Jump to content
Dogomania

Śnieżka już w swoim domu :) !


toyota

Recommended Posts

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kolejna kobietka']Tak Beata jakiś czas temu mi napisała, zacytuję te urywki z wiadomości bo są śliczne :)
"nasze szczęście jest wesołe i szczęśliwe", "dziś już nie wyobrażamy sobie życia bez tej iskierki".[/QUOTE]

No i znowu mam mokre oczy!!!

Gdyby tak dało się Państwa sklonować......

A Maleńka jaka wpatrzona w SWOICH LUDZI:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego dla malutkiej a tu taka niemiła sytuacja jakby komuś coś wpadło w oko:

7 letnia westka zaginęła w Krakowie:
[QUOTE][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Witam, jest to mój.pierwszy post na tym forum i niestety na tak przykry temat. 20 lipca ok. godziny 16 przy Mcdonaldzie i stacji benzynowej na osiedlu Krowodrza Górka mój ojciec zgubił naszą suczkę Sambę.. Niestety mimo wielu godzin poszukiwań i rozwieszonych plakatów otrzymałem do tej pory dwie sprzeczne odpowiedzi - pierwsza, że pies był widziany w okolicy działek przy sklepie Kaufland, druga - park przy basenie Clepardia. Oba rejony zjeździłem bardzo dokładnie, ale bez nawet minimalnego sukcesu [/FONT][/COLOR][IMG]http://www.westie.net.pl/modules/Forums/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] Mamy teraz bardzo upalne dni i boję się, że suczka będzie próbowała napić się wody z rzeki. Oczywiście dałem zgłoszenie do schroniska, co jakiś czas sprawdzam czy nie było zgłoszeń potrąceń, w ciągu dnia przekażę numer tatuażu do weterynarzy. Jednak oprócz tego kompletnie nie mam pomysłu co robić dlatego proszę o choćby minimalną pomoc. Piesek był krótko ścięty oprócz główki (miała problemy z sierścią), bardzo brązowe łapki, różową obrożę, wiek 7 lat. Gdyby ktoś chciał się skontaktować mój numer telefonu 666 306 826. Z góry dziękuję za pomoc.[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...