Jump to content
Dogomania

4 roczne mikropsiaki pinczerki kolorowe do adopcji w schronisku! Szukamy DT, DS!


Joven

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paula_t']A tak swoją drogą jestem w lekkim szoku, że nie ma odzewu W OGÓLE na te ogłoszenia:shake: Nie spodziewałam się, że wszystkie znajdą domki, ale choć jeden...[/QUOTE]
Może jednak osobno miałyby szanse. Pojedynczy psiak chyba bardziej przyciąga.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Wyróżniłam i tu i tu. Teraz sprawdziłam, ja na pewno nie mogę wyróżnić, więc przypadkiem nie wysyłaj na moje konto;)[/QUOTE]
Oki , to czekam na kontakt w sprawie wyróżnienia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Oki , to czekam na kontakt w sprawie wyróżnienia:)[/QUOTE]

Podaje numer konta tylko proszę wstrzymaj się aż potwierdzę z wpłatą, chciałam najpierw dać znać osobnie na którą jest mail i poprosić, żeby wyróżniła :)

[SIZE=2]nr konta:
37 1140 2004 0000 3902 6530 4732
Piechowska Magda
Pabianice 95-200
tytuł "Ogłoszenia dla mikropsiaków + [U]login z dogo[/U]" [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

hej zjawiam się na wezwanie, bo nie wiedziałam, że psiaki mają wątek :(

jest 5 chłopaczków i jedna sunia ta biała. Wszystkie mega wystraszone.Od 2 tyg próbujemy zrobić im jakieś sensowne zdjęcia, ale ciągle leje :( jutro będę na chwilę w schronisku, wezmę ze sobą aparat,może uda mi się coś cyknąć,chociaż w boksie,ale nie wiem czy dam radę :(

za ogłoszenia dziękujemy.
Sunia,która pojechała do Wrocławia faktycznie jest mocno wypłoszona,ale będą z niej ludzie :) Załatwia się w domu, ale powoli łapie o co w tym chodzi :)

Link to comment
Share on other sites

Ja też jestem... Dziewczyny ostudźcie emocje. Nie da się zrobić wszystkiego na raz, no są kwestie ważne i ważniejsze. Nowych fot nie będzie dopóki nie przestanie padać w soboty. Zresztą znaczna liczba zdjęć była już dawno wstawiona do albumu na facebooku. Początkowo psów miało być 4 sztuki, ale ostatecznie facet przyprowadził 7 psów (5 samców, 2 samice).

Nic się nie da zrobić na już i hurra, bo psy musiały przejść kwarantanne, potem były szczepione, potem kastrowane/sterylizowane, więc nie da się załatwić tego w tydzień.
Ogłoszenia przyszły, poaktywowałam - tylko prośba na przyszłość o wybór bardziej korzystnych zdjęć, bo z tego grupowego (jak psy są schowane w budzie) to faktycznie nic nie widać.

Nie miałam do tej pory żadnego telefonu, jedynie 2 maile - z czego po informacji o wizycie przedadopcyjnej nie odezwały się jeszcze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84']Kasia, zachowaj kontakt. Mam namiar na małego, młodego, BIAŁEGO pieska. Wywalony z samochodu, trafił do wojtyszek. Trzeba go szybko wyciągnąć. Będę miała wieczorem zdjęcia.[/QUOTE]
Ok, kontakt mam, dziewczyna zakochała się w tym czarnym maluszku ale może w białym piesku też się zakocha, kto wie

Link to comment
Share on other sites

Ja gdzies pytałam o tego czarnego, chciałam go komuś polecić ale poinformowano mnie że on jest zarezerwowany.
Odzewu z ogłoszeń może nie być bo ogłoszenia są na jakiś mało znanych portalach, a po drugie fotki kiepskie są wrzucone do ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Ja gdzies pytałam o tego czarnego, chciałam go komuś polecić ale poinformowano mnie że on jest zarezerwowany.
Odzewu z ogłoszeń może nie być bo ogłoszenia są na jakiś mało znanych portalach, a po drugie fotki kiepskie są wrzucone do ogłoszeń.[/QUOTE]
Siedzi biedak w schronie, nikt go nie bierze.
Fotki są takie, jakie Paula dostała, czekamy na lepsze:)
Czarnuszek potrzebuje pomocy , tak jak reszta...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Ja gdzies pytałam o tego czarnego, chciałam go komuś polecić ale poinformowano mnie że on jest zarezerwowany.
Odzewu z ogłoszeń może nie być bo ogłoszenia są na jakiś mało znanych portalach, a po drugie fotki kiepskie są wrzucone do ogłoszeń.[/QUOTE]

Że zapytam bo sama psiaki czasem ogłaszam, jakie to sa znane portale jak nie te? (gratka, gumtree, tablica) :)

Link to comment
Share on other sites

Kasia właśnie te są znane o których piszesz, linki jakie były wstawione tu ogłoszeń psiaków były MI mało znane.( kilka stron wcześniej ktoś wrzucał linki)
Ale to MI były mało znane, może ogólnie one są znane

Dobra edytuje nie wiem jak ja spojrzałam ale już widze,że faktycznie są linki też do tych znanych portali

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Kasia właśnie te są znane o których piszesz, linki jakie były wstawione tu ogłoszeń psiaków były MI mało znane.( kilka stron wcześniej ktoś wrzucał linki)
Ale to MI były mało znane, może ogólnie one są znane[/QUOTE]
Te strony tam są, w tych linkach, tylko zakamuflowane pośród innych że tak powiem (są 2 posty). Pytałam z ciekawości bo może o jakiś fajnych portalach nie wiem na których warto ogłaszać, żebyś tego źle nie odebrała :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Ja gdzies pytałam o tego czarnego, chciałam go komuś polecić ale poinformowano mnie że on jest zarezerwowany.
Odzewu z ogłoszeń może nie być bo ogłoszenia są na jakiś mało znanych portalach, a po drugie fotki kiepskie są wrzucone do ogłoszeń.[/QUOTE]

Atomowka, są wszystkie znane portale, z których jest największy odzew plus dodatkowe. Dogo blokuje mi wrzucenie listy w jednym poście (napisane jest, że jest powyżej 2000 znaków).
Fotek innych nie ma, wybrałam najlepsze, a robiąc ogłoszenia dla 6 psiaków musisz starać się te wszystkie psiaki na zdjęciach pokazać, stąd są 3 pojedyncze i dwa wspólne, innego wyboru nie było.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia14']Również miałam jedno zapytanie ale domek bez żadnego doświadczenia z psami (pierwszy pies) więc odradziłam maluszki i będzie szukał psiaka 'cywilizowanego'.... :([/QUOTE]

Kasia, a gdyby dziewczynie dokładnie wyjaśnić sytuację, powiedzieć, że sporo pracy ją czeka, że być może musiałaby się z kimś skonsultować, to i tak mimo tego może by się na malucha zdecydowała....? One naprawdę wymagają aż tak dużego nakładu pracy? Być może w warunkach domowych też zachowywałyby się inaczej, szybko się uczyły? Pytam czysto teoretycznie, bo nie wiem jak dokładnie wygląda sytuacja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Kasia, a gdyby dziewczynie dokładnie wyjaśnić sytuację, powiedzieć, że sporo pracy ją czeka, że być może musiałaby się z kimś skonsultować, to i tak mimo tego może by się na malucha zdecydowała....? One naprawdę wymagają aż tak dużego nakładu pracy? Być może w warunkach domowych też zachowywałyby się inaczej, szybko się uczyły? Pytam czysto teoretycznie, bo nie wiem jak dokładnie wygląda sytuacja.[/QUOTE]

Może tak ale nie ulega wątpliwości że maluchy sa wystraszone, nie garną się do człowieka, nie zachowują czystości. A ten domek nie miał nigdy psa i chciałby psiaka wesołego, który szybko podbije serce wszystkich domowników - żaden akurat z tych maluchów tego wymogu nie spełnia a oni boją się podjąć takiego wyzwania więc namawiała nie będę bo jak sobie nie poradzą to co? zwrot? Lepiej znaleźć domy, które mają jakies doświadczenie...

Link to comment
Share on other sites

Ale z drugiej strony w schronisku wiele psów jest wystraszonych i przez to nawet agresywnych...moja Lulu nie dała się dotknąć w boksie, gryzła na metr...trzęsła się ze strachu.... a już 2 godziny pobytu w domu się rozluźniła i przylepiła do mnie i tak już jej zostało...owszem boi się obcych, nie lubi jak ktoś obcy na nią zwraca uwagę, warczy wtedy, ale to dobrze, istnieje szansa, że nikt jej nie porwie ;) także te psiaki mogą być zupełnie inne, jak dostaną dobry, ciepły dom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...