Jump to content
Dogomania

Szampon


Gwiazdeczka*

Recommended Posts

A dla mnie mimo wszystko jest różnica;) Oczywiście że ważna jest sama kondycja włosa ale nie szkodzi jak przy okazji będą pachnieć przyzwoicie. O firmie Pet Silk nie słyszałam szczerze mówiąc, ale jestem nowicujeszem. Większość osób tutaj poleca jednak głównie J.P. Hery lub Iv San Bernard. Z pewnością będę próbować różnych firm żeby wybrać tą najlepszą dla mojego psa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kaycee1']Jak to co za różnica? Chyba lepiej żeby szampon czy odżywka ładnie pachniały. Osobiście czegoś bez zapachu czy z niezbyt ładnym bym nie używała, więc chciałabym żeby włoski mojego psa też przyjemnie pachniały.
Dziękuje za odpowiedź[/QUOTE]

kochana,sklepowe półki w hipermarketach uginają się od różniastych ludzkich szamponów-wystarczy ,że ty będziesz pachniała jak drogeria,psu który ma kilka razy czulszy węch,tego oszczędź.Obecnie stosuję szampon z biosiarką(śmierdzi jak wędzarnia)naprzemian z hipoalergicznym bezzapachowym.Pies się tarza 2x mniej niż po śmierdzącym isb.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='AdrenalinaxD']Polecam Iv San Bernard Zielone Jabłuszko .Włos jedwabisty,delikatny,łatwo się rozczesuje,gdy jest skołtuniony, śliczny zapach.
Cena ok. 60 zł 1 L na allgero.Można również kupić chyba 250 ml za ok.40 zł.
Espree też bardzo dobre kosmetyki.[/QUOTE]

Mam identyczne zdanie, zielone jabłuszko kupuje w necie jestem bardzo zadowolona z tych produktów a espree kupuje środki do rozczesywania zapachowe.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja zwykle dla mojego kupuję Gottlieb dla yorków i się sprawdza.
Obecnie mam Dr. Seidla Hipo bo mały miał łupież ale włos po nim taki sobie i bez połysku więc już go nie kupię - jedyna jego zaleta to to, że nie ma takiego intensywnego zapachu i nie drażni psa.
Teraz zastanawiam się nad Championem dla yorków ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nie wiecie może czy w Kakadu sprzedają Zielone Jabłuszko z Iv San Bernard? Zwykle zamawiam właśnie ten szampon albo Espree w internecie ale teraz potrzebuję go na szybko - nie mogę czekać na przesyłkę. Wiem na pewno, że sprzedają Hery ale to według mnie kiepskie kosmetyki...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...