Jump to content
Dogomania

Olkusz i Kraków-dwie sunie - dwa nieszczęścia... Obie sunie mają swój domek!!!.


zolziatko

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zolziatko']
Czy któraś z krakowianek chciałaby spędzić miło czas w najbliższą niedzielę? Jeśli KTOZ się zgodzi to chciałabym znów z Brenusią i Angeliki psiakami stanąć pod Dżokiem. Przydałaby się dodatkowa para rąk do trzymania smyczy, na końcu której będzie przeuroczy psiak :D
Z mojej strony oferuję miłe towarzystwo (no powiedzmy, że czasem jestem miła;)).[/QUOTE]

Potwierdzam! Bardzo miłe!:loveu:
Zolziatko, a bierzecie "standardowy zestaw"? ;)

[quote name='asiuniab']ale Wam zazdroszczę dziewczyny organizacji, u nas we Wrocławiu to jakoś te dogomaniackie społeczności się chyba tak nie spotykają:( a przynajmniej ja o tym nie wiem;[/QUOTE]

Asiu, tak właściwie to właśnie dzięki tym akcjom poznałam większość dogomaniaków z Krakowa, których znam :p
[quote name='Foxy2702']...
Paula_t nic się nie martw ci "ludzie" przekonają się że dobra zawsze wraca, ale zło wraca podwójnie :roll:[/QUOTE]

Oby Foxy, oby....Staram się nikomu źle nie życzyć, ale czasem się naprawdę nie da....:angryy:

[quote name='zolziatko']....
Paula ja bez Ciebie jak bez ręki ... no ale przetrwamy :razz:[/QUOTE]

Hahahaha, dacie radę! Żałuję, że tym razem mnie nie będzie...Ale będę myślami i serduchem z Wami i psiakami, żeby choć któremuś się tym razem udało znaleźć fantastyczny domek....:roll:
Już widzę, że niepokolorowanka zgłosiła się jako "dodatkowa para rąk" ;)


A tak swoją drogą niepokolorowanka, to chyba miałyśmy się kiedyś przyjemność poznać pod Teatrem Bagatela, jak odbierałaś ode mnie fanty z bazarku...?:???:

Link to comment
Share on other sites

weźcie koiecznie Płoszkę i Brenusię pod Dżoka.

paula_t - ci.... pożal się opiekunowie oczywiście są na czarnej liście, Jak mi dałaś znać, że ją masz to się ucieszyłam, a później trochę zmartwiłam, ale to dlatego, że teraz im się nie mogę do d... dobrać..:/
powolutku, damy radę.

Link to comment
Share on other sites

Iwonia zastanowimy się nad Płoszką, czy to dla niej nie będzie zbyt duży stres... Angelika ją poobserwuje i zadecydujemy .... Brenusia obowiązkowo będzie pod Dżokiem :D choć ona zazwyczaj najlepiej się prezentuje jak już wsiądzie do auta ;) macha ogonkiem i się cieszy (małpa jedna ;P)...

Link to comment
Share on other sites

zolziatko prześlę ci na pw mój numer :) Mam nadzieję, że w niedziele nie będzie lać tak jak dzisiaj :mad:

paula_t tak, wydaje mi się, że tak; byłam na ostatniej akcji pod Dżokiem i nawet rozmawiałyśmy :evil_lol: teraz jestem już pewna, ale wtedy głupio mi było tak się dopytywać czy ty to ty i czy taki masz nick na dogo :eviltong: Przyjemnego odpoczynku poza granicami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']
o rany ..paula to dłuuuuuuuuuuuuuuugo Cię nie bedzie...:shake:


moze miedzy czasie obu psinkom sie poszczesci ..[/QUOTE]

Prawdopodobnie miesiąc :(
Byłabym przeszczęśliwa, gdyby choć jedna znalazła. W ogłoszeniach jest podany mój nr telefonu, w razie czego będę odbierać i przekierowywać do zolziatko/Angeliki.

[quote name='iwoniam']weźcie koiecznie Płoszkę i Brenusię pod Dżoka.

paula_t - ci.... pożal się opiekunowie oczywiście są na czarnej liście, Jak mi dałaś znać, że ją masz to się ucieszyłam, a później trochę zmartwiłam, ale to dlatego, że teraz im się nie mogę do d... dobrać..:/
powolutku, damy radę.[/QUOTE]

Iwonko, zobaczymy jak zadecyduje Angelika.
Ja też bym bardzo chciała, żeby ponieśli konsekwencje tego, co zrobili, ale w tamtym momencie najważniejsze było dla mnie to, żeby Płoszkę odzyskać:(
[quote name='niepokolorowanka']zolziatko prześlę ci na pw mój numer :) Mam nadzieję, że w niedziele nie będzie lać tak jak dzisiaj :mad:

paula_t tak, wydaje mi się, że tak; byłam na ostatniej akcji pod Dżokiem i nawet rozmawiałyśmy :evil_lol: teraz jestem już pewna, ale wtedy głupio mi było tak się dopytywać czy ty to ty i czy taki masz nick na dogo :eviltong: Przyjemnego odpoczynku poza granicami :)[/QUOTE]

Niepokolorowanka, głupio mi to nawet pisać, ale szczerze mówiąc nie pamiętam tej rozmowy i widocznie Cię nie poznałam wtedy:oops:

Link to comment
Share on other sites

Wybieramy się jutro pod Dżoka. Dzisiaj z Angeliką rozmawiałyśmy na temat Płoszki i doszłyśmy do wniosku, że nie ma za bardzo sensu jej zabierać. Sunia jest jeszcze zbyt wystraszona i dzika więc nowe miejsce, dużo psów i ludzi to nie jest dobre dla niej. Brenka jako weteranka będzie tam występować ;)
Oczywiście zdam relację z naszego pobytu ....

Link to comment
Share on other sites

Ładnie było. Ludzi sporo ale wszyscy chcę młodsze psy ... Było jedno małżeństwo starsze, które dopytywało się o Brenkę ale niestety nic z tego nie wyszło. Brenusia była dzielna, walczyła ze swoim strachem.
Szukamy dalej domku.....

Bardzo dziękuję niepokolorwance, która towarzyszyła nam i pieskom :Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zolziatko']Ładnie było. Ludzi sporo ale wszyscy chcę młodsze psy ... Było jedno małżeństwo starsze, które dopytywało się o Brenkę ale niestety nic z tego nie wyszło. Brenusia była dzielna, walczyła ze swoim strachem.
Szukamy dalej domku.....

Bardzo dziękuję niepokolorwance, która towarzyszyła nam i pieskom :Rose::Rose::Rose:[/QUOTE]
Przykro, bardzo przykro, że i tym razem się Brenuśce nie udało :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...