Jump to content
Dogomania

Yorki na allegro!!!


Ewelina & Hera

Recommended Posts

[quote name='aniyae']moim zdaniem na allegro powinny byc wystawiane tylko psy z rodowodem, moze w ten sposob ukrociloby sie proceder rozmnazania kundli.Ale Allegro na tym procederze zarabia, wiec nie zrobi nic, zeby pseudohodowcy nie mieli prawa wstepu.[/quote]



Zacznijmy od tego,że pseudohodowców nie brakuje w szeregach ZK.
Dlaczego Allegro-w końcu portal zarabiajacy na sprzedawanych tam zwierzetach i rzeczach ma coś z tym zrobić ,skoro nawet skargi do ZK na takich ,,chodoffców''nie przynoszą efektu?:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='meja']Nie uwierzycie - na allegro jest biszkoptowy york:crazyeye:
koniecznie zajrzyjcie na tą stronę, wystarczy wpisać w wyszukiwarce "biszkoptowy york"
:-o[/quote]
I jeszcze 1600! Za to można kupić z papierami ...

Link to comment
Share on other sites

Zauważyłam ostatnio sporo ogłoszeń dotyczących sprzedaży dorosłych yorasków (nawet suczek szczennych i w trakcie cieczki).Czyżby moda wreszcie powoli się kończyła?
Jeśli tak,to pozostaje się jedynie cieszyć,bo nareszcie hodowlą zajmą się wyłącznie pasjonaci.
Nic tak nie smuci, jak wiadomość o producencie posiadającym kilka młodych suk i kryjącym w każdą możliwą do pokrycia cieczkę:-(
Robią hodowlanki (albo i nie) a pozniej heja z produkcją.ŻAŁOSNE...

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='agasc']Zauważyłam ostatnio sporo ogłoszeń dotyczących sprzedaży dorosłych yorasków (nawet suczek szczennych i w trakcie cieczki).Czyżby moda wreszcie powoli się kończyła?
Jeśli tak,to pozostaje się jedynie cieszyć,bo nareszcie hodowlą zajmą się wyłącznie pasjonaci.
Nic tak nie smuci, jak wiadomość o producencie posiadającym kilka młodych suk i kryjącym w każdą możliwą do pokrycia cieczkę:-(
Robią hodowlanki (albo i nie) a pozniej heja z produkcją.ŻAŁOSNE...[/quote]
Raczej ta moda nigdy się nie skończy :shake: Zawsze znajdzie się ktoś chętny na małego słodkiego yoreczka :|
Dobrze, że mnie to już nie dotyczy.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Chciałabym poruszyć sprawę (nie wiem czy do tej pory była poruszna) nietypową... Moja koleżanka jest wielką miłośniczką małych piesków, w szczególnosci yorków... Planuje nawet kupić albo przygarnąc takiego pieska :razz:
Przeglądając ostatnio gumtree natkneła sie na takie oto ogłoszenia :

[url=http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Yorkshire-terrier-szczeni-ta-na-sprzeda-W0QQAdIdZ105874273]Yorkshire terrier szczenięta na sprzedaż - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Warszawa[/url]

[url=http://katowice.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Yorkshire-terrier-szczeni-ta-na-sprzeda-Mam-dwa-yorkshire-ter-W0QQAdIdZ105874352]Yorkshire terrier szczenięta na sprzedaż Mam dwa yorkshire ter - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Katowice[/url]

Było więcej ale nie mogę znaleźć. Na innych portalach tez są takie ogłoszenia... :crazyeye:Oczywiście koleżnka postanowiła napisać gdzie te szczenieta do oddania za darmo.... Gdzie można je odebrać???
Okazało sie ze pieski są za granicą.... :cool3: Są a raczej może w ogóle ich nie ma... wystrczy podać adres imie nazwisko i telefon a pieski jutro wylecą do Polski :mad: Oczywiscie wiadome dla mnie że to jakaś podpucha, tylko ciekawe co sie za tym kryje.... Co o tym myslicie????

Link to comment
Share on other sites

Treść przetłumaczona translatorem i jest to pewnie oszustwo.
Mój znajomy w taki sposób miał nabyć owczarka,tyle,że po kontakcie okazało się ,że musi włacić kilkaset zł na konto.Pies miał być u niego w następny dzień.Zrezygnował.

Link to comment
Share on other sites

To na pewno jest kłamstwo. Bo kto w dzisiejszych czasach oddał by yorka za darmo?? jeśli np. na allegro mieszany york kosztuje ok 500 złoty w zwyż:diabloti: A zza tej granicy to te pieski pocztą przyślą??:shake: tak chcą mieć nasze dane, żeby potem ładny rachuneczek do nas przyszedł:angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ot, takie tam przykłady ludzkiej bezczelności:
aukcja numer 595374140 za 750 zł[IMG]http://img27.imageshack.us/img27/1359/595374140.jpg[/IMG]

aukcja numer 595375226 za 550 zł[IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8443/595375226.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aska_b1']Ot, takie tam przykłady ludzkiej bezczelności:
aukcja numer 595374140 za 750 zł
[url]http://img27.imageshack.us/img27/1359/595374140.jpg[/url]

aukcja numer 595375226 za 550 zł
[url]http://img27.imageshack.us/img27/8443/595375226.jpg[/url][/quote]

Czy oni myślą, że ludzie nie poznają jak york wygląda?!
Ale zawsze można powiedzieć że to nowe rzadko spotykane umaszczenie i ludzie się rzucą jak na świeże bułki..:shake:

Link to comment
Share on other sites

no też mi się tak wydaje bo doskonale wiem jak takie maleństwo wygląda- mam dorosła chihuahua 1,5kg.
ale pani z allegro upiera sie ze jej suczka urodzila 5. jak patrze na moją LiLĘ to wydaje mi sie ze 2 to max jak bylaby w stanie urodzic...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pa-ttti']no też mi się tak wydaje bo doskonale wiem jak takie maleństwo wygląda- mam dorosła chihuahua 1,5kg.
ale pani z allegro upiera sie ze jej suczka urodzila 5. jak patrze na moją LiLĘ to wydaje mi sie ze 2 to max jak bylaby w stanie urodzic...[/quote]

może urodziła...z 2 albo wazy więcej niż 1,5kg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pa-ttti']kiedyś moja znajoma kupiła sobie yorka 7 tygodniowego który u weta okazał się 3,5tygodniowym sznaucerem:):)

słuchajcie czy to mozliwe żeby suczka o wadze 1,5kg miała 5 szczeniąt?![/quote]

a ja radzilabym sprawdzic wage tej suczki:razz: czesto oszukują piszac ze suczka malo wazy by zwabic klienta na malego psa a wiadomo nikt na ogol nie zaproponuje by pani zwazyla suczke :roll: moja suczka tez jest mala ale wazy 3,5 bodajze bo ją dawno nie wazylam, z znajomych nikt nie podejrzewa ze ona tyle ma bo wyglada na mniej..:cool1: i robią zdziwioną mine :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[SIZE=3][B]Domowa Hodowla z 20 letnią tradycją i doświadczeniem poleca, szczeniaczki rodowodowe wybitnie piękne o doskonałej budowie anatomicznej z ładną i małą główką z dobrym gatunkiem włosa,małymi uszkami.szczeniaczki otrzymują metrykę FCI. wydaną Polski Związek Kynologiczny,Wyprawkę .Ksiązeczke zdrowia[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]szczeniaczki po ślicznych rodzicach[/B][/SIZE]
[SIZE=3][B]ojciec- CZIKUS syn CALIFORNI BLUE TRIXI.INT CH. CH NIEMIEC. KLUBOWY CHEMPION NIEMIEC POLSKI.ORAZ AREOS COUNTRY CLASSIC CH KL NIEMIEC CH NIEMIEC KANADY POLSKI.[/B][/SIZE]
[SIZE=3][B]matka FIORKA APAGE córka NASZEJ KSIĘZNICZKI I ZW ŚWIATA CH USA,MŁ ZW ŚWIATA MAJESTIC MAGIC CHARGER.[/B][/SIZE]
[SIZE=3]
[/SIZE]
[SIZE=3]
[/SIZE]
[SIZE=3]
[/SIZE]
[B][SIZE=5][SIZE=3]co sądzicie o tym? pani ma pieski niedaleko mojej miejscowosci to mogę pojechac i na miejscu wszystko zobaczyc( obojga rodzicow itp)[/SIZE]
[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][B][SIZE=4][COLOR=#db5500][/COLOR][/SIZE][/B][/B]


[B][B][SIZE=4][COLOR=#db5500]York, Yorki, Dorosła Suczka[/COLOR][/SIZE][/B][/B]



[B]Ogł. z dnia:[/B] 2009-04-21
Numer 1920538

Sprzedam dorosłą, 4,5 letnią suczkę,
o wadze 3,5kg (wysokość w kłębie 22cm).
Ostatnią cieczkę miała 3 grudnia 2008r.
Rodziła już cztery razy, bez żadnych komplikacji.
Dwa razy miała 4 szczeniaki, i dwa razy 3 szczeniaki.
Karmiona jest tylko suchą karmą firmy Royal Canin.
Cena 1100zł.

TEL. 0508 065 711

[Możliwy dowóz za zwrot kosztów paliwa.]

Co prawda to jest ogłoszenie z alegratka nie alegro,jednak to chyba nie robi różnicy.
Jak można tak zrobić chować udawać że się kocha rozmnażać ,a potem się pozbyć:angryy: czy ci ludzie nie mają uczuć:shake: i jeszcze chca na niej zarobić,może bym prędzej zrozumiałą gdyby została oddana gratis za umową sterylizacji, ale to są dosłownie pasażyty którzy chą wyciągnąć z tej suni ile się da:-(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...