Jump to content
Dogomania

Dam Dom Tymczasowy dla małych i dużych zwierząt


Basiura

Recommended Posts

Hej, przybłąkała się do mnie taka cudo sunia.

Nie mogę jej mieć u siebie bo niestety nie akceptują jej moje dwa psy, czy w razie jak nie znajdziemy właściciela, pomożecie?
Jest piękna, młoda, łagodna!

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243103-Znalazłam-suczkę-DON-okolice-Zawiercia-pilnie-szuka-właściciela-POMOCY[/url]!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[COLOR=#000000][INDENT]Biore pelna dpowiedzialnosc za swoje slowa i zalecam daleko posunieta ostroznosc w przypadku pomyslu przekazania zwierzaka do tego domu tymczasowego. Po lekturze watkow pieskow, ktore tam niefortunnie trafily, mozna sie pokusic o stwierdzenie, ze tu bynajmniej o milosc do zwierzat nie chodzi, ale o kase. Nasz skarpetowy Kanisek jest najlepszym tego przykladem, ale nie tylko on[/INDENT]
[/COLOR]
[INDENT][COLOR=#000000][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR]
[/INDENT]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

madzia chcesz dać psiaka ,przecież u nas tak żle ,okropnie, engraska pisze że kupę kasy zarabiamy na tym....... , biedaczka najwyrażniej przyjaciel dał jej pożądnego kopa i nie ma na kim sie wyżyć to czepia się mnie.....z całą pewnością ma racię w swojej fantazji tak zachwalała na Dogo jakie to wspaniałe warunki ile serca i miłości dajemy innym psiakom i jak jest ona wspaniałą opiekunką że zapewniła taki dom Kanisowi . Gdy zawaliła temat z kojcem , aby nie zbierać batów na własną skórę wszystko obruciła .Ciekawe kiedy zacznie się wozić po obecnym DT .NIE LUBIĘ CHAMSTWA I DZIADOSTWA a nie którzy mnie do tego zmuszają i pokazują jakimi są wspaniałymi ludżmi pełnymi miłości itd .czyny wobec innych ludzi bardzo często przekładają się wobec zwierząt sama sobie odpowiedz na resztę .

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, że 180 zł po staruszku należy Ci się jak psu buda. Nie oddasz, bo jesteś szlachetna. Nie dopuszczasz myśli, że te pieniądze mogłyby pomóc innemu psu skoro ty ich potrzebujesz. Takie zachowanie to przywłaszczenie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 11 months later...
  • 1 month later...

na stronie fundacji widnieje apel:
"Zwracamy się z Gorącą Prośbą o Pomoc w zbiórce karmy suchej jak i mokrej,

oraz makaronu, ryżu i kaszy dla naszych podopiecznych.

Każda Pomoc na wagę złota

iskierka-glowna.jpg

Szanowni Państwo Zwracamy się z Ogromną Prośbą o Pomoc -Wsparcie ,potrzebujemy materiałów na kojce, budy , oraz na budynki Gospodarcze, każda najmniejsza kwota jest ważna, chcielibyśmy zdążyć przed zimą aby można pomóż większej ilości psiaczkom i kotkom , może ktoś z Państwa może zakupić dla Fundacji siatkę ogrodzeniową , słupki betonowe,cegły,cement,materiały na dach ,budy,itp wszystko jest na wagę złota,Dziękujemy.
Również Informujemy, że cały czas zbieramy,karmę mokrą(puszki) oraz makaron i ryż.

Czekamy na Państwa wsparcie! "

 

a w temacie zwierzęta do adopcji-sztuk : 4! -sama mam często więcej ogonów-może i ja napiszę apel o budynki gospodarcze,karmę itd itp... :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...