Jump to content
Dogomania

Yorki na allegro!!!


Ewelina & Hera

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A to kolejne ogłoszenie z allegro :( aż sie poryczałam jak to czytałam.
Witam
sprzedam dorosła suke yorka 2,5roku po jednym miocie (4 szt)

za ok 1 miesiac bedzie miała znowu cieczke i bedzie mozna ja dopuscic...

piesek ost nabył wade

zeskakujac z łózka zle spadła na tylnia łapke , staje na nia ale ja podnosi

co jakis czas jak idzie , przeswietlenie nic nie wykazało

weterynarz powiedział ze za jakis czas to przejdzie

Nic nie przeszkadza to w dalszemu rozmnazaniu

idealna do zabawy z dziecmi

JEzeli chcesz rozmnozyc i szukasz suki to swietnie trafiłes do obejrzenia w Ełku


Gratis daje miske , jedzenie ,szampon , smycz , grzebien, łoze do spania,

mozliwosc podpisania umowy na takich warunkach ze daje suke i szczeniak ,suczka dla mnie po oszczenieniu.........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darusia']A to kolejne ogłoszenie z allegro :( aż sie poryczałam jak to czytałam.
Witam
sprzedam dorosła suke yorka 2,5roku po jednym miocie (4 szt)

za ok 1 miesiac bedzie miała znowu cieczke i bedzie mozna ja dopuscic...

piesek ost nabył wade

zeskakujac z łózka zle spadła na tylnia łapke , staje na nia ale ja podnosi

co jakis czas jak idzie , przeswietlenie nic nie wykazało

weterynarz powiedział ze za jakis czas to przejdzie

Nic nie przeszkadza to w dalszemu rozmnazaniu

idealna do zabawy z dziecmi

JEzeli chcesz rozmnozyc i szukasz suki to swietnie trafiłes do obejrzenia w Ełku


Gratis daje miske , jedzenie ,szampon , smycz , grzebien, łoze do spania,

mozliwosc podpisania umowy na takich warunkach ze daje suke i szczeniak ,suczka dla mnie po oszczenieniu.........[/QUOTE]

Boże jedyny - tragedia :angryy::angryy::angryy: :placz:
Ją trzeba by wykupić :-(
Daj nr ogłoszenia..

Link to comment
Share on other sites

Mimo całej popularności i wielu miłośników yorki mają naprawdę przerąbane :shake: Chyba żadnej rasy w tej chwili nie traktuje się tak źle, gorzej niż królice hodowlane na rozpłód. Niestety, zasługa zaślepionych gówniar, które muszą mieć "yorka miniaturkę" i już, i nieodpowiedzialnych rodziców, którzy kupią pseska córci byle taniej, byle gdzie...
Kiedyś każda dziewczynka musiała miec lalkę Barbie, to i dostawała, żeby gorsza od koleżanek nie była - teraz mamy żywe zabawki, pół mojego osiedla zayorkowane, 90% właścicieli to małe dziewzynki lub nastolatki - pytałam o kilka, wszystkie były z giełdy, a rozrzut eksterieru taki, że trudno uwierzyć, że to ta sama rasa. Ciekawe jak wyglądają matki tych pieksów i czy jeszcze w ogóle żyją...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anastazja&Aleksander']wczoraj wystawił i wczoraj [B]Zakończona [/B]
(pon 28 cze 2010 18:27:59 CEST) za takie pieniądze szybko sprzedał, suczka ładna tyle ze zaniedbana, można mieć tylko nadzieje ze nie poszła na rozród, choć ogłoszenie wyraźnie mówiło do czego się nadaje .[/QUOTE]
Oby poszła do ludzi ,którzy jej nie rozmnożą...

Link to comment
Share on other sites

sprzedaż została jasno określona [B]'''na takich warunkach ze daje suke i szczeniak ,suczka dla mnie po oszczenieniu''' wiec myślę ze będą szczeniaki tylko gorzej jeśli się kupcowi spodoba dopuszczanie...

[/B][B]suczka dla mnie po oszczenieniu---czyli dalsza eksplatacja może starsza już za słaba była.[/B]

YORK DOROSŁA SUNIA (numer 1083909810)


yorki york yorka (numer 1087106415)

byle w nazwie york i kupcy są .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anastazja&Aleksander']sprzedaż została jasno określona [B]'''na takich warunkach ze daje suke i szczeniak ,suczka dla mnie po oszczenieniu''' wiec myślę ze będą szczeniaki tylko gorzej jeśli się kupcowi spodoba dopuszczanie...

[/B][B]suczka dla mnie po oszczenieniu---czyli dalsza eksplatacja może starsza już za słaba była.[/B]

YORK DOROSŁA SUNIA (numer 1083909810)



yorki york yorka (numer 1087106415)

byle w nazwie york i kupcy są .[/QUOTE]
No niestety :(
Yorki są faktycznie najbiedniejszą rasą...:(

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś chciałam mieć yorka... Nawet całkiem niedawno, zanim weszłam na Dogo. A teraz:
a) nie kupię rodo yora, bo 95% hodowli to nie hodowle, tylko sklepy ekspresowe...;
b) w schronie - no darujmy sobie;>;
c) jak widzę, jak się te psy traktuje, to aż mnie obrzydzenie bierze;
d) nawet, jeśli kupiłabym rasowego yorka, to jest zbyt wielka szansa, że byłby obciążony wadami genetycznymi mimo dużej populacji - patrz punkt a);
e) york stał się, niestety, z winy właścicieli, przynajmniej dla mnie symbolem obciachu...

I tak właśnie za sprawą ludzi te psy mają najbardziej przerąbane... :( A to taka wspaniała rasa...:(

Link to comment
Share on other sites

Boże co teraz się dzieje :placz:!!!Ludzie biorą,kupują psy a jak się znudzą to sprzedawają:angryy: pozbywają się ich... To sa poprostu ludzie nieodpowiedzialni:mad:. Zerknijcie!!!
YORECZKĘ DOROSŁĄ SPRZEDAM numer -1102369437
YORECZKĘ DOROSŁĄ SPRZEDAM numer-1102345127

Link to comment
Share on other sites

Moja Suzi jest z allegro. Była wystawiana przez przynajmniej miesiąc, za różne kwoty. Przy moim pierwszym telefonie usłyszałam, że sprzedana, ale ogłoszenia pojawiały się dalej. Próbowałam o niej zapomnieć...ale nie mogłam, zakochałam się w zdjęciu :)
Kolejny telefon, prawie półgodzinna rozmowa - małą zainteresowani byli głównie rozmnażacze, a była pani chciała oszczędzić jej tego losu. Zgodziła się mi ją sprzedać.

Jej historia to przybycie na świat w niezłej hodowli - kupienie "do kochania" przez jak się okazało rozmnażaczkę - odsprzedanie byłej właścicielce w wieku 5 mies - potem małe dziecko się uczuliło na psy, a poza tym bawiąc się rzucało małą o ścianę - 16 miesięcy i na allegro - ja.

Suzi od kilku miesięcy jest u mnie. Pojechałam po nią 650km w jedną stronę. Śpi ze mną w łóżku, jeździ do pracy ( ;) asystuje), chodzi i jeździ wszędzie gdzie się da.
Wyrobiłam rodowód i zapuszczamy włos na jesienne wystawy (była ostrzyżona). Jeżeli będzie dobrze znosić wystawy, a mi się to też spodoba, to dokupujemy kolejną suczkę, ale tym razem już nie z przypadku a z potencjałem wystawowym.

Myślę że Suzanka miała szczęście że trafiła na mnie, a ja miałam szczęście że trafiłam na nią. Jest psem prawie idealnym i dobrym przyjacielem :)

Link to comment
Share on other sites

Tak z ciekawości sprawdziłam i... wszystkich psów na Allegro jest 116 stron, z czego 23 strony to psy z rodowodem :mdleje:. Po ilości ofert zarówno tych rodowodowych jak i tych bez rodowodu najwięcej jest labradorów (mnóstwo ich jest!!!), DONków/ONków, ale moda na yorki nadal nie słabnie i też jest wiele ofert :roll: :shake:

I trafiłam jeszcze na:[URL="http://allegro.pl/item1103852003_piekna_hodowlana_suczka_yorkshire_terrier_york.html#gallery"] <klik>[/URL]

Z rodowodem, ale żeby aż za taką kasę? Jak nawet hodowlanki nie ma zrobionej :roll:[COLOR=PaleTurquoise] I żeby to jeszcze była jakaś piękność, ale ona jest przeciętna [SIZE=1]/jak dla mnie mocno przeciętna/[/SIZE]:roll:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina&Lucky']Tak z ciekawości sprawdziłam i... wszystkich psów na Allegro jest 116 stron, z czego 23 strony to psy z rodowodem :mdleje:. Po ilości ofert zarówno tych rodowodowych jak i tych bez rodowodu najwięcej jest labradorów (mnóstwo ich jest!!!), DONków/ONków, ale moda na yorki nadal nie słabnie i też jest wiele ofert :roll: :shake:

I trafiłam jeszcze na:[URL="http://allegro.pl/item1103852003_piekna_hodowlana_suczka_yorkshire_terrier_york.html#gallery"] <klik>[/URL]

Z rodowodem, ale żeby aż za taką kasę? Jak nawet hodowlanki nie ma zrobionej :roll:[COLOR=PaleTurquoise] I żeby to jeszcze była jakaś piękność, ale ona jest przeciętna [SIZE=1]/jak dla mnie mocno przeciętna/[/SIZE]:roll:[/COLOR][/QUOTE]

No z tego ogłoszenia co podała Karolina to się uśmiałam!!!:grin:cena???no.....bez komentarzy!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...