Jump to content
Dogomania

Chrcynno!! pewna śmierć. Szczeniaki narazie bezpieczne- Tosia ma dom, Zuza zostaje


agrabcia

Recommended Posts

moniko dziękuje, że jesteś. Teraz 4 pieski w domu boje się, że kolejną biede spotkamy i co wtedy? Nie pozwole żeby z mojej wsi jakiś bezdomny pies chodził głodny, ale nic więcej zrobić nie moge. Nigdy nikogo o nic nie prosiłam zawsze dawaliśmy sobie rade sami jeśli chodzi o bezdomniaki. Teraz prosze jeśli ktoś to czyta podpisujcie petycje na fb nie ma poparcia dla schronisk mordowni BARDZO PROSZE

Link to comment
Share on other sites

moniko jestem na fb nie umiem tam się poruszć.Tosia juz w domu a Zuzia u Nas jeszcze. Ona ma ogłoszenia w sieci i u Nas na wsi wszystkie sklepy i słupy obklejone na początku dzwonili ,ale tylko o Tosie. Dziękuje, CI bardzo, za chęć pomocy jetem na etapie walki z mężem, ale Zuza chyba zostanie dał czas do końca marca jęśli mu nie odbije to zostanie na zawsze z nami. Ja juz ją kocham nie wiem co będzie narazie jest czas,napewno nie trafi do schronu.

Link to comment
Share on other sites

ja się nie nadaje na tymczs co miałam to do dziś opłakuje. Jestem kochliwa. Dlatego mąz ten bardziej rozsądny nigdy się nie dawał namówić. Jak mieć to na stałe, no ale narazie ma wąty bo za wiele, ale myśle, że da się przekonać.

moniko dziękuje Ci bardzo, że zainteresowałaś się miom wątkiem, choć sami macie kupe roboty. Jeśli trzba będzie o pomoc na fb to dam znać.DZIĘKUJE

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...

Na razie szału nie ma .. Jednej suni udało się pomóc, ale dt wziął innego psiaka teraz i nie mamy nic :(
Tu jest grupa, na której nic się nie dzieje :( : [URL]https://www.facebook.com/groups/434818769955396/[/URL]
I wydarzenie na fb : [URL]https://www.facebook.com/events/471028396343786/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mam nadzieję, że ruszy się. Ja po czarnym załamanie przeszłam i obiecałam sobie że koniec nie wyrabiam psychicznie. W domu mam szpital, moja Kamusia umiera, a Zuzia jest bardzo zaborcza, atakuje wszystkich i mnie pogryzła dosyć mocno.No ale jak to bywa trafił się kotek maleńki ledwo jadł no i co trzeba ratować, w domu sajgon , koty moje myślą że są psami i kompletnie go nie tolerują. Na szczęście szybciutko znalazł domek. No i znowu wróciła wiara i chęć do działania.

Edited by agrabcia
Link to comment
Share on other sites

Ale na dogo jesteś znana i według mnie większość ci tu ufa. Nas w "grupie" jest chyba 7 osób z czego działam tylko ja a Justyna sporadycznie się odezwie i oferowała pomoc w karmie. Udało się pomóc jednemu psu ale tylko dlatego, że trafił do Labradory.info i ma tam zapewnione wyżywienie i weta (DT). Inaczej nie podjęłabym się sama wysłania go do DT bo koszta spadłyby na mnie a jak wiadomo ludzie się odwracają jeśli psiak już jest złapany ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ada318']Ale na dogo jesteś znana i według mnie większość ci tu ufa. Nas w "grupie" jest chyba 7 osób z czego działam tylko ja a Justyna sporadycznie się odezwie i oferowała pomoc w karmie. Udało się pomóc jednemu psu ale tylko dlatego, że trafił do Labradory.info i ma tam zapewnione wyżywienie i weta (DT). Inaczej nie podjęłabym się sama wysłania go do DT bo koszta spadłyby na mnie a jak wiadomo ludzie się odwracają jeśli psiak już jest złapany ..[/QUOTE]
Fajnie, że udało się pomóc jedno uratowane życie to bardzo wiele. Własnie problem jest,ze nie ma zadnej organizacji w okolicy, która by wrazie czego pomogła.Niestety tak to jest, ze jeśli zgarniemy psa z ulicy to człowiek zdany na siebie. Ja też juz nie moge brać więcej zwierząt, bo to niby na chwile, a okazuje sie, że zostaje, a kasa z nieba nie leci.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, jedno życie to wiele ale ta bezsilność, że nie można uratować więcej .. Ludzie chcą pomóc ale kiedy pies zostaje złapany to radź se babo sama. I nagle wszyscy o nim zapominają bo na drugim końcu Polski po ulicy biega kolejny i tak w kółko...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...