Jump to content
Dogomania

Szampon


Gwiazdeczka*

Recommended Posts

Z tego co ja przerabiałam, to powiem krótko - musicie popróbować co psu najlepiej pasuje, my zanim trafiłyśmy na obecne kosmetyki wypróbowałyśmy 6 marek i nic nie pasowało. A niektóre do najtańszych nie należały. Oczywiście podpytywałam hodowców czego używają, ale nic Gracji włosom nie służyło, a już na pewno nie ciężkie oleje. Do wszystkiego doszłyśmy z mamą same i dopiero na obecnych kosmetykach włos Gracji się ruszył i odżył :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szampon i odżywka Day to Day Christensena i oliwka Summerwidns dla psów o ciemnym umaszczeniu. Papilotowałam przez jakiś czas, ale Gracja ma bardzo delikatny włos, więc niestety musiałam się pogodzić, że nigdy jej do ziemi nie urośnie, bo po papilotach się zrywał, a w klatce jej trzymać nie będę. A w ogóle to na jakiś czas ma nieokreśloną przerwę w wystawach, więc papiloty ma tylko na głowie, wąsach i bródce :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Szampon i odżywka Day to Day Christensena i oliwka Summerwidns dla psów o ciemnym umaszczeniu. Papilotowałam przez jakiś czas, ale Gracja ma bardzo delikatny włos, więc niestety musiałam się pogodzić, że nigdy jej do ziemi nie urośnie, bo po papilotach się zrywał, a w klatce jej trzymać nie będę. A w ogóle to na jakiś czas ma nieokreśloną przerwę w wystawach, więc papiloty ma tylko na głowie, wąsach i bródce :p[/quote]

Kleo, a co by było najlepsze dla Fredzi, oliwa czy jedwab, czy to to samo?
A ile kosztują kosmetyki których wy uzywacie dla Gracji?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FREDZIU']Kleo, a co by było najlepsze dla Fredzi, oliwa czy jedwab, czy to to samo?
A ile kosztują kosmetyki których wy uzywacie dla Gracji?[/quote]
Myślę, że dla Fredzi lepszy byłby jedwab, bo po oliwce będzie tłusta, a po co Wam jak nie wystawiacie, Fredzia ma być ładna dla Was a nie tylko na wystawy :p My dla klientów do rozczesywania mamy jedwab z Christensena, którego bierze się 2 - 3 krople, pies nie jest tłusty, a łatwiej się włos rozczesuje :p
A Gracjowe kosmetyki drogie, ale po szczeniakach mam zamiar jeszcze ją pokazać na wystawach jak się uda :p

Link to comment
Share on other sites

:p[quote name='*kleo*']Myślę, że dla Fredzi lepszy byłby jedwab, bo po oliwce będzie tłusta, a po co Wam jak nie wystawiacie, Fredzia ma być ładna dla Was a nie tylko na wystawy :p My dla klientów do rozczesywania mamy jedwab z Christensena, którego bierze się 2 - 3 krople, pies nie jest tłusty, a łatwiej się włos rozczesuje :p
A Gracjowe kosmetyki drogie, ale po szczeniakach mam zamiar jeszcze ją pokazać na wystawach jak się uda :p[/quote]

2-3 krople? na calego psiaczka i co sie z tą ilością robi wciera, czy dodaje do kąpieli;) Pytamy powaznie bo myślimy o tym aby zamówić:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Rozciera się w dłoniach i wciera we włosy. Bierze się tak mało, bo jak się przesadzi z ilością to psiak jest tłusty. A w ogóle to najlepiej sobie samemu wyczuć jaka ilość jest odpowiednia :p[/quote]

Jakie działanie ma jedwab? Natłuszcza, pomaga rozczesywać i co jeszcze?
Ile u was kosztuje jedwab i jaka duża jest pojemność? No i czy w najblizszym czasie mozna zamówić u was?:lol:Dięki za informacje:p:lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Ja używałam szamponu firmy Champion dla szczeniaków yorków, ale moja sunia się po nim strasznie drapie. Chwilowo jest kąpana w Nizoralu dla ludzi, ponieważ kiedyś polecił nam weterynarz kiedy miała łupież. Po nim jest wszystko ok. Moglibyście mi doradzić jaki szampon dla psów byłby dla niej dobry, który by jej nie uczulał i gdzie mogłabym taki kupić?
Z góry dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ja polacam VULPES tam są szanpony dla szczeniąt , są delikane ,ja używam tych kosmetyków tylko dla dorosłych i nie mamy żadnych łupieży, swędzenia ani innych sensacji , za to po innych kosmetykach np.Hery -był łupież i włos tragiczy , po KW -leczenie, tak chora skóra, po All system łupież

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...