Jump to content
Dogomania

Zuzia już w nowym domku :)


molly12

Recommended Posts

[quote name='koteczka18']maja33 nie podała numeru miała to zrobić dzisiaj. Byłam przekonana że to molly pisze z innego konta! Jak by podała numer to zapewne bym wysłała te pieniądze :roll: Nie dostałam numeru konta więc zadzwoniłam do molli by mi podała telefonicznie i wtedy sprawa się wyjaśniła dla mnie szok bo nigdy bym nie pomyślała że można być takim człowiekiem żerować na bezdomnych zwierzętach :-( Wspierałam różne akcje teraz przestanę, człowiek pomaga a nie wie komu... czy pieniądze trafią do potrzebującego zwierzaka czy do portfela naciągacza![/QUOTE]


Wiesz,jedna hiena nie może czynić i powodować że przestaniemy pomagać.Trzeba być czujnym i Ty się tym wykazałaś!Myślę że dzięki Tobie wiele osób stanie się bardziej uważnymi...Jest pewnie kilka osób które w jakiś sposób zostały oszukane ale teraz bardziej ostrożnie pomagają :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w kubraczku Zuzia jest strasznie smutna i przerażona ale może jutro coś wstawie, musiałam pojechać do Warszawy na weekend (dopiero dziś wieczorem wracam). Zuzia została pod opieką moich rodziców. Podobno wszystko się ładnie goi w środę jedziemy na kontrolę :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]Kochani, najukochańsi moi![/COLOR]
[COLOR=#000000]Potrzebuję waszej pomocy!! Potrzebuję dobrego domku tymczasowego dla najukochańszej, przemiłej koteczki. Jest łaciata i śliczna, trochę brudna, ale po porządnej kąpieli może startować na małą miss [/COLOR]:smile:[COLOR=#000000]. Młodziutka, trochę ciąga ogonek, albo wypadek albo ktoś ją maltretował. Jednak z dnia na dzień czuje się dużo lepiej i ogonek też wygląda lepiej. Ktoś podrzucił ją pod drzwi gabinetu weterynaryjnego SARA w Ostrołęce...[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Zuzia pogodziła się już z fartuszkiem ;)

[img]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/541536_617262568291039_1216640170_n.jpg[/img]

[img]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/522753_617262458291050_450686010_n.jpg[/img]

[img]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/63207_617262474957715_1747296151_n.jpg[/img]

[img]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/486860_617262554957707_51050590_n.jpg[/img]

[img]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/294321_617262601624369_1528969775_n.jpg[/img]

[img]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/541441_617262621624367_183998603_n.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam dodać wczoraj bo na szybko pisałam, że byliśmy u weta na kontroli i wszystko super się goi w weekend można by było zdjąć szwy ale ja niestety na weekend będę w Warszawie i wrócę dopiero pod koniec tygodnia i wtedy je zdejmiemy dopiero (wet powiedział, że im dłużej będą tym lepiej więc z tym nie ma problemu). Tylko Koteczka miała do mnie dzwonić wczoraj po 19 i nie zadzwoniła :( a za każdym razem dzwoni z innego numeru więc nie mam jak zadzwonić, jeśli tu zajrzy mam nadzieję, że do mnie zadzwoni i umówimy się już konkretnie co do transportu Zuzi :)

Link to comment
Share on other sites

Koteczka nie odbiera telefonu ani nie oddzwania a przy ostatniej rozmowie stwierdziła, że jej mąż nie wie czy nie wolą kupić szczeniaka jednak więc brak odzewu uznałam za rezygnację z przygarnięcia suni. Miałam poczekać do końca weekendu na ostateczną decyzję, że może jeszcze się odezwą ale właśnie zadzwoniła do mnie przesympatyczna Pani, która wraz z mężem, dwójką synków i 3 kotami przeprowadzili się pod Warszawe do domku z ogromną podwórkiem skąd do najbliższych sąsiadów (weterynarza i behawiorysty) mają kilometr :) i zakochali się w Zuzi. W weekend mają przyjechać na spotkanie i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem Zuzia pojedzie do swojego domku :) gdzie będzie jedynym najkochańszym pieskiem :) wszyscy w rodzinie są psiarzami i często organizują jakieś wspólne spacery z innymi psiarzami więc Zuzia będzie miała jak w raju :) a jestem pewna że wszystko pójdzie zgodnie z planem bo dziewczyna rozkochuje w sobie wszystkich gości :)

Link to comment
Share on other sites

Dobrze oceniać kogoś kogo się nie zna! Miałam kłopoty z swoją bernardynką ale kogo to obchodzi! A molli ma do mnie dwa numery i też nie raczyła zadzwonić... jeszcze nie jest koniec tygodnia wiec szanowna molly nie odbiera telefonu ktoś mnie po prostu próbuje oszukać nie zdziwiła bym się jak to by była maja 33!!!

Link to comment
Share on other sites

Proszę jednak o powstrzymanie się od osobistych wycieczek...

[B]koteczka18[/B] rozumiemy, że miałaś problemy ze swoją bernardynką, w końcu to już wiekowy pies. 19 letni bernardyn? To wręcz nie do wiary ;). Jednak musisz zrozumieć także i nas. Najpierw po tym jak myśleliśmy, że jesteś już zdecydowana to stwierdziłaś, że musisz porozmawiać o wszystkim z mężem. Bardzo nas to zaskoczyło, bo w końcu takie decyzje przedyskutowuje się dużo, dużo wcześniej. Powinnaś o tym porozmawiać i podjąć decyzję przed zgłoszeniem się do nas. Jesteśmy zwolennikami odpowiedzialnej adopcji. Jeżeli macie jakieś wątpliwości to może powinniście odłożyć decyzję o nowym członku rodziny na później. Osobiście staram się tak podchodzić do każdej ważnej decyzji. Co do numeru - podałaś numer męża, później dzwoniłaś z numeru babci, a w końcu jeszcze z dwóch innych na dodatek zastrzeżonych, co wykluczało możliwość oddzwonienia. Troszkę ten kontakt z Tobą był przez to utrudniony. Poza tym Zuźka ma problem z nie akceptacją niektórych psiaków, może to i lepiej jeśli trafi do domu, gdzie nie ma aktualnie innych psów...
Jeśli chcesz kupić psa, to proszę Cię tylko o odpowiedzialną decyzję, aby w żaden sposób nie wsparła ona pseudohodowli. Niestety teraz o to bardzo trudno... Znając rasę i sytuację bernardynów w Polsce wiem, że ciężko jest kupić dobrego, taniego psa. Zwykle cena benka waha się od 2 500 do 4000 zł za szczeniaka. Można jednak kupić szczeniaka z hodowli po 1200 zł i nie będzie to pseudo, ale trzeba czekać i "trafić". Mam nadzieję, że wybierzesz dobrze.

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/75498_613435465340416_184920254_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie miałam odpisać (byłam niestety od piątku bez telefonu i z ograniczonym dostępem do internetu) ale Kika mnie wyręczyła :) Właśnie sprawdziłam swoje konto - uzyskałam zwrot z fundacji :) dziękuję ślicznie za pomoc w organizacji tego a fundacji a pokrycie kosztów sterylizacji !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='molly12']Właśnie miałam odpisać (byłam niestety od piątku bez telefonu i z ograniczonym dostępem do internetu) ale Kika mnie wyręczyła :) Właśnie sprawdziłam swoje konto - uzyskałam zwrot z fundacji :) dziękuję ślicznie za pomoc w organizacji tego a fundacji a pokrycie kosztów sterylizacji !!![/QUOTE]

Wstaw do pierwszego postu obrazek który już tu wstawiałam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...