Jump to content
Dogomania

Szampon


Gwiazdeczka*

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeżeli masz psiaka z obciętym włosem bardzo dobry jest szampon Gotlieb dla yorków - jest niezbyt drogi a moim zdaniem na psiaki z krótkim włosem się bardzo dobrze nadaje ;)
jeżeli zamierzasz psiaka wystawiać to jiestety trzeba zainwestować w droższe kosmetyki :roll:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz musisz poszukac takiego, który najbardziej odpowiada twojemu psu
Kiedys stosowałam Iv san Bernarda zielone jabłuszko i byłam zadowolona zero alkoholu i bez sylikonu bd. kosmetyki wg mnie maja.
Kiedys kupiłam #1 all systems ale nie był z Polski równbiez byłam zadowolona, ale jak sie skonczył kupiłam w kraju i niestety pies dostał łupiezu dobre kosmetyki maja w KW i Ring 5 niektórzy z kolei stosuja bio groom
Wiesz jest wiele dobrych firm ale musisz sama sprawdzić na swoim psie inaczej sie nie da

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ja używam szamponu z Hery, jest bardzo dobry i mogę go polecić. Nie wszystkim psom on odpowiada, bo może uczulać, ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. Do tanich nie należy, ale jest naprawdę dobry. Pies ma później śliczną, mięciutką i pachnącą sierść :loveu: [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Yorkie a ja np go nie polecam gdyż bardzo włos puszył się. Ładnie pachniał i tyle z tym, że może akurat Pufiemu spasuje.[/quote]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ah, no tak, nie każdemu psu pasuje :roll: Np. mojemu te z olejkiem norkowym nie odpowiadają, bo nie dość, że i tak ma mało włosów, to potem mu tak przylegają i nieładnie wygląda :shake: A Hery tak jakby zwiększa mu objętość :loveu:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Jest taki puszysty i fajniutki :loveu: [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkie'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ja używam szamponu z Hery, jest bardzo dobry i mogę go polecić. Nie wszystkim psom on odpowiada, bo może uczulać, ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. Do tanich nie należy, ale jest naprawdę dobry. Pies ma później śliczną, mięciutką i pachnącą sierść :loveu: [/SIZE][/FONT][/quote]

Witam.
Którego szamponu Hery używacie, jeżeli można zapytać?
Bo mój mały bąbel też nie ma zbyt gęstej szaty i wciąż jestem na etapie poszukiwań odpowiednich kosmetyków.

Pozdrawiam wszystkich dogomaniaków i ich psiulki.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

;) Ja używam tylko i wyłacznie kosmetyków Hery i jestem z nich baaaaardzo zadowolona. Nie ma mowy o żadnym puszeniu a włosy psa są idealnie nawilżone, odżywione i do tego jeszcze cudownie pachną. Jeżeli ktoś komentuje kosmetyk niech nie stwierdza że "po nim sie puszą włosy", bo każdy pies inaczej reaguje na szampon, chyba stosowniej byłoby napisac ze akurat waszemu psu po kosmetykach Hery puszą sie włosy. Mojemu psu puszą sie akurat po szamponie 1 all systems, ale jak komuś on pasuje to niech sobie używa. Moim zdaniem najlepiej przekonac się po prostu "na własnej skórze" Pozdrawiam wszystkich

Link to comment
Share on other sites

to nie tylko moja opinia,przeczytaj sobie wszystkie watki na tym forum;)
Na pewno Hery nie ma co porównywac do np.Iv San Bernarda;) Po drugie Hery zawiera alkohol:razz: i to skresla je z listy dobrych kosmetyków.Zgodze sie z Tobą ze najlepiej dostowac kosmetyk do danego typu włosa;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duszek01']to nie tylko moja opinia,przeczytaj sobie wszystkie watki na tym forum;)
Na pewno Hery nie ma co porównywac do np.Iv San Bernarda;) Po drugie Hery zawiera alkohol:razz: i to skresla je z listy dobrych kosmetyków.Zgodze sie z Tobą ze najlepiej dostowac kosmetyk do danego typu włosa;)[/quote]

Renatko pozwole sobie się z Tobą nie zgodzić.
Używałem wszystkich wymienionych wyżej kosmetyków i powiem tak:
- 1 all systems - ok ale szampon moim zdaniem zdecydowanie przesusza skóre a odzywka źle wypłukana tworzy coś na kształt łupierzu. Inne kosmetyki tej firmy jak najbardziej.
- Iv San Bernarda miałem praktycznie tylko próbki wiec mam małe doświadczenie ale jakoś nie przypadł mi do gustu.
- Hery uwazam ze dobre kosmetyli stosowałem je latami i zawsze byłem z nich zadowolony. Szampon i odżywka - balsam nie posiada alkoholu ani silikonu. Alkohol posiadaja wszystkie olejki tej firmy, które sa w areozolu.
Obecnie nie stosuje Hery tylko dlatego ze wyznaje zasade ze powinno się w miare mozliwości stosowac całe zestawy kosmetyków tej samej firmy, a z tym jest u hery problem bo olejków z areozolu nie moge bo alkohol i pachną przyjemnie ale perfumami, a psu nawet najlepsze perfumy sa nie potrzebne. Po za tym brak u nich typowych olejków do oliwienia włosa czyli olejku norkowego czy innych.

I znowu to co inni twierdza pies psowi nierówny.
Obecnie stosuje Ehaso + olejki 1 All systems poprostu nie znalazłem firmy, która ma w swojej ofercie wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Z All Systems mam tylko odzywke,jest super;) Bardziej skupiam sie na Iv San Bernard ,bo to tej firmy kosmetyków głownie uzywam.Polecaja tez KW i inne;) ,ale ja z nich nie korzystałam.
Z Ehaso mam odzywke,słyszłam ze na dłuzszą metę wysusza włos wiec uzywam sporadycznie.Hery miałam przez pierwszy rok. Kupiłam je bo nie miałam zadnego doswiadczenia,obecnie zostala mi odzywka i na etykiecie jest niestety alkohol:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...