Jump to content
Dogomania

Twister - porzucone, niechciane psie serce szuka DOMU


szafra

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety :shake:. Pani mówiła o rocznym dziecku ....okazało się, że dzieci jest sztuk 6, ogólnie nieciekawie :shake:.

Pojechaliśmy tam wszyscy zobaczyć, ocenić i ewentualnie zadecydować.

Twisterek wrócił do DT. Jest tam szczęśliwy.

Pod koniec października pojedziemy do weta zaszczepić chłopaka. Kończy się ważność.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafra']Niestety :shake:. Pani mówiła o rocznym dziecku ....okazało się, że dzieci jest sztuk 6, ogólnie nieciekawie :shake:.

Pojechaliśmy tam wszyscy zobaczyć, ocenić i ewentualnie zadecydować.

Twisterek wrócił do DT. Jest tam szczęśliwy.

[/QUOTE]
sluszna decyzja

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='szafra']W tym tygodniu jedziemy z Gosią szczepić Twistera i zamówimy od razu karmę dla niego u weta Bartka.
Czy adres do wysyłki Faktury się zmienił ?
Najpierw zeskanować i wysłać na maila ?[/QUOTE]
Nie potrzeba skanowac, Bartek wie gdzie wysylac fa, wiec lepiej nie odbierac od niego fa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halszka']Przypuszczam,że chodzi o bazarek zorganizowany na FB przez schronisko z Jastrzębia : [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.576535489049732.1073741983.186764528026832&type=1[/URL][/QUOTE]
Nie sądzę, bo na tym bazarku tutuł wpaty miał brzmieć "darowizna na rzecz Łapka i Falca", a tytuł wpłaty na konto Fundacji brzmi "Aukcja Nr 11". Aukcja na FB nie ma numeru.

[quote name='monika55']Bazarek był organizowany na operację Łapka i hotel oraz leczenie Falko.[/QUOTE]
I były wpłaty: "darowizna na rzecz Łapka i Falca"

[quote name='Ada-jeje']to znaczy ze elik ma dzielic wplaty z aukcji po polowie dla kazdegoz nich?... .[/QUOTE]

Nie jestem pewna, ale myślę, że ta wpłata nie dotyczy bazarku na FB.

[quote name='Ada-jeje']to dlaczego ten wpis umiescilas tu, przenies prosze ta informacje na watki Lapka i Falko.[/QUOTE]
Pytałam na kilku wątkach co to za wpłata i pewnie na kilku dostałam odpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Nie sądzę, bo na tym bazarku tutuł wpaty miał brzmieć "darowizna na rzecz Łapka i Falca", a tytuł wpłaty na konto Fundacji brzmi "Aukcja Nr 11". Aukcja na FB nie ma numeru.[/QUOTE]
Fanty na bazarku były numerowane tu: [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=576535795716368&set=a.576535489049732.1073741983.186764528026832&type=3&theater[/URL] fant oznaczony jako "Aukcja nr 11" zakupiony przez panią K.L więc wszystko by się zgadzało oprócz kwoty, może Pani z dobrego serca przelała większą kwotę? nie mam pojęcia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halszka']Fanty na bazarku były numerowane tu: [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=576535795716368&set=a.576535489049732.1073741983.186764528026832&type=3&theater[/URL] fant oznaczony jako "Aukcja nr 11" zakupiony przez panią K.L więc wszystko by się zgadzało oprócz kwoty, może Pani z dobrego serca przelała większą kwotę? nie mam pojęcia[/QUOTE]

Aaaaaa, no to wszystko jasne. [B]Nr 11[/B] to numer fantu :)
Ok dzieki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...