Jump to content
Dogomania

Zuzia już w nowym domku :)


molly12

Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nochal i łapska z 'przed chwilą' :)

[img]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/75498_613435465340416_184920254_n.jpg[/img]

[img]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/75986_613435265340436_1098119042_n.jpg[/img]

[img]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/421495_613435458673750_2028703602_n.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']... sprawdzonego domku?[/QUOTE]

[B]Zuźka[/B] jedzie do Koteczki (osoby, która udzielała się w tym wątku). Nie było jeszcze wizyty przed adopcyjnej, ale sunię osobiście wiezie [B]Molly12[/B] i zaręczam, że jeśli będzie coś nie tak to psiaka nie zostawi :). Weryfikację telefoniczną zdała na 6+ :eviltong:. Poza tym w umowie adopcyjnej jest punkt odnośnie wyrażenia zgody na wizytę poadopcyjną, którą postaramy się przeprowadzić w miarę dostępności chętnych do współpracy wolontariuszy :).

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Kika za wsparcie i zaufanie :)

Tak jak wspomniała Kika - dziewczynę odwożę osobiście i wszystko sprawdzę :) jeśli cokolwiek wzbudzi moje wątpliwości pies wróci ze mną do domu, nie oddam żadnej żywej istoty nie mając stu procentowej pewności że będzie w dobrych rękach więc nie macie się o co martwić, a późniejsze wizyty postaram się również raz na jakiś czas przeprowadzać ;)

Dziękujemy za kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Ludzie są bezczelni !!! Brak i słów !!! Właśnie dzwoniła do mnie Koteczka że ktoś napisał do niej w moim imieniu, że ma przelać 250zł za transport bo już obliczyłam. Masakra... Ja planowałam zajechać do Koteczki i pokazać jej rachunek za paliwo z drogi i wtedy się z nią rozliczyć a nie z góry prosić o przelew... Dzięki Bogu Koteczka zadzwoniła się upewnić bo przelałaby pieniążki i dopiero wtedy byłby problem... Wstydziliby się w ogóle wykorzystywać takie sytuacje... No ale cóż tylko człowiek jest do tego zdolny...

Nick podobno jakaś 'maja' - nie wiem czy tak po prostu czy jakaś liczba przy tym nicku jest to musi Koteczka napisać - ale strzeżcie się jej ludzie i nic jej nie odpisujcie ani nie przelewajcie jej tym bardziej kasy!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika9004'][B]Koteczka18[/B] gratulacje za czujność!!
Przestroga na przyszłość dla wszystkich, ja bym na Twoim miejscu zgłosiła to na policję, nawet w internecie nikt nie jest bezkarny, pamiętajcie o tym !![/QUOTE]

Bezwzględnie tak... a swoją drogą Koteczko, wrzuć informację konkretną już na Czarne Kwiatki. Przed takimi ludźmi i zachowaniami trzeba siebie chronić nawzajem, ale i zwierzęta także...

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie
Wybaczcie że tak długo mnie nie było miałam trochę kłopotów ze swoją bernardynką na szczęście jest już wszystko w porządku! :lol:
[B]Jak to jest że jedni się poświęcają by ratować zwierzęta a drudzy żerują na naiwności innych... Tak jak pewna użytkowniczka [U]maja33[/U] (wybaczcie ale muszę ) jest to osoba podła i fałszywa, perfidna chciała mnie naciągnąć na 250 zł za transport ZUZI DO MNIE WSTRĘTNA OSZUSTKA :angryy:! Zadzwoniłam do molli by podała mi numer konta na które mam wysłać pieniądze za transport to moli była zaskoczona o niczym nie wiedziała! [U]maja33[/U] teraz ci się nie udało :multi:!!! Zastanów się czy pieniądze są aż tak ważne by robić z siebie takiego potwora :shake: a nawet złodzieja... Proszę uważajcie na tą osobę [U]maja33[/U][/B]! Straciłam zaufanie jak można być tak podłym człowiekiem... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koteczka18']Witam wszystkich serdecznie
Wybaczcie że tak długo mnie nie było miałam trochę kłopotów ze swoją bernardynką na szczęście jest już wszystko w porządku! :lol:
[B]Jak to jest że jedni się poświęcają by ratować zwierzęta a drudzy żerują na naiwności innych... Tak jak pewna użytkowniczka [U]maja33[/U] (wybaczcie ale muszę ) jest to osoba podła i fałszywa, perfidna chciała mnie naciągnąć na 250 zł za transport ZUZI DO MNIE WSTRĘTNA OSZUSTKA :angryy:! Zadzwoniłam do molli by podała mi numer konta na które mam wysłać pieniądze za transport to moli była zaskoczona o niczym nie wiedziała! [U]maja33[/U] teraz ci się nie udało :multi:!!! Zastanów się czy pieniądze są aż tak ważne by robić z siebie takiego potwora :shake: a nawet złodzieja... Proszę uważajcie na tą osobę [U]maja33[/U][/B]! Straciłam zaufanie jak można być tak podłym człowiekiem... :shake:[/QUOTE]

To ona nie podała numeru konta? Myślałam, ze podała swoje konto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RudziaPaula']Przecież można podać policji numer konta i może po tym by sprawdzili prawdziwe dane oszusta..[/QUOTE]


maja33 nie podała numeru miała to zrobić dzisiaj. Byłam przekonana że to molly pisze z innego konta! Jak by podała numer to zapewne bym wysłała te pieniądze :roll: Nie dostałam numeru konta więc zadzwoniłam do molli by mi podała telefonicznie i wtedy sprawa się wyjaśniła dla mnie szok bo nigdy bym nie pomyślała że można być takim człowiekiem żerować na bezdomnych zwierzętach :-( Wspierałam różne akcje teraz przestanę, człowiek pomaga a nie wie komu... czy pieniądze trafią do potrzebującego zwierzaka czy do portfela naciągacza!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...