Jump to content
Dogomania

Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)


Bonsai

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bonsai']Ewa, jasne, możemy się jakoś zgadać. Tylko trzeba wymyślić jakieś dobre miejsce, zaplanować i przydałby się jakiś pomocnik. Ale to do ustalenia jeszcze, może Mateusza swojego wyciągnę. ;)Jak dla mnie wstępnie może być ten weekend, tylko jeszcze trzeba resztę dogadać. Najlepiej wyślij wiadomość na facebooku.
Oczywiście uprzedzam, że ja też jestem początkująca i jeszcze wiele muszę się nauczyć. ;)
[/QUOTE]
Byłoby świetnie :) Odnośnie miejsca, to może Ty coś zaproponuj, ja nie orientuję się za bardzo jakie byłoby odpowiednie. Mogę brata wyciągnąć jakby co ;).
No i ciekawe, jaka pogoda będzie, bo przy takiej jak dzisiaj to chyba nie ma sensu się umawiać...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje wszystkim za miłę słowa o Piegusku. :) Mały dostał nagrodę za sesję już w październiku, kiedy to faktycznie miało miejsce. Kocyk na smakołyki. :razz: Planuję jeszcze kupić mu jedną zabawkę Niny Ottosson, ale to po wypłacie... :razz:

Ewa, no pogoda niesprzyjająca na zaczynanie tropienia. A nie zanosi się na zmiany. No nic - najwyżej na wiosnę zaczniemy. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Piegus wyszedł ślicznie chociaż w galerii tutaj wygląda o niebo lepiej :) szkoda że w tym roku kalendarz jest gorzszej jakości, nie można w nim pisać bo jest czarny i nie jest na spirali :( no i pieski słabiej widać.[/QUOTE]
No trochę z tym nie pomyśleli :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']Widziałam Piegusa :cool3: przystojniak :loveu:

P.S ze zdjęć na fb wynika że nie był zbyt szczęśliwy siedząc i patrząc w kamerę.[/QUOTE]


On ma taką minę, gdy jest na komendzie, spodziewając sie za chwilkę smakołyka. No ale na pewno nie była to dla niego 100% komfortowa sytuacja, bo wydawaliśmy z siebie dziwne odgłosy, by postawił uszy. Jednak starałam się jak najbardziej sprawić, by czuł się dobrze. Przede wszystkim sama starałam się być wyluzowana, bo on bardzo to czuje i mu się udziela. Po za tym często robiłam przerwy, a zanim zaczęła się sesja, mógł obwąchać całe pomieszczenie.

A tymczasem proszę Was o głosowanie na moje zdjęcia w bazarku fotograficznym. Jak wygram, kwota pójdzie na Dastiego, który jest pod moją opieką w hoteliku u yumanji. Znalazłam go ze sznurem wpitym w szyję, a to taki drobny, kochany aniołek...

Wątek fotograficzny: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196677-Bazarek-fotograficznY-III-Edycja-do-6.12-ZAPRASZAMY-NA-BEZPŁATNE-GŁOSOWANIE[/url]

Moje zdjęcia to nr 50:

[url]http://fc03.deviantart.net/fs71/i/2010/063/7/c/Together_in_fear_by_frecklydog.jpg[/url]

i nr 51 [url]http://i909.photobucket.com/albums/ac294/piegus_foto/fotokonk.jpg[/url]

A to jest Dasti: [img]http://i909.photobucket.com/albums/ac294/piegus_foto/DSC_0605.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Hmm jak było. Przede wszystkim jak na wariackich papierach. :eviltong:

Rano, o 9:00 wyjeżdżamy taksówką po drodze odbierając paczkę z zooplusa, by Piegusek mógł wystąpić w nowych szeleczkach Red Dingo. :razz: Po drodze korki, ale zdążyliśmy - na miejscu mieliśmy być o 9.50 i daliśmy radę. Przy wejściu minęliśmy Wiśniewskiego. :razz:
Na miejscu okazało się, że wchodzimy trochę później niż było planowane. Ogólnie nieco chaos, byłam trochę zagubiona, ale starałam się dbać przede wszystkim o komfort psa. I chyba się udało, był mega wyluzowany i oczywiście wszystkich zaczepiał do głaskania. :)
Szybka próba i na wizję. Wszyscy tak krótko stali, a mi kazali się zatrzymać. Byłam zdezorientowana, myślałam, że mam wyjść, chwilkę stanąć i wracać. A tu wychodzę do końca wybiegu i facet mówi, żebym tu została. Piegus się wierci, bo wszyscy wokół na niego cykają, głównie kucharze. :razz: Kadrów fajnych nie złapali, ale przynajmniej Piegus miał uciechę. ;)
Potem wróciłam i nagradzałam Piegusa, aż tu nagle wszyscy wychodzą. Trochę zaspałam i wystartowałam w ostatniej chwili. ;)

A na koniec spotkaliśmy Mikołaja, prawdziwego, z Laponii! I Piegus ma z nim zdjęcie! Ciekawe o co poprosił, aż się boję... pewnie 100 osobistych głaskaczy.

Mam zdjęcia, ale nie mogę ich zgrać, bo mam spore kłopoty z badziewnym marketowym czytnikiem kart pamięci. Jutro kupię przejściówkę.

Link to comment
Share on other sites

ale fajnie ;)
Fajne macie doświadczenia w ostatnim czasie :loveu:

Faktycznie widać na filmie że nieco się spóźniłaś kiedy już wszyscy wychodzili, ale nie widać żebyś była zagubiona ;)
Fajnie że Piegus i inne psy (sądząc po filmie) nie były zestresowane, bo w końcu takie doświadczenie, tyle ludzi, światła, zapachy, muszą być stresujące. Gdyby to była Moli było by znacznie gorzej bo ona szybko wpada w panikę.
Piegus spisał się na medal :loveu:

Oglądając go na zdjęciach myślałam że jest sporo wyższy, a on taki drobniutki jest :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']ale fajnie ;)
Fajne macie doświadczenia w ostatnim czasie :loveu:

Faktycznie widać na filmie że nieco się spóźniłaś kiedy już wszyscy wychodzili, ale nie widać żebyś była zagubiona ;)
Fajnie że Piegus i inne psy (sądząc po filmie) nie były zestresowane, bo w końcu takie doświadczenie, tyle ludzi, światła, zapachy, muszą być stresujące. Gdyby to była Moli było by znacznie gorzej bo ona szybko wpada w panikę.
Piegus spisał się na medal :loveu:

Oglądając go na zdjęciach myślałam że jest sporo wyższy, a on taki drobniutki jest :p[/QUOTE]

Faktycznie, ostatnio sporo w Pieguska życiu nowości. :)
Na szczęście mieliśmy szansę przejść się na chwilkę po tym wybiegu, zanim weszliśmy na wizję. Starałam się też, by jak najwięcej obwąchał i zwiedził. Było w porządku, ważne by samemu zachować spokój, to i pies jest spokojny. :)

Co do wzrostu, wiele osób mi to mówi. ;) Że na zdjęciach wygląda jak podhalan, a w rzeczywistości sięga... kolana ;) (no tylko - chorągiew - ogon nadaje mu powagi ;) ).

Mam zgrane zdjęcia. Coś tam dzisiaj wstawię... ;) Na razie czeka na mnie cywil.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']ale fajnie ;)
Fajne macie doświadczenia w ostatnim czasie :loveu:

Faktycznie widać na filmie że nieco się spóźniłaś kiedy już wszyscy wychodzili, ale nie widać żebyś była zagubiona ;)
Fajnie że Piegus i inne psy (sądząc po filmie) nie były zestresowane, bo w końcu takie doświadczenie, tyle ludzi, światła, zapachy, muszą być stresujące. Gdyby to była Moli było by znacznie gorzej bo ona szybko wpada w panikę.
Piegus spisał się na medal :loveu:

Oglądając go na zdjęciach myślałam że jest sporo wyższy, a on taki drobniutki jest :p[/QUOTE]

my też widziałyśmy Wiśniewskiego ;) i Mikołaja :D
Korcia sie rozjechała na tym wybiegu bo tam ślisko było ;)
ale Piegus niedość, że piękny to taki przytulaśny i grzeczny :D a ma taką miłą sierść :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Osobiście uważam że zobaczyć Wiśniewskiego to raczej złe doświadczenie :diabloti: no ale to kwestia gustu :evil_lol:
Wszystkim psiakom fajnie poszło, nie było stresu czy paniki, wyszło całkiem fajnie ;)
Szkoda że towarzystwo nie mogło bez smyczy pobiegać po studiu :diabloti:


Futro Piegusa robi z niego kawał chłopa na zdjęciach ;) On mi na zdjęciach budową goldena przypomina

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...