Jump to content
Dogomania

BLANKA rottka rozpoczyna nowe życie- Potrzebne wsparcie na leczenie! za TM [*] :(


Besti

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MALWA']I gdzie ta relacja? Juz chyba nie widze, pora iść spać.......[/QUOTE]

Tyle ile się dowiedziałam tyle napisałam, z DT mam kontakt mailowy więc to czasami tyle trwa.

[quote name='darunia-puma']besti bardzo się cieszę że nasza mała ma się dobrze a jeśli chodzi o charakter to wspaniale że ma taki uległy stosunek szybciej znajdzie domek i kochających ludziów[/QUOTE]

Właśnie nikt nie pomyślał nawet że taka sunia- tzn odizolowana od kontaktu z człowiekiem nie straciła zaufania, dzielna dziewczyna:) Ogłoszenia "się robią"



Koszty Blanki na dzień dzisiejszy wyglądają tak:
- transport 220 zł -rozliczone zapłacone
- karma Senior 100 zł - niezapłacone
- potrzebny jest Gelacan dla Blanki (90 zł + 20 zł kurier) 110 zł
- zaplanowana jest sterylizacja Blanki u Iwonki. Jej koszt to TYLKO 100 zł jak dla Blanki, Iwonka dziękujemy:loveu:
- czipowanie i odrobaczanie ma od Iwonki gratis [IMG]http://www.rottka.pl/forum/images/smiles/new_clap.gif[/IMG]" title="
" border="0" align="top"> .

no i jeszcze info od niej:
[TABLE="width: 90%, align: center"]
[TR]
[TD][B]Cytat:[/B][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: quote"]W związku z tym że potrzebuje usunąć jej parę ząbków a w tym kieł( co nie jest łatwe), będzie to robił dentysta i nie wiem ile będzie chciał za fatygę .Mam nadzieję przy sterylizacji zamknąć jej przepuklinę ale to okaże się dopiero po otwarciu. Konsultację u chirurga miałam za kawę [IMG]http://www.rottka.pl/forum/images/smiles/smile.gif[/IMG] . [/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

Blaneczka odeszła za Tęczowy Most, w momentach kiedy zaczęła być kochana, w cieple mieszkania, gdy jej życie zaczęło wychodzić na prostą, Blanka nie dała rady. Przykre, nie dane jej było cieszyć się długo. Biegaj Kochana szczęśliwie, już nikt Cię nigdy nie skrzywdzi:-(

Stało się to na drugi dzień po sterylce- wczoraj. Podczas zabiegu doszło do komplikacji ponieważ okazało się że ma wiele innych problemów zdrowotnych (między innymi miała w ciele śrut!!!!). Czekam na dokładny opis od Iwonki co się stało aby Wam przekazać, ona też to bardzo przeżywa.

Wiązałam z sunią wiele nadziei, cieszyliśmy się kiedy udało się mieędzy innymi dzięki Wam wyciągnąć ją z "przytuliska" i przetransportować do DT, a ona okazała się kochanym pieskiem, takim bezproblemowym... Droga wydawała się prosta, powoli ale do przodu. Niestety...

[IMG]http://img834.imageshack.us/img834/5002/blankap.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Tak- to jest szok. Nie tak to miało wyglądać... Nie wiem co pisać.

Anju też dziękuję za pomoc i zainteresowanie Blanką, wiesz że w dużym stopniu się przyczyniłaś.

Dziękuję Wszystkim w imieniu Blanki za drugą szansę i ciepło na ostatnie chwile życia. To dla niej wiele znaczyło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']Blaneczka odeszła za Tęczowy Most, w momentach kiedy zaczęła być kochana, w cieple mieszkania, gdy jej życie zaczęło wychodzić na prostą, Blanka nie dała rady. Przykre, nie dane jej było cieszyć się długo. Biegaj Kochana szczęśliwie, już nikt Cię nigdy nie skrzywdzi:-(

Stało się to na drugi dzień po sterylce- wczoraj. Podczas zabiegu doszło do komplikacji ponieważ okazało się że ma wiele innych problemów zdrowotnych (między innymi miała w ciele śrut!!!!). Czekam na dokładny opis od Iwonki co się stało aby Wam przekazać, ona też to bardzo przeżywa.

Wiązałam z sunią wiele nadziei, cieszyliśmy się kiedy udało się mieędzy innymi dzięki Wam wyciągnąć ją z "przytuliska" i przetransportować do DT, a ona okazała się kochanym pieskiem, takim bezproblemowym... Droga wydawała się prosta, powoli ale do przodu. Niestety...

[IMG]http://img834.imageshack.us/img834/5002/blankap.jpg[/IMG][/QUOTE]

Trudno mi uwierzyć w to, ze Jej już nie ma.............to takie smutne i przygnębiające........

Niestety na komplikacje pooperacyjne nikt nie ma wpływu...........

Besti - dzięki Tobie poznaliśmy Blanke, i pewnie gdyby nie watek tu na dogo, i walka o tego psiaka umarłaby w schronie, w miejscu, w którym nikt Jej nie znał, nic o Niej nei wiedział i nie martwił się losem psa.........

Śpij Aniołku, dołącz do mojej Cytrynki, którą 04.04.2013r. po ciężkiej chorobie zdecydowałam się uśpić..........

Edited by MALWA
literówka
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za miłe słowa. Mimo że wiązaliśmy tyle nadziei z Blanką to cieszy mnie fakt że wspólnymi siłami ostatnie chwile były dla niej szczęśliwe...


Oto wiadomość od Iwonki:

[quote]Witam. Nasza Blanka nie przeżyła sterylizacji. W trakcie operacji napotkałam kilka niespodzianek na jajnikach ,które bardzo krwawiły i uniemożliwiły szybkie przeprowadzenie operacji. Cała operacja trwała 4 godz co jest ogromnym obciążeniem dla organizmu. Niestety jej serce nie wytrzymało takiego wysiłku i dużej utraty krwi... Następnego popołudnia po zabiegu odeszła za Tęczowy Most....
Jej strata jest dla mnie ogromnym ciosem...to była cudowna psica,kochana i ufna. Bardzo mi przykro z powodu tego co się stało . Robiłam co w mojej mocy,żałuje że się nie powiodło.
Dziękuję wszystkim ,którzy zaangażowali się aby pomóc Blance
[*][/quote]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...