Jump to content
Dogomania

Konkurs Krakvet-Bernardyny znów startują czerwiec 2014


oska1983

Recommended Posts

  • Replies 317
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='cancer43']Głosowałam już wcześniej,byłam pewna że Bernardyny wygrają w abcugach...
Wielu komputerów w naszej wsi nie ma ale oblecę sąsiadów ,kilka głosów przybędzie,ale to mało :shake:[/QUOTE]
Ja też na początku zagłosowałam,była duża przewaga więc sądziłam,że wygraną mają w kieszeni,ale konkurenci jak widać się zmobilizowali i...prowadzą!

Link to comment
Share on other sites

ja też wysyłam gdzie mogę, na dogo to już chyba większość ludzi obskoczyłam, też nie chcę się powtarzać i wysyłać po kilka razy do jednej osoby... dzięki że jesteście i głosujecie. Jeszcze parę dni, to może uda się zmobilizować siły. Najgorzej jest na facebooku, pełno osob na wydarzeniu, ale nikt nie czyta ze nie wystarczy dołączyć do wydarzenia, trzeba jeszcze zagłosowac :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oska1983']ja też wysyłam gdzie mogę, na dogo to już chyba większość ludzi obskoczyłam, też nie chcę się powtarzać i wysyłać po kilka razy do jednej osoby... dzięki że jesteście i głosujecie. Jeszcze parę dni, to może uda się zmobilizować siły. Najgorzej jest na facebooku, pełno osob na wydarzeniu, ale nikt nie czyta ze nie wystarczy dołączyć do wydarzenia, trzeba jeszcze zagłosowac :([/QUOTE]

Dlatego cały czas mnie wkurza, że ludzie tak bezmyślnie klikają, w ogóle nie czytając opisu wydarzenia.:angryy: Powtarza się to prawie na każdym wydarzeniu :shake:

Też molestowałam kogo się dało; i na dogo i na FB. Co dalej ..nie mam pomysłu. :placz:

Link to comment
Share on other sites

Wahałam się długo, czytałam wątki kandytatów... wczoraj zagłosowałam. W tym miesiącu oddałam głos na Pomorski Koci Dom Tymczasowy. Z powodu masakry kotów w "lisiarni" pieniądze przydadzą tam się na opatrunki dla rannych kotów i wizyty u specjalistów, karma i żwirek z KV będą w ich przypadku wybawieniem z finansowego kłopotu.
Niestety-stety po rozpadzie koalicji trzeba wybierać rozsądniej :(...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORYSboxer']Kurcze banerek fajny,ale ja wklejać nie umiem...[/QUOTE]

może proste kopiuj wklej do sygnaturki wystarczy? edit: sprawdziłam kopiując inną sygnaturkę - prawym klawiszem myszki kliknij na sygnaturkę, zrób kopiuj, następnie w ustawieniach wybierz edytuj sygnaturkę i wklej :]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...