kolejną ofiarę - husky'ego. Ten już nie był taki uległy i na zaczepki Harrego odpowiadał.

Ale żeby nie było, że z Harry'ego to tylko taki agresor, to dodam, że pobawił się trochę z koleżanką Amirą :) No i dobrze się dogaduje z jamniczką ;)

 

P1110422.JPG

 

P1110423.JPG

 

Czyż jego oczka nie są śliczne?  :loveu:

P1110437.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Klaudia jakoś nie dociera na dogo... U Harry'ego nic nowego. Chłopak musi teraz dzielić się czasem opiekunki z Hefnerem, ale oczywiście wychodzi. Z Farą się nie lubią z wzajemnością, ale na spacerach jakoś się tolerują. Na Fikusa się wkurza, a w odpowiedzi dostaje totalną olewkę. Za to z Jadzią się dość dobrze dogaduje :) Podobno chłopak już się tak frustruje w boksie, że jak raz p. Ania wyciągała Lilo z ich wspólnego boksu, to Harry wyskoczył na nią z zębami...

Naprawdę nie rozumiem, co jest z nim aż tak nie w porządku, że tak długo czeka na dom... :(

 

A tu dowód, że Harry żyje i ma się całkiem dobrze :)

DSC_3286.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ostatnio miałam trochę mało czasu, przez co też zaniedbałam wątek :( Ale już się poprawiam ;)

 

W sobotę Harry poszedł na krótką przechadzkę z Farą, Fikusem i Vitą. Nie obyło się bez zgrzytów między nim i Farą, ale za tonie ma żadnych problemów z Vitą :) Później poszliśmy na spacerek w towarzystwie Vigo, Kudłatego i Kity. Psiaki dobrze się ze sobą dogadywały. Mimo, że pogoda niezbyt przyjemna, poszliśmy na wybieg i poćwiczyliśmy agility. Ostatnia przerwa od ćwiczeń dobrze na niego wpłynęła, bo z wielką chęcią pokonał cały tor :) Co prawda zdarzało mu się ominąć tunel, ale kto by się tym przejmował  :P Oprócz tego poćwiczyliśmy też trochę komendy.

Link to comment
Share on other sites

Za sesję bardzo dziękuję :D

 

Harry na spacerku dzisiaj był w towarzystwie Fary i Vity. Od czwartku z Beatą pracujemy nad poprawą relacji między Harrym i Farą i muszę przyznać, że są duże postępy :) Dzisiaj mogli bez problemu spacerować obok siebie, czy obwąchiwać krzaczki, a kiedy już dochodzi do jakichś spięć to łatwo można tą dwójkę uspokoić :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

A więc tak, dzwoniłam do Harry'ego. Pani, która go adoptowała jest w nim zakochana. Harry chodzi za nią krok w krok. Nie sprawia żadnych problemów, raz tylko ukradł jakiegoś kapcia, ale poza tym jest grzeczny :) Mieszka w bloku, bez dzieci, ale świetnie dogaduje się z dzieckiem znajomej pani i lubi się z nim bawić :) Żeby się wybiegał jest zabierany na działkę, gdzie spuszczony od razu zaczyna szaleć. Wygląda na to, że Harry dobrze trafił, poprosiłam jeszcze o zdjęcia, ale dostanę je dopiero jak pani upora się z internetem. Jakoś na przełomie lutego i marca będę dzwoniła, żeby umówić się na wizytę :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Dzisiaj zadzwoniłam do czarnulka. Harry ogólnie jest grzeczny, sprawia tylko małe problemy kiedy zostaje sam w domu. Wcześniej nic nie robił, a od jakiegoś czasu zaczął załatwiać się w domu i trochę niszczyć. Pani powiedziała, że zastanawia się nad jakimś psim psychologiem, żeby jej z tym pomógł. Jakoś po 11 maja ma do mnie zadzwonić i umówimy się na wizytę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...