Jump to content
Dogomania

Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!


Celina12

Recommended Posts

________________________________________________[FONT=verdana]
[B]
TELEGRAM Z HOTELIKU - FOTY JUTRO LUB POJUTRZE[/B]
[/FONT]________________________________________________[FONT=verdana]
[/FONT]
[CENTER][FONT=verdana] [/FONT]
[/CENTER]
[SIZE=3][FONT=verdana]Parysek jest inteligentnym, spokojnym, zrównoważonym i potrafiącym zachować czystość psiakiem. [/FONT]:rolleyes:[B][FONT=verdana]STOP[/FONT][/B]:rolleyes:[FONT=verdana][/FONT][FONT=verdana]
Pierwsze dni w hotelu nie były najlepsze :-/ Parys miał wszystkich i wszystko w nosie nawet jedzonko i pieszczoty. [/FONT]:rolleyes:[B][FONT=verdana]STOP[/FONT][/B]:rolleyes:[FONT=verdana][/FONT][FONT=verdana] [/FONT][FONT=verdana]
Nie reagował na żadne komendy na próbę jakiegokolwiek kontaktu reagował podnoszeniem fafili, pierwszą noc trochę płakał. [/FONT]:rolleyes:[B][FONT=verdana]STOP[/FONT][/B]:rolleyes:[FONT=verdana][/FONT][FONT=verdana] [/FONT][FONT=verdana]
Na dzień dzisiejszy jest już zupełnie inaczej, reaguje na zawołania, domaga się głaskania, nie ma żadnego problemu z jedzeniem nawet suchej karmy, bardzo ładnie chodzi na smyczy, jest posłuszny i grzeczny. [/FONT]:rolleyes:[B][FONT=verdana]STOP[/FONT][/B]:rolleyes:[FONT=verdana][/FONT][FONT=verdana] [/FONT][FONT=verdana]
Zaobserwowałem małe problemy ze słuchem i wzrokiem związane jest to prawdopodobnie z podeszłym wiekiem. [/FONT]:rolleyes:[B][FONT=verdana]STOP[/FONT][/B]:rolleyes:[FONT=verdana][/FONT][FONT=verdana] [/FONT][FONT=verdana]
Zęby, uszy, oczy i ogólny stan zewnętrzny jak na jego wiek w dobrej kondycji
W jednym zdaniu jest to piesek dla starszej osoby kochającej zwierzęta, z pewnością Parys tę miłość odwzajemni. [/FONT]:rolleyes:[B][FONT=verdana]STOP[/FONT][/B]:rolleyes:[/SIZE][FONT=verdana][/FONT][FONT=verdana] [/FONT][FONT=verdana]
[/FONT]_______________________________________________
[FONT=verdana] [B]
TELEGRAM Z HOTELIKU - FOTY JUTRO LUB POJUTRZE[/B]
[/FONT]________________________________________________[FONT=verdana]

[/FONT]

Edited by Isadora7
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Isadora7'][CENTER] [FONT=verdana]☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯
[B]TELEGRAM Z HOTELIKU - FOTY JUTRO LUB POJUTRZE[/B]
☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯[/FONT][/CENTER]
[FONT=verdana]Parysek jest inteligentnym, spokojnym, zrównoważonym i potrafiącym zachować czystość psiakiem. ☯STOP☯
Pierwsze dni w hotelu nie były najlepsze :-/ Parys miał wszystkich i wszystko w nosie nawet jedzonko i pieszczoty. ☯STOP☯
Nie reagował na żadne komendy na próbę jakiegokolwiek kontaktu reagował podnoszeniem fafili, pierwszą noc trochę płakał. ☯STOP☯
Na dzień dzisiejszy jest już zupełnie inaczej, reaguje na zawołania, domaga się głaskania, nie ma żadnego problemu z jedzeniem nawet suchej karmy, bardzo ładnie chodzi na smyczy, jest posłuszny i grzeczny. ☯STOP☯
Zaobserwowałem małe problemy ze słuchem i wzrokiem związane jest to prawdopodobnie z podeszłym wiekiem. ☯STOP☯
Zęby, uszy, oczy i ogólny stan zewnętrzny jak na jego wiek w dobrej kondycji
W jednym zdaniu jest to piesek dla starszej osoby kochającej zwierzęta, z pewnością Parys tę miłość odwzajemni. ☯STOP☯
[/FONT]
[CENTER] [FONT=verdana]☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯
[B]TELEGRAM Z HOTELIKU - FOTY JUTRO LUB POJUTRZE[/B]
☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯[/FONT]
[/CENTER]
[/QUOTE]
______________________________________________________
Dobrze, że Twój post jest widoczny :diabloti:

Edited by yunona
niewidoczność
Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5]Czy on nie jest śliczny?[/SIZE]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/163554_486991944699344_1933727624_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/544065_486991931366012_843283298_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/537275_486991921366013_838742800_n.jpg[/IMG]

[SIZE=4]Ma kumpla, nie wiem kto dla kogo jest bodyquardem :evil_lol:[/SIZE]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/525334_486991928032679_665024271_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka']to już dwa tygodnie w hotelu i nic.... :([/QUOTE]

[quote name='danka1234']podpinam sie pod pytanie,jesli nie ma ogłoszeń to chętnie zrobię tylko potrzebuje tekstu[/QUOTE]

Myślę że trzeba przystąpić do planowanej zresztą zmiany hoteliku. Tak naprawde ja osobiście nie wiem co mam napisać o nim.

Edited by Isadora7
Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetek100']trzymamy kciuki mocno....ja chętnie pomogę ogłaszać, jak już będzie w nowym miejscu[/QUOTE]

Jest juz w nowym miejscu. Chwile zadekował sie na pontonie (legowisku) ale w krótkim czasie wgramolił sie na kanapę. Jak zobaczył tanitke to bardzo się cieszył ale z Panem w hoteliku też widać że była sztama w obie strony działająca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...