Jump to content
Dogomania

Zosia zasnęła na zawsze :((. Dziękuję Hope2 za miłość i wspaniałą opiekę.


toyota

Recommended Posts

[quote name='Hope2']Pytania to o ile dobrze pamiętam czepianie się i agresja i nagonka:eviltong:
Ale ja wolę,jak ktos dopyta niż maja być nieporozumienia[/QUOTE]

I nie będziesz tego źle odbierać? Jak będę dopytywać?:hmmmm:
Hope:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']I nie będziesz tego źle odbierać? Jak będę dopytywać?:hmmmm:
Hope:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/QUOTE]
No,jakbyś nie dopytywała,to uznałabym,że chora jesteś:evil_lol: albo TZ wymienił Cie na inny model:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']No...P to chyba jest... ale może w środku jest L albo Z? ...nie wiem...
Zastanawiam się z którego końca Zojki wydobywa się "zapaszek" :roll:[/QUOTE]

no to ALP czyli fosfataza zasadowa i jest przekroczona OGROMNIE!!! norma jest do ok 150 U/l
o bardzo niskie ma białko calkowite... kurcze nieciekawe te wyniki

Edited by malawaszka
Link to comment
Share on other sites

biedna Mala,ale juz bezpieczna :lol:,nasza sunia z pseudo bardzo pila po przyjezdzie do nas i dyszala.....wet nic nie stwierdzil ,gdzies po tygodniu pobytu u nas ,gdy sie wyciszyla,objawy ustapily;duzo pije nasza 13-letnia astunia ,ale ma zdiagnozowane chore nadnercza;oby suni nic bardzo powaznego ne bylo (trzymam kciuki ,moje 3 sunie mooocno zaciskaja lapki )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula2010']biedna Mala,ale juz bezpieczna :lol:,nasza sunia z pseudo bardzo pila po przyjezdzie do nas i dyszala.....wet nic nie stwierdzil ,gdzies po tygodniu pobytu u nas ,gdy sie wyciszyla,objawy ustapily;duzo pije nasza 13-letnia astunia ,ale ma zdiagnozowane chore nadnercza;oby suni nic bardzo powaznego ne bylo (trzymam kciuki ,moje 3 sunie mooocno zaciskaja lapki )[/QUOTE]
Bez badań możemy tylko gdybać:shake: na razie niech sobie odpoczywa :)
Dziękujemy za kciuki i łapki :)

Link to comment
Share on other sites

ja teraz znikam,wrócę wieczorkiem...słonko świeci,trzeba się przewietrzyć...Zojka ze względu na kaszel i nie wiadomo co w środku tylko na chwilkę wyjdzie...reszta futer też musi się przewietrzyć...no i obiad wypadałoby dokończyć :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...