Jump to content
Dogomania

Konkurs Krakvet-Bernardyny znów startują czerwiec 2014


oska1983

Recommended Posts

  • Replies 317
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='oska1983']ja trochę wysyłałam i kilka osób odpisało, że już dostało pw od kogo innego. wydaje mi sie ze w lipcu się nie uda, a jesli tak będzie, to w sierpniu trzeba zrobic większą
akcję[/QUOTE]

ja wysyłałam już około 100 pw i chcę wysłać do wszystkich tych co zgadzają się na zaproszenia, część już pewnie zagłosowała... na razie nie ma co się poddawać! Walczymy do końca!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimiś']zagłosowałam [dobrze juli88 ,ze przypomniałas ],ale niestety koty w przewadze...:([/QUOTE]

Dziękuję, wysłałam już około 180 zaproszeń... gdyby połowa z tych osób zagłosowała było by już coś na + ...
wysyłam dalej...

Link to comment
Share on other sites

Ja dogo jestem pozytywnie zaskoczona, myślałam, że dostane bana za te dzisiejsze wiadomości a tu bardzo miłe odpowiedzi, że trzymają kciuki, że zagłosowali itd... I nie dałam rade wszystkim odpisać ale dziękuję za głosy i kciuki!
Czekamy na weryfikacje głosów... czyli chyba na cud...
Myślę, że tu jest inny problem:

[URL]http://bezprzesady.pl/aktualnosci/cud-nad-wisla-czy-oszustwo[/URL]

[URL]https://www.facebook.com/events/279205445552651/?notif_t=plan_reminder[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='juli88']ja wysyłałam już około 100 pw i chcę wysłać do wszystkich tych co zgadzają się na zaproszenia, część już pewnie zagłosowała... na razie nie ma co się poddawać! Walczymy do końca![/QUOTE]

Dostałam i zagłosowałam:-)wczoraj oczywiście

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...