Jump to content
Dogomania

Szampon


Gwiazdeczka*

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Balbina, szczerze to w temacie odżywek czy szamponów jestem niedokształcona. Od zawsze kupowaliśmy u weta jeden rodzaj, maluchy miały fajną sierść, a teraz klinika zrezygnowała z sprzedaży produktów i szukam jakiejś alternatywy :)
Zerknę czy w sklepie z którego zamawiam mają isb. Dziękuję :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katasza']Balbina, szczerze to w temacie odżywek czy szamponów jestem niedokształcona. Od zawsze kupowaliśmy u weta jeden rodzaj, maluchy miały fajną sierść, a teraz klinika zrezygnowała z sprzedaży produktów i szukam jakiejś alternatywy :)
Zerknę czy w sklepie z którego zamawiam mają isb. Dziękuję :Rose:[/QUOTE]
Pełna nazwa kosmetyków to iv san bernard.Są w amber housie i przy myciu jednego yorka średni co tydzień schodzi 0,5 litra na rok.Wychodzi jakieś 30 zł na rok dla jednego kudłacza.Więc dla mnie-rewelacja.Włoski są jedwabiste,lekkie,nie ma łupieży.Natomiast odżywka day to day była dla mnie porażką.Włosy był tragiczne+łupież...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaKW']Ja wlasnie wczoraj zamowilam szampon i odzywke z IV SAN BERNARD zielone jabluszko :) co myslice o tym zestawie ??[/QUOTE]

Podobno dobry, ale słyszałam że dużo psów uczula. My jesteśmy na Espree i jest super. Dla każdego psiaka dobre jest co innego, nie przekonasz się zanim nie wypróbujesz;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Balbina12']tak,szampon się rozcieńcza 1:3 natomiast odżywkę niestety nie.I tu jest jej wielki minus.Natomiast szampon-jak najbardziej.[/QUOTE]

A dlaczego minus dla odzywki ?? ze sie nie rozciecza ?? A co to za problem :P


[B]katasza [/B]
dziekuje :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaKW']A dlaczego minus dla odzywki ?? ze sie nie rozciecza ?? A co to za problem :P


[B]katasza [/B]
dziekuje :*[/QUOTE]
Tak,dokładnie tak jak napisała katasza.Opakowanie 250 ml starcza na ok. 2 miesiące.Przy włosie krótkim.Więc przy długim na 3-4 mycia.Trochę mało.Ale jak masz tyle kasy-to polecam;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Do czesania jak na razie wypróbowałam tylko 2 produkty: Pet Society i Ring 5 Out Rage.
No i Ring 5 jest o niebo lepszy, ma przyjemniejszy zapach i nieporównywalnie lepiej się rozczesuje niż PS.
On kosztuje 45zł ale butelka jest większa niż reszta tych spray'ów do rozczesywania więc w przeliczeniu nie wychodzi drogo :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kupiłam 1all systems hemectant moisturizing oil. Dziś po raz pierwszy użyłam, zgodnie z instrukcją podaną na opakowaniu zmieszałam 2 łyżki stołowe z 1litrem wody i polałam tym moją Bonnie. Po wysuszeniu wyglądała koszmarnie, była tłusta jak przed kąpielą. Próbowałam zmyć niej ten tłuszcz, zużyłam połowę szamponu i nic. Nadal ma tłuste włosy i dopiero teraz widać jak ma ich mało:)
Wiele osób zachwala ten produkt więc chyba coś źle zrobiłam... Proszę napiszcie jak tego używać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...