Jump to content
Dogomania

Bezia czekała 13 mcy - wczoraj pojechała do ds :).


Onaa

Recommended Posts

Bezia do końca roku będzie mieć opłacone dt, dlatego prosze bardzo o pilne ogłaszanie jej i pomoc w szukaniu domu, znajomwa tez posłała ogłoszenie do gazety, nie wiem kiefy bedzie. Natomiast ta druga sunia co jest na zdjeciu z Bezią, to ma osobe z dogoamnii która jest za nią odpowiedzialna, i której tylko wyszukałam dt dla suni, wiec ona będzie ją nadzorować.
Nie wiem co bedzie ale jesli stanie sie najgorsze to nie chciałam zeby psiaki "moje" zostały bez niczego stad moja prosba do Was tutaj na dogoamnii w sygnaturze, dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 424
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W takim razie, jezeli chodzi o psiaki nie wyglada to "najgorzej". Zrobilam Bezi pare nowych ogloszen z tekstem, ktory jest tu na watku. Mam nadzieje, ze uda sie jej znalezc dom, (chyba rzeczywiscie z gazety ma najwieksze szanse).
Dogo, mam nadzieje, ze u Ciebie rowniez wszystko sie ulozy. Wszystkiego dobrego

Link to comment
Share on other sites

Bezia i codzienne "sprawy"
[IMG]http://i41.tinypic.com/2q064h5.jpg[/IMG]


najmniejszy (ledwie go wiadac), ale sobie radzi ;-)
[IMG]http://i39.tinypic.com/8wwcit.jpg[/IMG]

inni rownie mali, ale mlodsi i sprytniejsi radza sobie inaczej
[IMG]http://i39.tinypic.com/96jhjs.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Może pomóżcie mi napisać jakiś inny tekst, bo nie wiem już co robić , ale nikt nie d\zowni, nikt nie pyta o Bezię :(.
Do końca roku jakoś zapłacimy za dt ale co będzie potem to nie wiem.. Myślałam że taka nie wielka milutka sunieczka zn ajdzie domek dość szybko a tutaj nic.

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej na zdjęciu piesek wychodzi, gdy robi się mu zdjęcie z poziomu jego tułowia. Wtedy uchwycić można proporcje pieska.
Robiąc z góry zdjęcie, wychodzi jamnik ;) No i najlepiej przy nogach człowieka, widać wtedy jego wielkość.
To taki moje sugestie.
Teraz ogłaszam Bezię z takim tekstem, może trzeba coś zmienić, zmodyfikować, wyrzucić, dodać i będzie w miarę ok:

Bezia to niewielka, sięgająca poniżej kolana suczka o pszenicznym umaszczeniu z wyglądu nieco przypominająca teriera, ale o zupełnie innym charakterze. Jest spokojna, posłuszna, zapatrzona w człowieka i delikatna.
Aż zdumienie ogarnia, że ktoś się pozbył takiej idealnej psiny.
Bezia ma ok. 6 lat, jest wysterylizowana, potrafi chodzić na smyczy, zachowuje czystość w domu.
Zgadza się z innymi psami. Aktualnie przebywa w domu tymczasowym.
Jeśli chcesz dać dom tej cudownej suczce zadzwoń lub napisz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Bezia ma troszkę wiecej niż 6 lat bo 6 lat spędziła w schronie:(.
A może faktycznie takie wyróżnie jej zrobić ?
Ale na czym ?[/QUOTE]
nie jest wazny wiek, przyblizony w proponowanym ogloszeniu jest ok.jak dac ogloszenie z wyróznieniem, elik wie napewno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...