Jump to content
Dogomania

BLANKA rottka rozpoczyna nowe życie- Potrzebne wsparcie na leczenie! za TM [*] :(


Besti

Recommended Posts

[CENTER][COLOR=#0000cd][SIZE=4]Walka o przejęcie Blanki trwała długo... Sunia w typie rottka była "przechowywana" w jednym z gminnych przytulisk w województwie łódzkim. Nikt nie wiedział ile ma lat, jaka jest, nie ma tam umów, wolontariuszy, weterynarza, szczepień, sterylizacji, była skazana na dożywocie...

[/SIZE][/COLOR]

[COLOR=#0000cd][SIZE=4][IMG]http://files.tinypic.pl/i/00214/3qp1usr9ne2v.jpg[/IMG]


[IMG]http://files.tinypic.pl/i/00214/14rv5rejm4p6.jpg[/IMG]
[/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#0000cd][SIZE=4]
Jej los nie dawał nam spokoju. Po OGROMNYCH trudach Magdy z Pomorskiej Fundacji Rottka skontaktowania się z Urzędem Miasta 7 marca osiągnęliśmy sukces- po latach przebywania w przytulisku została stamtąd wyrwana:multi:


Obecnie jest pod tymczasową opieką Pani Ewy z Fundacji Ostatnia Szansa w Boguszycach pod Warszawą. Jesteśmy o jej los spokojni jednak po wizycie u weterynarza wieści nie są najlepsze:


[QUOTE]Wytarte i uszkodzone zęby, jeden siekacz do usunięcia, zapalenie spojówek, uszy czyste, stan zapalny skory na grzbiecie, skrzywiony kręgosłup w odcinku lędźwiowym, widoczne uwypuklenie, krotki obcięty ogon, stawy ok, dość spora przepuklina pepkowa, duzy srom, powiększone węzły chłonne, zapalenie górnych dróg oddechowych, serce - niemiarowe bicie serca do kontroli w spokojniejszych warunkach. Prac-tic, Synulox[/QUOTE]

[/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#0000cd][SIZE=4][IMG]http://images10.fotosik.pl/3628/ba4c03dfc0ead4a0med.jpg[/IMG]


[IMG]http://images10.fotosik.pl/3628/fd65f7a6b801313amed.jpg[/IMG]


[SIZE=4]Okazało się że s[/SIZE]unia bardzo przyjacielska, miła i spragniona kontaktu z człowiekiem. Troszkę się boi na początku, ale pragnie bliskości człowieka. Jej wiek jest trudny do określenia, stan zdrowia nie pomaga w tym, ale jest do odrestaurowania i będzie z niej fajna laska :)


W najbliższym czasie Blanka ma trafić do Iwonki do Ełku na tymczas. Tam będzie leczona i będzie dochodziła do siebie.


Połowa sukcesu za nami, suczka jest bezpieczna ale trzeba działać dalej i walczyć o nią. Jeśli ktoś mógłby wspomóc Blankę na jej nowej drodze życia to bardzo prosimy. Aktualnie zbieramy na transport do DT, to aż 350km w jedną stronę:-( Tam na dalsze leczenie jej zaniedbanych dolegliwości, antybiotyki, zabiegi, szczepienia[SIZE=4] ehhh...[/SIZE]

Dane do przelewu:
Pomorska Fundacja Rottka
wolontariusz: Agata Jasińska
28 1500 1113 1011 1034 4836 0000
[/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000cd][SIZE=4]Tytuł: Darowizna na Blankę + nick z dogo


Za wszelką pomoc dziękujemy!




[/SIZE][/COLOR][/CENTER]
[COLOR=#0000cd][SIZE=4]
Wpłaty:
Agnieszka K-O 100zł
[SIZE=4]Arim 20zł
Romka 20zł
BO[SIZE=4]RYSboxer 10zł
Magda 20zł
inne wpłaty 70zł
Bazarek od Anja2201 7zł
Anja2201 13zł[/SIZE]

RAZEM ZEBRALIŚMY [SIZE=4]2[SIZE=4]6[/SIZE]0[/SIZE]zł

Wydatki:
-transport do DT -220zł
-sp[SIZE=4]ecjalna karma se[SIZE=4]nior - 100zł
-sterylka - 100zł
-Gelacan na stawy - 90zł
-czipowanie [SIZE=4]i odrobaczanie gratis:)[/SIZE][/SIZE][/SIZE]

Dług[SIZE=4]:
[SIZE=4]25[/SIZE]0zł[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR]:-([COLOR=#0000cd][SIZE=4][SIZE=4]
[/SIZE]
[/SIZE][/COLOR]

Edited by Besti
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiak_kasia']widzę, że cisza u dziewczyny. Fajna poczciwa mordeczka.

póki co możemy wspomóc tylko dobrym słowem, ale obiecujemy dorzucić grosik dla panny. Wrzucę Blankę a swojego fb.

Pozdrawiamy ;)[/QUOTE]

Dzięki za odwiedziny u Blanki i udostępnienie jej!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Jestem wam ogromnie wdzięczna za pomoc dziewczynce , my nic nie mogłyśmy zrobić :([/QUOTE]



Aniu dzięki Tobie udało się tak naprawdę o niej dowiedzieć!!!!
Szkoda mi reszty piesków które tam zostały, to naprawdę tylko "zbieranina" psów chorych, zapomnianych, bez opieki i szansy na cokolwiek:-(


Nasz Blanka na spacerku. Pewnie już zapomniała co to jest spacer...
Ma taki przyjazny pychol.
[IMG]http://img801.imageshack.us/img801/5692/87464338.jpg[/IMG]


[IMG]http://img12.imageshack.us/img12/6058/thumbdri.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GatoNegro22']Jakie smutne oczka...:-([/QUOTE]

I bardzo wystraszone...

[quote name='Anja2201']Besti , a wiesz może czy ten drugi rotek tam jeszcze jest ? Też chyba sunia .[/QUOTE]

Właśnie nie wiem, tam nawet nie może sobie wejść i pooglądać psów. Tamta/tamten to bardziej mix dlatego nikt nas nie informował o jej/jego istnieniu, nie wiadomo czy jeszcze w ogóle tam jest. W UM nie wiedzą ile i jakie psy tam przebywają więc i od nich nie otrzymamy informacji. Masakra......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']I bardzo wystraszone...



Właśnie nie wiem, tam nawet nie może sobie wejść i pooglądać psów. Tamta/tamten to bardziej mix dlatego nikt nas nie informował o jej/jego istnieniu, nie wiadomo czy jeszcze w ogóle tam jest. W UM nie wiedzą ile i jakie psy tam przebywają więc i od nich nie otrzymamy informacji. Masakra......[/QUOTE]

To ja i tak miałam farta bo nie dość ,że weszłam na teren to mogłam zdjęcie zrobić ,ale teraz podobno się zarządca zmienił .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Probowałyśmy się tam dostać, pomoc. Socjalizować, ogłaszać....
Niestety nikt nie jest zainteresowany naszą pomocą.[/QUOTE]

Wierzę że były bezskuteczne próby. Nie tyle co nie zainteresowani pomocą z zewnątrz a pewnie jeszcze mieli pretensje że im tyłki zawracacie:p

My o wyciągnięcie Blanki walczyliśmy od końca listopada MASAKRA!!!!!!!! 3 i pół miesiąca żeby zabrać stamtąd psa!!!!!!!!

[quote name='Anja2201']To ja i tak miałam farta bo nie dość ,że weszłam na teren to mogłam zdjęcie zrobić ,ale teraz podobno się zarządca zmienił .[/QUOTE]

Nie wiem jakim cudem zrobiłaś te zdjęcia!!! Nie mam pojęcia czy się zmienił zarządca ale podejście się nie zmieniło.
Szkoda mi reszty piesków, ich stan zdrowia jest pewnie podobny do Blanki. Ale najważniejsze że mamy ją i teraz trzeba wyprowadzić sunię na prosto, ehhh czuję że czeka biedaczke długie leczenie:-(

[quote name='omry']Masakra, co za schron.. Trzymam kciuki za bidule.[/QUOTE]

Dzięki za odwiedziny i kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darunia-puma']besti bardzo dziękuję za zaproszenie dziewczynka bardzo poczciwa z pyszczka, widać że jest przerażona tak mi przykro że te psy faktycznie są zdane same na siebie i nikt o nich nic nie słyszał ... nasza polska rzeczywistość... brak słów[/QUOTE]

Dziękuję za odwiedziny u dziewczyny:) Aż dziw że takie miejsca istnieją... Ale cóż, Blanka jest dowodem na to że jak się chce to można. Walka o nią trwa dalej...

[quote name='MALWA']Jestem na zaproszenie.

Moi rodzice mają rotwailerkę, i mam do nich słabość....................

Pomyślę jak mogę pomóc.[/QUOTE]

Malwa Kochana jesteś, już Ci to powtarzałam setki razy :) Dziękuję za Twoje serducho!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aki']Dobrze, że sunia pojedzie niedługo do DT. Wreszcie ma szansę na leczenie, kontakt z człowiekiem, mizianie, dobre jedzenie ... słowem - godne życie :)[/QUOTE]

Kontakt z człowiekiem- jak to dla niej wiele.

[quote name='Romka']I ja jestem...[/QUOTE]

Dziękuję za odwiedziny

[quote name='darunia-puma']besti ja wiem jedno pewno już to powtarzałam ale po tym jak jeden z moich psów odejdzie wezmę psa ze schroniska takie cuda marnują się przez nieodpowiedzialnych ludzi koszmar!!![/QUOTE]

Jeden człowiek skrzywdzi psa a zazwyczaj potrzeba wielu ludzi aby go później uratować:(

[quote name='arim']Jestem z zaproszenia Besti.
Dorzucę 20zł do transportu -tyle tylko mogę :([/QUOTE]

Arim kochana jesteś! Z całego serca dziękuję za wpłatę!

[quote name='Maria1957']... zaglądam do Blanki ...[/QUOTE]

Dziękuję za odwiedziny!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...